Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala horoskoop, 26.november – 2.detsember

Ainult tähed teavad õiget teed! Kui neid ka pimesi ei usalda, siis on elu valesti elatud!


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jäär, Jäär, Jäär, ei tahaks küll midagi halvasti öelda aga see, millega sa sel nädalavahetusel hakkama said, ilus küll nüüd pole. Sa tead ise ka, millest me räägime - tähed näevad mitte ainult ette, vaid ka minevikku ja olevikku. Anname sulle seekord andeks aga järgmine kord enam mitte. Jääb meelde?

Kui nüüd üritada kuidagi jätta kõrvale see nädalavahetusel korda saadetu ning sellest tekkinud karmavõlakene, siis muidu paistab sinu nädal tulevad igati vinks vonks. Sinuga ei tohiks juhtuda midagi suuremat jama aga midagi suuremat head ka kahjuks oodata pole.

Tundub, et sinu jaoks tulebki selline "ehk saan kuidagi selle nädala niisama õhtusse ära veeretatud ja kuidagi üle saadud sellest nädalavahetusel korraldatud jamast ja kuidagi oma eluga ikkagi selle kiuste edasi minna" tüüpi nädal.

Tähed näitavad, et tuleb soodne nädal oma elu ja oma tegude üle järelemõtlemiseks.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnn peaks sel nädalal pakkima kogu oma maise ja ebamaise vara ja põgenema!

Mõistlik oleks koheselt minna näiteks Jyski ja osta sealt neid plastikust asjade hoidmiseks mõeldud kaste, kuhu saab asjad sisse panna. Lähedki sõidad mingisse suuremasse kaubanduskeskusse, astud sisse Jyski ja kui sa juba tead, kus need kastid asuvad, siis astuma otsejoones nende juurde ja ostma neid lausa varuga, et kõik su maine vara neisse ära mahuks. Siis võtad need kastid kaasa ja sõidad otsejoones koju pakkima. Kuna sa võtad niikuinii kaasa kogu oma maise vara, siis tegelikult polegi oluline, kui hästi või halvasti sa pakid - peaasi, et võimalikult palju asju kaasa saaksid pandud.

Siis paned kõik kolimiskastid oma asjadega autosse ja istud ise sisse. Käivitad auto ja sõidad esimesse tanklasse, kus lased täis ka oma auto paagi. Siis võtad suuna linnast välja ja lihtsalt sõidadki.

Aa, et miks peaks Sõnn sel nädalal kõik oma asjad pakkima ja põgenema? Niisama, pulli pärast. Muud põhjust polegi. Tähed küll vähemalt ei toonud mingit mõistlikku põhjust välja, miks peaksid seda tegema.

Soodne aeg asju pakkima hakata.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikuid tabab sel nädalal loomepuhang - te elasite üle eelmise nädala suure ehmatuse, kus tähed näitasid, et te kas võidate lotoga suure summa raha või kukub teile pähe telliskivi. Tõenäoliselt kukkus ikkagi pähe telliskivi, sest see on kõvasti tõenäolisem kui lotovõit.

Sellest tulenevalt hakkasidki paljud Kaksikud mõtlema hästi igavikulistel teemadel nagu mis on elu mõte ja miks Selveri iseteeninduskassad on ebamugavamad kui Prisma iseteeninduskassad. Üsna ruttu jõudsid Kaksikud sealt joogani ja sealt oligi juba lühikene samm selleni, kus paljud Kaksikud hakkasid pidama end vaimselt teistest kõrgemaks, osad isegi Jumalaks endaks.

Ja sealt siis see suur soov midagi looma hakata. Oma kätega ja oma mõistuse ja oskustega. Ikka Emakese Maa ja teiste inimeste hüvanguks.

Kuid kuna Kaksikud on teadatuntud käpardid igasuguses loometöös, siis saavad nad selle nädala lõpuks aru, et see asi ikka ei tööta ja naasevad oma tavalise igava igapäevaelu ja igava päevatöö ja oma veel igavama perekonna juurde. Vähemalt proovivad naasta.

Ainult aeg näitab, kas ühiskond on valmis Kaksikuid taas oma rüppe tagasi võtma, kes just hetk tagasi kuulutasid end teistest ülevamaks ja tähtsamaks.

Soodne aeg Kaksikutel palvetada päris Jumala poole ja paluda halastust nende õnnetutele hingedele.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähk unistab sel nädalal palju. Kui Vähk õhtul magama läheb, siis ta unistab, et padi oleks pehme ja jahe ning kui ta hommikul ärkab, siis unistab Vähk sellest, et ta saaks kauem magada.

Teel tööle unistab Vähk sellest, et mis tunne oleks minna reisile soojale maale. Tööle jõudes unistab ta tassist kuumast kohvist ja rahus ajalehtede sirvimisest. Siis torkab Vähile pähe, et ta võiks unistada sellest, et tööpäev oleks lühem ja ülemus oleks rohkem kontorist eemal.

Töölt koju sõites unistab Vähk, et ummikuid ei oleks ja et kodus lapsed ei kisaks nii palju. Siis unistab ta sellest, et telekast tuleks tema lemmikprogramm ja sellest, et ta saaks seda rahus vaadata.

Siis torkab Vähile pähe, et õhtu on kätte jõudnud ja ta unistab sellest, et padi oleks pehme ja et uni oleks sügav.

Tähed näitavad, et see on ka kõik, mida Vähid sel nädalal teevad. Ainult unistavad. Ainuke asi, mida tähed selgelt näitavad, on see, et sellel nädalal ei lähe kahjuks mitte ükski Vähi unistustest täide.

Soodne aeg on Vähile olukorraga leppida.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvisid tabab sel nädalal sportimishullus.

Kui teised tähemärgid saavad alles detsembri lõpus või jaanuari alguses aru, et nad on paksud ja koledad, siis Lõvid taipavad seda juba sel nädalal.

Lõvisid peetakse muidu hästi sportlikeks inimesteks aga mitte miski ei saa olla tõest kaugemal. Lõvid on kiskjad ja kiskjad on tohutu isuga. Kus on tohutu isu, on ka tohutu pekk.

Lõvid on terve suve korralikult toitunud ja nüüd vaatab peeglist vastu mitte uhke lakaga loomade kuningas Lõvi, vaid kõikide paksude pühak Jõehobu. Aga Lõvi pole samas loll, ta saab ise ka aru, et nüüd on toitumisega liiale mindud ja enne viimast püha õhtusöömaaega ehk kogu jõulutoitude algust oleks mõistlik end ikkagi pisut vormi viia.

Seega näitavadki nüüd tähed, et Lõvid hakkavad üksi ja kambakesi piirama ja ründama kõikvõimalikke treeningväljakuid ja treeningsaale. Kõik treeningsaalide omanikud teavad, et just novembri lõpp on see aeg, kus korraks viskab taas külastajate arv lakke, et siis enne jõule nulli langeda. Selle külastatavuse lakkehüppamise taga on ainuisikuliselt Lõvid.

Aasta kokkuvõttes ei muutu muidugi mitte midagi - see, et Lõvid korraks trenni teevad on puhtalt kosmeetiline. Paksud jäävad paksudeks.

Soodne aeg võtta veel üks amps või osta uus hantel.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsidel läheb kõikide teiste tähemärkidega võrreldes sel nädalal kõige paremini. Tähed näitavad, et ükskõik, mis Neitsid sel nädalal ka ette ei võta, kõik peaks enamvähem või isegi üsna hästi minema.

Seega tasuks Neitsidel sel nädalal: vahetada töökohta, müüa või osta kodu, müüa või osta auto, leida uus elukaaslane või teha ära mõni teine äärmiselt suur elumuutev otsus.

Tähed näitavad ka, et järgmine nädal tuleb Neitsidele erakordselt halb ja sealt edasi lähevad asjad veel halvemaks. Seega kui Neitsi on näiteks rahulolematu oma ülemusega, siis peaks ta just sel nädalal minema ja talle seda näkku ütlema. Tähed näitavad, et ta võib sellest lausa palgatõusuga välja tulla.

Tähed näitavad ka, et ainuke põhjus, miks Neitsidel läheb sel nädalal erakordselt hästi, on fakt, et kõikidel teistel tähemärkidel läheb sel nädalal Neitsidest lihtsalt niivõrd palju halvemini.

Soodne aeg Neitsidele. Muud polegi, lihtsalt aeg on soodne Neitsidele.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalud on terve aasta rabanud kõvasti tööd teha ja kuigi kõik teavad, et Kaalud on töökad ja hoolikad, ei tähenda see, et sellel tööl oleksid mingid käegakatsutavad tulemused.

Aga see pole ka oluline, oluline on see, et Kaalud ise tunnevad, et rabatud on kõvasti. Nüüd on Kaaludele soodne aeg see "ränk töörügamine" lõpetada ja keskenduda aasta lõpetamisele ja miks mitte juba praegu jõulumeeleollu minemisele. Võiks ju arvata, et pisut vara aga ei ole.

Kui näete kodude akendel või rõdudel jõulukaunistusi enne jõule, siis võite olla üsna kindlad, et tegemist on Kaaludega, kes on tähistamisega "pisut" varem juba alustanud. Kõik need, kes juba praegu on kuskil jõuluturgudel oma lettidega välja, on Kaalud. Kõik need, kes juba praegu nendel jõuluturgudel ringi kõõluvad, on Kaalud. Aga ärge neid narrige - nad on terve aasta "kõvasti" tööd teinud ja on seega selle aastalõpu puhkuse ära teeninud.

Tähed näitavad, et kui kõik Kaalud nüüd ennast rahulikumasse temposse ei sunni, siis on sellel fataalsed tagajärjed. Mida rohkem Kaalusid alustab pühade tähistamist varem, seda parem on ühiskond, sest just Kaalud on need, kes juhivad ka teised tähemärgid aastalõpu ja pühade tähistamise ehk üleüldise rahulikuma ajani.

Soodne aeg on Kaaludel vaadata üle oma kuuseehete kollektsioon ja need varakult valmis seada.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpionitele on kätte jõudmas rahu aeg - väljas on külm ja enam nad ei sibli nii palju ringi ja põhjusta nii palju jama nagu tavaliselt. Skorpionid tunnevad alates sellest nädalast, et tööd on juba kõvasti tehtud ja nüüd on aeg talvituma asuda.

Tähed näitavad, et kõigi teiste jaoks tähendab see, et Skorpionid enam ringi ei tõmble, samuti rahulikumat aega. Skorpionid tunneb nüüd ära selle järgi, et nad loivavad kodus, kontoris, trennis ja kaubanduskeskuses ringi nagu Vähid, kes tavapäraselt on laisad ja aeglased.

Teised inimesed ei tunne Skorpioneid enam äragi - kui varem olid nad aktiivsed, mürgised, kiiresti ja arutult reageerivad, siis nüüd nad seda enam pole. Nüüd võib inimestele tunduda, et Skorpionid on isegi natuke nende sarnased, liialdus oleks öelda Skorpionite kohta, et inimlikud aga võib väita, et neil võib kohati esineda inimlikke sarnasusi teistega.

Tähed näitavad, et Skorpioneid hakatakse kõige eelneva tõttu kutsuma taas sünnipäevadele ja ka niisama külla. Et töö juures minnakse nende juurde ja küsitakse nõu või abi. Ja Skorpionid võivad sellele isegi reageerida.

Soodne aeg Skorpionitele sotsiaalse elu taaskäivitamiseks.

Ambur

22. november – 21. detsember

Käes on Amburite valitsemise kuu ja paljud Amburid end nii ka tunnevad. Valitsejatena.

Et nemad on tegelikult kõige tähtsamad ja kõige valitsejad. Et kõik, mis nad teevad on brilliantne ja kõik sujub nagu kellavärk. Et iga asi, mis nad suudavad välja mõelda on kas geniaalne või lausa megageniaalne.

Et iga nende soov täitub ja iga unistus saab teoks. Et iga nende mõte väärib Nobeli preemiat ja et teised peaksid neid hommikust õhtuni kätel kandma.

Et taeva väravad võiksid avaneda ja sealt tuleks alla üks suur püstine pöial, mis oleks Jumala enda like Amburitele ja nende geniaalsusele!

Ja teate mis, isegi kui see ei vasta kõik tõele (ja selleks ei pea nõu küsima tähtedelt, et kas vastab või mitte), siis las olla Amburitel ka üks kuu aastas, kus nad saavad end kuningate ja kuningannadena tunda. Las neil olla see tore illusioon - vaata ullikest, on ju rõõmus. Las nad olla rahus.

Soodne aeg Amburitel olla need, kes nad tegelikult ka on - parimad!

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Tähed näitavad, et Kaljukitsed ei peaks sel nädalal toetuma horoskoobile, vaid saama ise hakkama endaga. Nii et tehke seda. Kui jääte elu, super. Kui mitte, siis teinekord teate, et kõike ka ei tasu uskuda ja et horoskoop ongi elus kõige tähtsam.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Kui eelmisel nädalal näitasid tähed, et Veevalajad võivad täies koosseisus perse käia, siis sel nädalal on tähed juba oluliselt leebemad Veevalajate vastu. Lausa nii leebed, et lubavad Veevalajale selle nädala jooksul korralikku rahaõnne. Ja no olge ikka õnnelikud, sest tähed näitavad väga korralikku rahaõnne!

Tähed näitavad, et mitte ükski teine tähemärk ei saa sel nädalal väita, et neil läheks rahaliselt nii hästi kui Veevalajatel.

On äärmiselt tõenäoline, et paljud Veevalajad saavad selle nädala jooksul oma kontole raha, mis mõne Veevalaja puhul võib olla ikkagi üsna suur summa, mõnel väiksem aga siiski raha seegi. Osad Veevalajad leiavad aga sellel nädalal täiesti ootamatult raha kas töö juurest laualt või saavad selle siis mõne inimese käest, keda nad tunnevad. Seega võib olla tegemist juhtumiga, kus Veevalajatele makstakse äkki tagasi mõni vana võlg?

Aa, ei, nüüd me saame aru! Oh issand, nüüd läks küll vähe viltu. Tähed näitavad hoopis, et paljud Veevalajad saavad sel nädalal lihtsalt palka - osadele kantakse see otse pangakontole ja osad saavad lihtsalt ümbrikupalka.

No asi selge, pole mingit suurt rahaõnne Veevalajatel siis oodata. Olete rotid edasi, lihtsalt palka saate.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kalad on sel nädalal väga selges ohus! Tähed näitasid seda tegelikult juba ka eelmisel nädalal ja üsna selgelt aga me ei tahtnud Kalade tuju ära rikkuda. Ja sellepärast ka ei tahtnud me seda Kaladele varem öelda, sest siinse horoskoobi näol on tegemist ikkagi NÄDALA horoskoobiga, mitte KAHE NÄDALA horoskoobiga.

Ehk siis nagu ütlesime, Kalade elu on ohus. Ei, mitte elu, ptüi, vaid Kalad ise on ohus. OHUS, SEST NAD ON KÕIGE COOLIMAD JA ÄGEDAMAD JA ON REAALNE OHT, ET KALAD MUUTUVAD SEL NÄDALAL VEEL COOLIMATEKS JA ÄGEDAMATEKS! VÄGA FABOULOUS!

NALIIIIIIIIIIIIIIIII, super, jäidki uskuma ja hakkasidki lootma jah? Kasutasime siin väikest vana nippi, et seda kehva olukorda natukenegi naljaga leevendada. Tegelikult on kõik muidugi äärmiselt halvasti ja Kalad tõesti ongi suures ohus. Kahjuks on tähtede probleem see, et kuigi nad näitavad äärmiselt täpselt, et oht on tulemas, siis mingil põhjusel läheb asi jube uduseks kui asi puudutab ohu põhjust ja täpset aega.

Seega on Kaladel soodne aeg lihtsalt olla ja puhata ja oodata, kuni see väga hull asi tuleb ja Kalade piinad lõpetab. Ja see tuleb ja see lõpetab piinad.

1 kommentaar

  • Paks Veevalaja

    13. dets. 2018 - 00:12

    Mai tea, see vaene väike veevalaja on kuidagi õnnetu nagu, esteks saadetakse täitsa üheselt persse mingil nädalal ja kui oled sealt kuidagi välja saand, siis järgmisel nädalal nätaki! saad teada, täitsa asjata sai pingutatud, raha nagunii netu ja nee buudet… Teen ise omale horoskoobi, saame siis näha, kes siin kuhu läheb ja kas hakkab Eesti asi edenema! Ikka täitsa käest ära ma ütlen…

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles