Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala horoskoop, 29.oktoober-4.november

Tähtedes on kirjas terve sinu elusaatus, oled loll kui muud usud


Jäär

21. märts - 20. aprill

Täiskuu oht on möödas ja Jäär saab naasta oma endise mina juurde. Ehk siis selle täistainapea juurde, kes ta tegelikult on. Möödunud nädalal nägi Jäär, et peale tema on maailmas veel inimesi, kuid niipea, kui täiskuu kadus, on Jäär taas omas elemendis tagasi. Ehk siis pime tainapea, kes teistega ei arvesta ja teisi kuulata ei taha.

Tähed näitavad, et Jäära ootab seetõttu seiklusrikas nädal. Seiklusrikas sellepärast, et kui sa ei kuula ega võta teiste nõu kuulda, siis võib asi üsna huvitavaks kiskuda. Näiteks võivad Jäärad sel nädalal lahkuda poest maksmata, sest keegi ei tule neid õpetama, kuidas poes käituma peab. Või näiteks sõidavad Jäärad punase foori tulega üle ristmiku, sest mingi FOOR ei tule Jäärale õpetama, kuidas tema autoga sõitma peab. Loomulikult lõpevad kõik taolised juhtumid Jäära jaoks kartseris või kaineris ja sela on tal lubatud ükskõik mis arv kordusi peaga vastu seina end peksta. Soodne aeg on Jääradele kutsuda mäge enda juurde.

Kuid ärge uskuge ainult meid või taevatähti! Uskuge päris tähti ehk Eesti kuulsusi, kes kõik on Lugejakirja Nädala horoskoobi fännid ja siit palju abi ja juhiseid eluks saanud:

"Oh jummel kui palju ma abi Lugejakirja horoskoobist olen saanud, ää! Mäletate alles ma pidin siin üht telesaadet tegema, kus võtame kolmekesi naised end paljaks. Viimasel hetkel hüppas see Brigitte Susanne Hunt alt ära. Täpselt tol nädalal kirjutas Lugejakirja horoskoop, et mind reedab mingi paks ja karvane metsaloom! Jummalast täppi ju!", Anu Saagim, Jäär

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnn on seda tüüpi, kelle jaoks on oluline, et teised ei arvaks temast halvasti, näiteks seda, et ta on aeglase taibuga. Kuna Sõnn on üsna aeglase taibuga, siis juhtuvad asjad tema elus üsna aeglaselt. Ka arusaamine sellest, et kõik saavad aru, et ta on aeglane.

Näiteks kui mõni Sõnn on täna 30-aastane, siis võib kindel olla, et just praegu täitub tal mõni unistus, mille ta soovis või millest ta unistas siis, kui ta oli 2-aastane. Asjad võtavad tal aega ja inimesed ümberringi on sellega harjunud.

Kuna Sõnn on nii aeglane, siis tema tänased välkmõtted saavad tõenäoliselt teoks järgmine nädal ja tema selle nädala tegusid juhivad möödunud nädalal mõeldud mõtted ja soovid.

Soodne nädal energiajookide tarbimiseks.

Kuid ärge uskuge ainult meid või taevatähti! Uskuge päris tähti ehk Eesti kuulsusi, kes kõik on Lugejakirja Nädala horoskoobi fännid ja siit palju abi ja juhiseid eluks saanud:

"Kui mina millegi järgi oma elu sätin, siis on see Lugejakirja horoskoop. See on horoskoop, mis ei valeta ja ei aja mulle pada. Loen neid eriti just enne oma võistlusi ja ALATI on need mulle ka hea tulemuse toonud. Ükskord soovitas horoskoop mul mitte võistlema minna suveolümpiale aga ma unustasin selle soovituse ära, läksin ikkagi ja võitsin kulla! Vot just täpselt nii palju ongi mulle see horoskoop kasu toonud!" Gerd Kanter, Sõnn

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikud vihkavad rutiinset ja üksluiset elu. Kui nende elu muutub liialt rahulikuks ja aeglaseks, tekib Kaksikutel tunne nagu oleksid nad justkui lõksus. Kaksikutele ei meeldi vaikus ja seisak, vaid liikumine, uute teadmiste ja kogemuste omandamine ning arenemine. Kui Kaksiku elu muutub liialt tasaseks, muutub Kaksik ärevaks ja meeleheitlikuks.

Seega on igati tõestatud, et Kaksikud on kõige kehvemad inimesed, keda pantvangi võtta või keda koduloomana puuris hoida. Nad lihtsalt ei saa neis rollides hakkama ja muutuvad omanikele või pantvangi võtjatele üsna kiirelt üsna tüütuks. Kuid kahjuks ei saa Kaksikuid ka päris inimeste seas hoida, sest see pole päris normaalne, et nad pidevalt sipelda tahavad ja kogu aeg kuhugi liikuda soovivad. Õnneks on meie tänapäeva ühiskond üsna kiiresti adapteeruv ja nii näeme me täna, et näiteks kõik tunnelikaevurid ja bussijuhid on Kaksikud.

Soodne nädal Kaksikutel heita maha selle maailma ahelad.

Kuid ärge uskuge ainult meid või taevatähti! Uskuge päris tähti ehk Eesti kuulsusi, kes kõik on Lugejakirja Nädala horoskoobi fännid ja siit palju abi ja juhiseid eluks saanud.

"Tunnen oma jala kaotuse tõttu iga päev kui puuris ja lõksus loom. Minu liikumine on igati raskendatud ja see teeb tuska. Tuska ei tee mulle iganädalane Lugejakirja horoskoop, mille abil olen ma juba korduvalt ja korduvalt Kapo lontis emmide eest napilt pääsenud. Aitäh, Lugejakiri ja jätka mind ikka ohu eest hoiatamist!" Edgar Savisaar, ühe jalaga Kaksik

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähki peetakse erakuks aga oma hingelt ta seda kindlasti pole ja võib julgelt väita, et ka kõige iseseisvamad Vähid kardavad üksindust.
Vähkidele meeldib jubedalt asju ette planeerida ja panna asjad sekundi pealt paika. Teistele võib tunduda, et Vähk on jube pedant ja lihtsalt tüütu täistont, et näiteks nädalavahetuse väljasõidu pere ja sõpradega sekundi pealt ära planeerib, kuid asi on tegelikult päris kurb. Nimelt kardab Vähk, et ta jääb asjast kõrvale või seda, et ta peab kasvõi natukene üksi olema. Seega tapab ta igasuguse spontaansuse, sest seal on oht, et teda ei kaasata mingisse mõttetusse tegevusse, mida ta tegelikult tehagi ei taha.

Seega kui te näete kontoris või seltskonnas inimest, kes üritab punti inimesi juhtida, käes kompass, mitu vihikut, väljaprinditud päevakava ja tuhat muud tüütut asja, siis minge pange neile julgelt pasunasse, sest tegemist on tüütu Vähiga, kes ei pane teile pahaks näkku löömist, kuid paneb pahaks, kui te peaksite peale näkkulöömist ta üksi jätma.

Soodne nädal Vähkidel uued kalendrid ja päevaplaneerimisvihikud osta.

Kuid ärge uskuge ainult meid või taevatähti! Uskuge päris tähti ehk Eesti kuulsusi, kes kõik on Lugejakirja Nädala horoskoobi fännid ja siit palju abi ja juhiseid eluks saanud.

"Mina neid horoskoope ei usu. Ma olen lihtne paks ja kole Eesti mees ja mulle pole vaja mingit kuradi tilulilu teksti, et oma nädal kuidagi üle elada. Aga kurat ühe korra pani küll see Lugejakirja horoskoop täppi - see oli siis kui ma täispeaga vahele jäin ja mitu aeda puruks sõitsin ja politsei eest põgenesin. Siis ütles mulle tolle nädala horoskoop ette, et vaata ette Vähk, poemüüja võib sind petta. Ja no nii oligi - pärast kodus sain alles aru, et müüja oli minult 30 senti rohkem võtnud dzinnipudeli eest!" Peeter Oja, Vähk.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvi on kõigist tähtkujudest kõige tähelepanuvajavam. Ehk siis võib julgelt öelda ka, et see kõige tüütum. Talle meeldib olla tähelepanu keskmes ja saada pidevalt kiitusi. Seega on väga lihtne Lõvi taltsutada kui ta liiga üle piiri läheb - ära tee temast välja ja ära ütle talle mitte ühtegi sõna.

Lõvi jaoks loeb väga teiste inimeste arvamus. Ehk kui sa talle ikka ütled, et ta on tüütu ja sa tahad teda läbi selle eest peksta, siis Lõvi saab sellest aru. Sest keegi ometigi pöörab talle tähelepanu. Lõvidel tasub sel nädalal tähelepanelik olla, sest tähed näitavad, et tulemas on rahutud ajad sinu jaoks. Rahutud sellepärast, et kõik on rahulik seni kuni sina seltskonda tuled. Sa muudad teised rahutuks ja siis hakkab see teiste rahutus ka sulle mõjuma.

Soodne aeg teiste inimeste vältimiseks ehk nende säästmiseks sinu seltskonnast.

Kuid ärge uskuge ainult meid või taevatähti! Uskuge päris tähti ehk Eesti kuulsusi, kes kõik on Lugejakirja Nädala horoskoobi fännid ja siit palju abi ja juhiseid eluks saanud:

"Mina olen 100% esoteeriline inimene ja minu päev ei alga ja ei lõpe ilma horoskoopideta. Ma ei võta isegi lonksu vett, pühi tolmu ega vali uut rikast vanameest enne kui horoskoop pole mulle selleks luba andnud. Olen Lugejakirja horoskoobile äärmiselt tänulik, sest just nende rikaste vanameeste valimisel on ta alati täppi pannud!" Kati Toots, Lõvi.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsi on igas vallas idealist ja seda ka töö- ja eraelus. Seega on Neitside jaoks käes aasta kõige sitem aeg, sest segadust on õues rohkem kui rubla eest. Kui suvel on lehed ilusti puul ja valitseb rohelus ning talvel katab kõike ühtlane valge lumevaip, siis sügis ajab Neitsidel tavaliselt juhtme nii kokku, et täiskuu mõju on selle kõrval ikka pisike poisike.

Neitsi, kes armastab korda ja selgust ja reegleid, on täiesti endast väljas kui näeb, kui eri värvi on sügis värvinud puud ja kui palju prahti vedeleb puude talveunne mineku tõttu tänavatel. Seega kui te näete sel sügisel tänaval vastu kõndimas inimesi, kes a) on silma ja kõrvaklappidega või b) tulevad alati vastu aiakäru ja rehaga, siis võite kindel olla, et need on Neitsid, kes üritavad end kogu sügise perverssuse eest peita või siis seal mingitki neile arusaadavamat korda luua.

Soodne aeg Neitsidel puulehti raamatute vahel kuivatada.

Kuid ärge uskuge ainult meid või taevatähti! Uskuge päris tähti ehk Eesti kuulsusi, kes kõik on Lugejakirja Nädala horoskoobi fännid ja siit palju abi ja juhiseid eluks saanud:

"Mind on alati hämmastanud ja köitnud alternatiivsed jõud ja alternatiivsed nägemused maailmale. Olen enam kui kindel, et meid juhivad pisut kõrgemad ja kohati mustemad jõud, kui me näeme või eales tunnetada suudame. Lugejakirja horoskoop on siin väga heaks näiteks - on lausa hämmastav kui täppi see iga nädal paneb! Näiteks ütles see mulle hiljuti, et minu ellu siseneb mingi vanem kiilakas kogukas mees, kellele meeldivad tegelikult mehed aga ta ei julge seda välja öelda. Ja no tuligi selline mees minu ellu korraks ju!" Siiri Sisask, Neitsi.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalude jaoks on väga oluline, et kõik oleks tasakaalus ja nad soovivad, et kõiges valitseks õiglus.

Seega on Kaalude igapäevane elu nagu põrgu, sest elu on kõike muud kui tasakaalus kaal. Ja päris kindlasti ei valitse igapäevaelus mingit erilist õiglust. Seega kui sa puutud sel nädalal näiteks kokku ühe pideva närvipuntraga, kes on kogu aeg endast väljas või mossis ilma näilise põhjuseta, siis võid olla kindel, et tegemist on Kaaludega.

Kaalusid aitab tavaliselt see, kui nad saavad oma mõtted mujale viia. Sobib näiteks see kui hoolitsed oma kodulooma või lähedaste eest eriti altruistlikult. Ehk siis pühenda enda elu sel nädalal täielikult neile ja nii väldid oma isiklikke suuri probleeme, mis tulenevad ainult sulle omaselt veidrast maailmanägemisest.

Soodne aeg lähedaste eest hoolitseda - tee neile pai ja vii neile palju jäätist.

Kuid ärge uskuge ainult meid või taevatähti! Uskuge päris tähti ehk Eesti kuulsusi, kes kõik on Lugejakirja Nädala horoskoobi fännid ja siit palju abi ja juhiseid eluks saanud:

"Maailmas tehakse kogu aeg hästi palju head muusikat ja kuna mulle kui Kaaludele meeldib, et maailmas valitseks tasakaal, siis toodan mina hästi palju halba muusikat, mida ma nimetan ainult ise muusikaks. Ikka selleks, et maailmas valitseks tasakaal! sain sellise soovituse just Lugejakirja horoskoopi lugedes!" Birgit Õigemeel, Kaalud

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Juba eelmise nädala horoskoobis sai teile lahti selgitatud, et Skorpionid on ilged persevestid. Jätkame selle lahtiseletamist ka sel nädalal. Paljud inimesed kardavad näidata enda tõelist palet ja seda, kes nad tegelikult on. Keegi teine ei karda seda rohkem, kui Skorpioni tähtkujus sündinud inimene.

Skorpioni suur hirm on olla teiste ees kujundlikult öeldes alasti. See on samal ajal ka üsna veider, sest Skorpionist tühisemat inimesest olemas pole. Seega jääb täiesti arusaamatuks, miks ta kardab seda ka teistele näidata.

Vahel kardab Skorpion, et mitte keegi ei mõista teda täielikult ja seetõttu kipub ta inimesi eemale peletama. On äärmiselt halb, et seda juhtub ainult vahel ja mitte kogu aeg. Kui see juhtuks kogu aeg, siis oleks meie lähedal Skorpioneid vähem ja elu oleks üleüldiselt sellevõrra parem ja kvaliteetsem. Seega kui teie juurde tuleb kunagi mõni Skorpion oma muret kurtma, siis öelge talle alati, et te ei mõista teda täielikult. Siis Skorpion jookseb kaugele minema ära ja see on hea asi.

Soodne aeg Skorpionitele minna ükskõik mis muret teistele inimestele kurtma.

Kuid ärge uskuge ainult meid või taevatähti! Uskuge päris tähti ehk Eesti kuulsusi, kes kõik on Lugejakirja Nädala horoskoobi fännid ja siit palju abi ja juhiseid eluks saanud:

"Kas teie teate minus tüütumat ja mõttetumat kuulsust Eestis? Ma olin megatüütu siis, kui olin omaarust see mingi rokkar ja pahapoiss ja nüüd, kui ma mingi alakaga sebin ja vanade inimeste moodi riides käin ja paipoiss olen, siis olen ma üllatuslikult suutnud veel mõttetumaks kuulsuseks muutuda. Ega muud ei olegi kui seda, et Lugejakirja horoskoop on seda kogu aeg rääkinud kui mõttetu on Tanel Padar ehk siis mina!" Tanel Padar, Skorpion.

Ambur

22. november – 21. detsember

Amburile ei meeldi, kui keegi kontrollib teda ja ta on kõige ehtsam mässumeelne tüüp, kellele ei meeldi järgida teiste seatud reegleid. Seega on Amburid maailma kõige sitemad sportlased, sest nad lihtsalt ei suuda reeglitest kinni pidada. Füüsiliselt võivad nad olla teistest küll üle, kuid nende vaimsed võimalused ja arusaamad ei jõua muule maailmale järele.

Samuti ei meeldi Amburile, kui keegi seisab tema tee peal ees. Seega on neil pidevad konfliktid igasuguste teesulgude ja teetõketega. Amburi ühed suurimad looduslikud vaenlased on koprad, kes armastavad jõeteedele tamme ette ehitada. Nende kohtumisel ei jää tüli mitte kunagi tulemata.

Ambur kardab ka tihti, et tema unistused ja eesmärgid ei kuku nii välja nii nagu ta tahaks, sest keegi teine tuleb ja takistab teda. Seega painavad Ambureid tihti luulud, et nad on ka olulised ja et kedagi huvitavad nende tegemised ja elu. Muidugi nad eksivad.

Sel nädalal on Amburitel soodne hetk käia arstlikus kontrollis. Nii füüsilise kui vaimse tervise kontrollis. Igaks juhuks.

Kuid ärge uskuge ainult meid või taevatähti! Uskuge päris tähti ehk Eesti kuulsusi, kes kõik on Lugejakirja Nädala horoskoobi fännid ja siit palju abi ja juhiseid eluks saanud:

"Minult küsite seda vää? Te mu paljaid tisse ka tahate näha peale seda vä? No mis ma ikka oskan öelda selle Lugejakirja horoskoobi kohta - kui ma Hispaanias elasin, siis soovitas see horoskoop mul kogu aeg tissid paljaks tõmmata. Näiteks oli seal kirjas, et ole sel nädalal natukenegi tagasihoidlikum kui tavaliselt ja mis ma siis tegin? Näitasin tisse aga natuke vähem aega kui tavaliselt - nii et mina kuulan alati seda, mida horoskoop mulle ütleb!" Marilyn Jurman, Ambur.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukitsed on kõikidest tähemärkidest kõige edukamad ja osavamad kui asi puudutab isiklikke suhteid ja kodust elu. Nad on sõbralikud, andekad, vaimukad ja lahked - kodus. Kui sa lähed külla Kaljukitsele, siis võib sulle tunduda, et astusid lennukis äriklassi, kus sind samaaegselt poputavad ilusate tissidega stjuuardess, koomik, kloun, maailma parim kokk jne jne. Kaljukits on kõike seda aga ainult kodus.

Kõik see muutub samal hetkel kui Kaljukits tõstab jala üle koduläve. Kõik positiivne hakkab temas hääbuma ja kaob täielikult samal hetkel kui Kaljukits jõuab tööle. Miks? Nimelt on Kaljukitse suur hirm tunduda teistele ebaedukas ja saamatu just tööl.
Miks? Kaljukitse elu on suuresti üles ehitatud tööga seotud eesmärkidele. Kaljukits ei taha olla mingi mutrike masinavärgis, vaid seda hoopis juhtida.

Ehk siis kuigi Kaljukits on koduses elus üks edukamaid tähemärke, siis töises elus omab tema just kõige suuremaid illusioone, et tema on kõikide suur boss. Ta ei saaks rohkem eksida.

Soodne aeg on Kaljukitsedel rohkem kodus aega veeta ja mitte inimestel pinda tööl käia.

Kuid ärge uskuge ainult meid või taevatähti! Uskuge päris tähti ehk Eesti kuulsusi, kes kõik on Lugejakirja Nädala horoskoobi fännid ja siit palju abi ja juhiseid eluks saanud:

"Mina olen Lugejakirja horoskoobist täiesti vaimustuses! Täiesti tõsiselt kohe! Alles eelmin nädal ma siin käisin ringi ja otsisin ma ei teagi mida kui horoskoop ütles mulle, et kuule tont, mida sa otsid, paremat sa niikuinii selle välimusega ja kergelt kiilaneva peaga ei leia. Ja no ma kaua ei mõelnud ka, kosisin Kaia veel samal õhtul ära. Kutsun Lugejakirja pulma ka kindlasti!" Koit Toome, Kaljukits.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalaja ei taha olla lihtsalt mingi järjekordne lammas karjas. Suurim tragöödia tema elus on, et kahjuks ta on see suurim lammas karjas. Nii füüsiliselt kui ülekantud tähenduses. Jah, kõik Veevalajad on paksud ja lollid. Me ei väsi seda kordamast.

Veevalaja suurim hirm on see, kui ta ei saavuta midagi märkimisväärset (täiesti mõistuspärane hirm tema puhul). Ta tahab teha revolutsiooni (seda ei juhtu kunagi), olla läbilööv(ei saa läbi lüüa kui sa oled paks ja loll) ja olla see inimene, kes tuleb lagedale millegi uue, vahva ja põnevaga (uue söögikoha väljavalimine ja teistele pealepressimine ei lähe selle alla).

Veevalaja tahab teiste seas silma paista ja see on ka ainuke asi, mis Veevalajatel õnnestub. Sest hästi paksud ja lollid inimesed jäävad üsna hästi ka teistele silma.

Sel nädalal on soodne aeg järjekordse dieediga alustamiseks!

Kuid ärge uskuge ainult meid või taevatähti! Uskuge päris tähti ehk Eesti kuulsusi, kes kõik on Lugejakirja Nädala horoskoobi fännid ja siit palju abi ja juhiseid eluks saanud:

"Ma olen küll veel noor aga peast käivad mul küll läbi igasugused hästi targad ja täiskasvanulikud mõtted. Näiteks alles eelmisel nädalal ma mõtlesin, et miks kassidel on üheksa elu aga koertel ainult üks. Küsisin oma peikalt Ott-Sanderilt ka sama asja ja tal oli kohe nii et woww beibe ää, sellist diipi laksadki lambist vää! Mõlemad siis istusime terve õhtu teleka ees, mis ei mänginudki ja üritasime sellele vastust leida. Lõpuks ei leidnudki ja lugesime hoopis Lugejakirja horoskoopi, mis ütles, et noored ärgu mõelgu palju ja tegutsegu rohkem. Meil oli nii et wooowww, kuidas horoskoop teadis, et me nii hullult mõtlesime koos ja siis saimegi aru, et peame rohkem teda kuulama. Ja see oli viimane kord kui me Ott-Sanderiga midagi enam üldse mõtlesime!" Getter Jaani, Kaljukits.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kalade tähtkujus sündinud inimesed on tähemärkide hulgas kõige suuremad idealistid ja idioodid. Idealistid on nad sellepärast, et nad arvavad, et kõik peale nende on idioodid. Aga idioodid on nad sellepärast, sest kõik teised arvavad, et nad on idioodid.

Kalade jaoks tunduvad hirmsad kõiksugused kohustused, mis eluga kaasnevad. Seetõttu on just Kalade hulgas kõige rohkem korteriühistu kommunaalvõlgnikke. Samuti kardavad Kalad, et äkki keegi surub alla nende loomingulisuse ja ideed. See on siiski täiesti põhjendamatu hirm Kaladel, sest mitte keegi pole kunagi arvanud ega hakka ka arvama, et Kalad võiksid või saaksid olla loomingulised ja omada häid ideid.

Tee väike test - küsi homme kontoris, et kes peavad ennast loomingulisteks inimesteks, kes pakatavad headest ideedest - kõik peale Kalade tõstavad käe. See on kindel.

Soodne aeg Kaladel lihtsalt vait olla ja mitte segada teisi sel nädalal.

Kuid ärge uskuge ainult meid või taevatähti! Uskuge päris tähti ehk Eesti kuulsusi, kes kõik on Lugejakirja Nädala horoskoobi fännid ja siit palju abi ja juhiseid eluks saanud:

"Nagu kõik teavad, siis ma olen äärmiselt popp 12-aastaste plikade ja ülikiimas 45-aastaste kontorimuttide seas. Ja ega need ka keegi mu muusikat ei kuula, vaid noored vaatavad et oo vaadake, Taukaril nii äge kitsas püks jälle jalas ja siis need kiimas mutid vaatavad et oioo vaadake, Taukaril jälle need kitsad püksid jalas. Ühed tahavad neid jalas edasi näha ja teised tahavad need minult jalast ära tõmmata, et mu valgeid kondiseid karvutuid jalgu näha ja käperdada. Kuid mis sellel kõigel on pistmist Lugejakirja horoskoobiga? Ega ei olegi, niisama tahtsin rasket elu kurta kui võimalus anti!" Karl-Erik Taukar, Kalad.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles