Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala horoskoop, 5.-11.november

Tulevik paistab tume kõigile


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jäära nädal tuleb must nagu korstnapühkija kuub või Kaljukitse minevik. Tähed näitavad, et enamik Jäärasid elavad sel nädalal maksimum kolmapäevani, üksikud neljapäeva hommikuni. Mõni Jäär võib nüüd ju mõelda, et äkki istuks vagusi kodus ja peidaks end aga saatuse eest siiski end varjata ei saa. Tuleb see, mis tuleb.

Tähed näitavad ka, et nädala esimestel päevadel on Jääradel suur oht AIDSi haigestuda.

Samas pole halba ilma heata. Jäär on sellel nädalal õnnega koos - on väga tõenäoline, et leiad mõne mündi tänavalt.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnnidega on lugu hullem kui Jääradega. Sõnnidel tuleb nimelt veel mustem nädal. Tähed näitavad, et mõned Sõnnid võivad elus püsida aparaatide all isegi kuni neljapäevani aga enamik neist sureb mõnda raskesse haigusesse või autoavariis juba teisipäeva õhtuks.

Sõnnid on tõepoolest koos tõelise ebaõnnega - ei lähe neil hästi tööl ega eraelus. Kuna enamik Sõnne sureb juba teisipäeval, siis enamik neist lastakse töölt lahti kolmapäeval tööle mitteilmumise eest. Ja see jätab juba märgi CV-sse.

Tähed näitavad, et Sõnne võib sel nädalal näha apteegis ostmas rohtu süüfilise vastu.

Kuid pole halba ilma heata - on äärmiselt tõenäoline, et keegi peab Sõnni sel nädalal teretamisväärseks.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikud on lihtsalt kohutava elusaatusega inimesed - kõige hullemaga sel nädalal. Tähed näitavad, et enamik Kaksikuid sureb juba esmaspäeva õhtuks.

Paljud Kaksikud tunnetavad seda ette ja hakkavad esmaspäeval juba poole peal jooma, pidutsema ja käituma nagu oleks käes maailmalõpp. Noh nende jaoks muidugi ongi aga teised seda ju ei tea ja nii ongi oht, et enamik Kaksikuid surebki teiste tähtkujude käe läbi, kes lihtsalt ei kannata Kaksikute kurbrõõmsat surmatantsu enam ära ja lõpetavad nende piinad.

Tähed näitavad, et Kaksikuid tabab sel nädalal must katk, mis viimati laastas Maad sajandeid tagasi.

Kuid pole halba ilma heata - Kaksikud on õnnega koos, et kõige esimeste hulgas siit räpaselt Maalt lahkuda saavad.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähki kui kõige aeglasemat elukat tähemärkide hulgas saab sel nädalal pidada selleks kõige õnnelikumaks. Sest enamik Vähke sureb sel nädalal tõenäoliselt alles pühapäeval. Ehk kui teised on juba ammu manalateele läinud, siis Vähk ikka koperdab vaikselt oma sõrgade peal ringi, vahib lollide punnis silmadega ümbrust ja vehib arusaamatult.

Vähid lihtsalt ongi sellised oma loomult - laisad, lollid, aeglased ja juhmivõitu. Kuna Vähid on juba sellised nagu nad on, siis korjavad nad sel nädalal üles mingi haiguse, mis kindlasti kestab kaua ja on äärmiselt piinarikas. Näiteks düsenteeria. Just, võime julgelt öelda, et enamik Vähke saab sel nädalal düsenteeria, sest tähed ütlevad nii.

Kuid pole halba ilma heata - Vähkidele meeldibki asju rahulikult võtta ja millal ja kus seda veel parem teha oleks kui potil istudes.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvi ootab ees suurepärane nädal. Absoluutselt kõik, mis ta plaanib või ette võtab, see läheb ka täide. Ta tundub ka inimesena teistele vastuvõetav, erinevalt tavapärasest. Võib julgelt väita, et Lõvi on sel nädalal täielik õnnetähtkuju, keda kõik imetlevad ja natuke kadestavad.

Miks Lõvidel nii hästi läheb? Sest tähed näitavad, et selle horoskoobi kirjapanemise ajaks on enamik Lõvisid siit ilmast juba lahkunud ja surnutest ei räägi keegi halba!

Jälle Lõvidel vead: nad ei saa külge ka mitte ühtegi haigust, sest surnutele need külge enam ei hakka.

Kuid pole head ilma halvata - kõikidel teistel on kahjuks alles mälupildid Lõvidest ja kahjuks on Lõvi iseloom väga paljudel meeles. Seega rikuvad Lõvid ka surnuna sel nädalal paljude inimeste tuju.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsidel läheb sel nädalal võib öelda, et kõige keskpärasemalt. Nad on muidu ka inimestena väga keskpärased aga sel nädalal läheb neil kuidagi eriti keskpäraselt.

Näiteks sureb enamik Neitsisid sel nädalal kuskil nädala keskpaiku. Ja surevad nad oma keskpärases kodus. Maha jätavad nad oma keskpärased kaaslased ja keskpärased lapsed ja koduloomad. Isegi haigus, millesse Neitsid sel nädalal kõige tõenäolisemalt surevad, on midagi väga keskpärast nagu näiteks kesksoolepõletik või kesknärvipõletik.

Ainuke asi, milles Neitsid sel nädalal keskpärased pole, on Neitside osakaalus populatsioonist - see ikka langeb nulli.

Neitsidel pole ei halba ilma heata ega head ilma halvata - kõik on keskpärane.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kui midagi on täiesti kindel sel nädalal, siis see, et Kaalud surevad kõik äärmiselt vägivaldsesse surma. Ja kindel on ka see, et nad pole esimeste minejate hulgas ja seega saavad nad pikalt ka piinelda. See on neile ka paras, sest keegi Kaalusid ei salli ja enamik tähemärke tahaks neist kiirelt lahti saada.

Kuna Kaalud surevad vägivaldsesse surma, siis on ka nende põetavad haigused üsna karmid sel nädalal. Näiteks näitavad tähed, et väga paljud Kaalud saavad endale kaelagangreeni, mis tähendab seda, et kaelast allapoole tuleb kõik amputeerida. See võib kõlada giljotiinina ja ilmselt seda ka on.

Kuid pole halba ilma heata - Kaalud pakuvad oma erinevate väga vägivaldsete surmadega äärmiselt paljudele inimestele toredaid vaatemänge ning nii ei tundu enamike teiste tähtkujude jaoks surm enam nii hull kui Kaalude oma on juba nähtud.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Kui siin osasid tähtkujusid tabab sel nädalal kiire surm ja osasid vägivaldne surm, siis kõige veidram on kindlasti Skorpionide saatus. Nimelt litsutakse enamik Skorpioneid sel nädalal lihtsalt laiaks.

Seda tehakse alguses mentaalselt - näiteks suhtes Skorpionid saavad sel nädalal kodus tunda oma elukaaslase poolt sellist terrorit, et paljud neist lähevad ise juba vabasurma. Ja kui ei lähe, siis järgmisel päeval lähevad need Skorpionid tööle, kus nende töökaaslased ja ülemused trambivad nad nii mutta, et neist ei jää märga plekkigi järele.

See on lihtsalt maailma viis näidata, et kuidas inimesed hoolivad endast ja oma kaaslastest, elimineerides selle maailma ühe rõvedaima eluka - sita iseloomuga Skorpioni.

Haigustega läheb Skorpionil sel nädalal siiski lihtsalt, ütlevad tähed. Kõige tõenäolisemalt saab ta nohu.

Kuid pole halba ilma heata - tegelikult on küll - olemas on hea maailm ilma Skorpioniteta.

Ambur

22. november – 21. detsember

Ambur on sel nädala vintske sell. Vist isegi kõige vintskem ja vastupidavam tähemärkidest. Sind ründavad küll igasugused haigused ja teised surmatõbised tähtkujud, kuid sulle loomuomaselt oskad sa neist kõigist kõrvale laveerida ja pääsed igalt poolt puhta nahaga.

tähed näitavad. et vaatamata faktile, et ka kõik Amburid pühitakse sel nädalal siit planeedilt minema, teevad nad seda pea püsti ja viik pükstes. Amburid on nagu väärikad kaptenid, kes lähevad oma uppuva laevaga koos põhja.

Haigusi Amburitel sel nädalal karta ei tule - mingid nohud ja köhad jäägu tittedele nagu Kaljukits ja raskeid haigusi põdegu mingid luuserid nagu Neitsid.

Amburi puhul pole head ilma halvata - on äärmiselt kurb näha, et selline särav tähemärk peab koos ülejäänud kõntsaga surema. Aga mis teha - maailm juba keerleb veidraid radu pidi sel nädalal.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukitsi peetakse muidu üsna väärikatekst inimesteks. Aga mitte sel karmil maailmalõpukursil nädalal. Sel nädalal nutavad just Kaljukitsed nagu väiksed titad.

Neil on kõige rohkem kahju siit ilmast lahkuda, sest mingil põhjusel arvavad just Kaljukitsed, et nemad on selles elus kõige rohkem saavutanud ja peavad end seetõttu ka teistest paremaks. Aga reaalsus on jah kahjuks teine ja see teebki Kaljukitsede mineku siitilmast neile endile äärmiselt melodramaatiliseks aga teistele väga amüseerivaks.

Kaljukitsi tabab sel nädalal veel enne surma raskekujuline suu- ja sõrataud.

Kuid ei ole halba ilma heata - need tähtkujulised, kes peale Kaljukitsi veel elus on, saavad oma seinu ehtida ilusate sarvedega.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalajatel tuleb sel muidu karmil ja hirmsal maailmalõpu nädalal tegelikult üsna vaikne aeg. Nad lähevad sel nädalal teise ilma kõige vaiksemalt ja võib öelda, et ka kõige väärikamalt.

Kui osad tähemärgid eelistavad enne surma veel esineda ja minna teatraalselt, siis Veevalajad lihtsalt imbuvad siit elust hauajärgsesse ellu. See on lihtsalt neile iseloomulik - tagasihoidlikud ja viisakad inimesed ikkagi.

Isegi tähed ei tea ega näita, millised surmavad haigused Veevalajad sel nädalal külge saavad, sest nad on lihtsalt nii häbelikud ja tagasihoidlikud, et ei jaga sellist infot teistega ja köhivad viisakalt verd pihku kuskil nurga taga.

Kuid pole head ilma heata - Veevalajate surmast on kõigil kahju, isegi perseverst Skorpionil ja juhmil Vähil. Maailm kaotabki ainult Veevalajate surma tõttu, mitte kellegi teise surma tõttu.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Maailmalõpust ja kõikide tähemärkide väljasuremisest ei pääse ka Kalad. Kuna Kalad on terve oma elu olnud sellised libedad sellid, kes alati käest lipsavad ja veel eemalt sulle näkku ka pritsivad, siis Kalasid ootab maailma viimasel eksisteerimise nädalal päris karm lõpp.

Nimelt antakse igale tähemärgile seda, mida ta oma elus korda on saatnud. Kuna Kalad on olnud jõhkrad slikerdajad ja libedad libekeelsed sellid, siis teatavasti neid sallitakse nii siin maailmas kui ka sealpool kõge vähem. Seega jäetakse nemad ka kõige viimasteks minejateks? Miks?

Et Kalad piinleksid - kõigepealt näevad nad, kuidas nende sõbrad ja lähedased lähevad siit ära. Siis jäävad nad mingiks ajaks üksi ehk ainult koos teiste Kaladega - siis nad näevad, millised halvad inimesed nad on elus olnud ja siis tuleb veel ilus kirss ka tordile - kui teised tähemärgid pääsesid kõik taevasse (isegi Neitsi ja Jäär), siis Kalad on ainuke tähemärk, kellel tuleb kolida siitilmast Põrgusse.

See saab ka olema viimane katsumus neile - Põrgu väravad avanevad ja Kalad keevad omaenda elus ja korraldatud soustis ära, et siis kolida maa alla igavesse keevasse patta järele mõtlema oma patte, mida sai Kaladena maa peal korda saadetud.

Ainuke, millest Kalasid sel nädalal enne kohutavad surma säästetakse, on haigused. Sest keegi ei taha keeta uhaad haigetest kaladest. Mitte keegi.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles