Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala horoskoop, 7.- 13.jaanuar

Uus aasta on enamikele tähemärkidele alanud hästi. Välja arvatud neile, kellele pole.


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jäär on oma olemuselt autoriteetne loom ja tema jaoks on aasta esimesed nädalad väga rasked. Rasked sellepärast, et juba peaaegu kuu aega pole tema olnud kõige tähtsam seltskonnas - alles olid jõulud ja siis tuli aastavahetus, mis mõlemad röövisid Jääralt kogu tähelepanu.

Jäär hakkab alles nüüd taastuma kogu sellest jandist, mis hiljuti tema elu üle võttis ja tema enda teisele kohale pani.

Soodne aeg veel see nädal ka ära kannatada ja juba järgmisel nädalal võib Jäär olla kindel, et vähemalt ajaleheputkast bussipiletit ostes võidakse ta juba jutulegi võtta.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnn on väga rahakeskne loom ja temagi jaoks on olnud viimane aeg äärmiselt ebameeldiv. Ebameeldiv sellepärast, et nii jõulud kui aastavahetus on teinud puhta töö tema rahakotis. Jõulude ajal pidi maksma hunniku kingituste eest, tooma kuuse, katma jõululaua 20 korda ja aastavahetusel ostma veel rakette ja katma lauagi jälle mitu koda.

Sõnn alles hakkab nüüd taastuma kogu sellest raha kadumisest, mida viimane kuu temalt võtnud on.

Soodne aeg saabub Sõnnidele siiski alles jaanuari lõpus kui tuleb peale uus palgapäev. Sinnamaani on Sõnn mittekeegi.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikutele ei meeldi rutiinne ja üksluine elu ja seega on viimane aeg olnud nende jaoks äärmiselt talumatu - võiks ju arvata, et jõulud ja aastavahetus järjest on piisavalt erineva sisu ja sündmustega aga tegelikult olid Kaksikud kogu selle aja täielikus põrgupiinas - üks istumine ja söömine teise otsa.

Kaksikud olid ühed neist tähemärkidest, kes rõõmustasid kui tuli 2.jaanuar ja nad said ometi tööle minna. Osad Kaksikud isegi ööbisid juba 1.jaanuari öösel vastu teist oma töö juures, et ruttu midagi muud tegema saaks hakata. Sel nädalal on Kaksikud aga jälle masenduses, sest nüüd tuleb ju tööl käia ja see on üksluine.

Soodne aeg on hakata uusi pidustusi ootama, et mingigigi vaheldus ellu tuleks taas.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähi jaoks olid jõulud ja aastavahetus imeline aeg - kuna neile ei meeldi üksi olla, siis said nad möödunud aasta lõpus esimest korda üle pika aja taas kellegagi koos olla ja see meeldis neile. Muidugi ei kutsutud Vähki ühelegi jõuluõhtusöögile või aastavahetuse peole aga tänavatel oli piisavalt inimesi ja Vähk tundis, et on seltskonnas.

Nüüd, aasta teisel nädalal hakkab Vähk tundma end jälle üksikuna, sest suured pidustused on läbi lõpuks ja enam ei soovi keegi Vähiga suhelda ei eraelus ega tööl.

Soodne aeg on Vähkidel taas oma urgu pugeda ja jääda ootama jaanipäeva kui ta saab minna kuhugi rahvapeole ja saab taas teeselda, et teda on kutsutud seltskonda.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvi jaoks olid lõppenud pikad pühad täielik piin - kuna talle meeldib olla tähelepanu keskpunktis ja saada kogu aeg kiita, siis seekord loomulikult neil hästi ei läinud. Kiita said perenaised, kes tegid head jõulutoitu, kiita said raketimehed, kes lasid aastavahetusel rakette õhku ja pidevalt kiideti seda kuradi jõulukuuske keset tuba aga isegi siis kui Lõvi seisis seltskonna ja kuuse vahele, ei kiitnud keegi teda ega pannud keegi teda tähele.

Nüüd kui pühad on läbi ja muid atraktsioone on jälle vähem ümberringi, hakkab ka Lõvi vaikselt taastuma ja talle jääb ekslik mulje, et tedagi pannakse nüüd jälle tähele. Tähed näitavad, et nii see siiski pole.

Soodne aeg on Lõvidel nüüd oma lakka lakkima hakata - rutiininädalad on tulemas ja võibolla jätkub tähelepanu ka Lõvile.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsi arvab, et ta peab olema igas asjas idealist ja seda ka töö- ja eraelus. Pikkade pühade ajal arvas just Neitsi, et tema peab olema see, kes võtab iga jõulupeo ja aastavahetuspeo korraldamise enda peale. Tegelikult tegid töö ära muidugi teised ja see tekitas Neitsidele palju stressi, sest ta tundis, et teda ei vajata või et ta ei saanud teistele kuidagi kasulik olla.

Aga just sellel põhjusel ta ka kõrvale jäeti - ta lihtsalt segas teisi nii palju oma sekeldamistega, et lihtsam oli ta kõrvale jätta. Nüüd on pühad läbi ja Neitsi tunneb, et teda võib jälle teistele vaja minna ja ta saab teistele palju kasuks olla. Loomulikult on see eksiarvamus, sest kõik nägid, et ilma Neitsi osaluseta saavad asjad hulga kiiremini ja probleemideta tehtud.

Soodne aeg on Neitsidel nüüd hinnata oma väärtus ümber ja mitte nii palju enam sekeldada.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalud on veidrad loomad, sest nende jaoks on väga oluline, et kõik oleks tasakaalus. Kui miski ähvardab Kaalude tähtkujus sündinud inimese elus tasakaalu paigast lüüa, siis põhjustab see Kaalude jaoks hirmu ja ärevust. Just selle suure hirmu ja ärevuse all kannatasidki kõik Kaalud ka pikkade pühade ajal - mitte miski ei olnud loogiline, mitte miski ei olnud tasakaalus, isegi jõulukuusk oli viltu.

Nüüd on pühad läbi ja Kaaludel on uus probleem - töö. Kaalud puhkasid pikalt ja asi hakkas juba tasakaalu minema - puhata oli mõnus. aga nüüd järsku tuli võrrandisse jälle uus asi ja kõik on taas paigast ära - nüüd tuleb lambist tööl käia ja tööd teha.

Seega elavad Kaalud aasta teisel nädalal taas suures hirmus ja ärevuses.

Soodne aeg on tööga ära harjuda taas. Sest seda sa pead nüüd aasta otsa jälle tegema.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Paljud inimesed kardavad näidata enda tõelist palet ja seda, kes nad tegelikult on. Keegi teine ei karda seda rohkem, kui Skorpioni tähtkujus sündinud inimene. Skorpioni suur hirm on olla teiste ees kujundlikult öeldes alasti. Pikkade pühade aeg oli Skorpioni jaoks täielik piin, sest ta pidi istuma tunde ja päevi jõulu ja aastavahetuse pidulauas ja kannatama oma sõprade, sugulaste ja naabri-antsu küsimusi, et noh, kuidas elus siis ka läheb. Skorpion tundis end kogu aeg paljana, et pidi endast nii palju rääkima ja paljastama. Eriti hulluks tegi asja see, et Skorpion polnud eelmisel aastal midagi saavutanud ja seega olid tema vastused eriti hullud.

Seetõttu jõid paljud Skorpionid end maani täis terve pühade aeg ja võtsid end tihti sõna otseses mõttes paljaks deliiriumis olles ja see tegi asja muidugi veel hullemaks neile.

Nüüd hakkab Skorpionite jaoks asi pisut jälle tagasi stabiilsemaks minema, sest pühad on läbi. Kuid loomulikult kestavad Skorpioni piinad veel paar nädalat, sest kõik mäletavad seda kuidas Skorpion asutuse jõulupeol end paljaks võttis ja jõulukuuske karata tahtis.

Soodne aeg on kivi all peidus olla mõni aeg kuni see asi lahtub. Ilmselt jaanipäevani.

Ambur

22. november – 21. detsember

Ambur on justkui kõige ehtsam mässumeelne tüüp, kellele ei meeldi järgida teiste seatud reegleid. Tema pühad möödusid samuti tohutu pinge all, sest pidevalt olid mingid reeglid, mida KINDLASTI tegema peab pühade ajal - tooma kuuse, sööma paksuks, sõitma ringi mööda sugulasi ja laskma rakette majade rõdudele ja viskama sampapudeleid vastu teiste inimeste päid aastavahetusel.

Amburi jaoks kõige hullem asi vabadusekaotus. Kuna ta arvas, et peab kõiki neid eelnevaid asju tegema pühade ajal, siis ta neid ka tegi ja sattus kiirelt ka politsei huviorbiiti. Niisiis veetis enamik Ambureid oma pikad pühad kartseris vaikuses.

Soodne aeg on Amburitel nüüd vabadusse pääseda taas, uus aasta ammu käes.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukitse jaoks olid pikad pikad pühad hullem kui Dante põrgu - null tööd. Kaljukits pidi kannatama alates jõuludest kuni 2.jaanuarini seda, et mitte kui keegi ei vastanud tema kõnedele, e-mailidele jne. Ta üritas küll tööd teha aga kuna keegi ei teinud oma osa kaasa, siis see muutis asja Kaljukitse jaoks veel hullemaks.

Nüüd kui pühad on läbi ja kõik inimesed ontööl tagasi, on Kaljukits ikka masenduses, sest nüüd järsku on tööd liiga palju ja kõik vastavad tema pühadeaegsetele päringutele. Kaljukitse suurim hirm läbi kukkuda just tööl ja kuna kõik temast nüüd midagi tahavad, siis ta tunneb, et aasta on alanud ikkagi eriti halvasti.

Soodne aeg oleks Kaljukitsel nüüd puhkust võtta ja stressata puhkusel selle üle, et tööd teha ei saa.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalajale ei meeldi olla karjaloom ja hall mass. Ometi suruti ka Veevalaja pikkade pühade ajal kindlatesse raamidesse - ta pidi jõululauas sööma molli taga nagu teised loomadki, muidu oleksid kõik solvunud. Ta pidi luuletust lugema jõuluvanale nagu teisedki ja aastavahetuselgi sunniti Veevalajalt koos teiste karjaloomadega linna jõulukuuse alla rakette laskma. Seega Veevalaja jaoks olid pikad pühad täielik košmaar.

Nüüd kui pühad on läbi, arvab Veevalaja, et tema jaoks on uus tulemine - enam ei pea ta teistega koos määgima. Aga ainuke asi, milles Veevalaja üldse eksib, on just see - nüüd peab ta tööl jälle käima nagu kõik teisedki loomad. Ja see tekitab temas muidugi suurt stressi taas.

Soodne aeg on Veevalajale aru saada, et ta on juba oma iseloomult teistest erinev ja kahtlemata jõuab ta enda teotahtega suurte asjadeni. Kuid mitte täna. Ega homme. Aga kunagi kindlasti.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kas Kalad on ikka veel mingi tähemärk? Aastal 2019?

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles