Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala horoskoop ehk mida head oodata sellelt nädalalt

Sina ei kuulagi veel tähtede soovitusi oma elu suunamiseks? Loll oled!


Jäär

21. märts - 20. aprill

Võimalik, et Jäär tunneb end sel nädalal piiratuna ja suletuna. Kõik ümbritsev ärritab teda ja Jääral on pidev klaustrofoobne tunne.

Samuti ei saa Jäär sellel nädalal lahti tundest, et keegi justkui pidevalt jälgiks teda. Kuid seda tunnet pole vaja karta, kõik inimesed tunnevad end vahel nii. Jäära puhul on asi muidugi pisut teistmoodi - nimelt istub Jäär sel nädalal arestikambris. Kuna tähemärkidel on üsna tugev kollektiivne tunnetus, siis tunnevad need Jäärad, kes parajasti kinni ei istu, ikkagi sama tunnet.

Aga universumis on juba nii seatud, et kui sa midagi tunned, siis nii ka läheb. Seega on 99% tõenäosus, et Jäärad lähevad sel nädalal kinni. Ei olegi tähtis, mille eest, lihtsalt lähevad.

Soodne aeg on Jääral rauasaag saia sisse peita.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnn tunneb end sel nädalal väga murelikult. Murelikuks teeb teda kõik - see, et ta peab tööl käima ja seal ei saa hästi hakkama. See, et ta peab kodus enda, pere ja koduloomade eest hoolitsema aga ei saa hakkama.

Kõige rohkem teeb murelikuks Sõnni aga see kui ta peeglisse vaatab. Sealt ei vaata vastu midagi meeldivat ja see teeb Sõnni veel murelikumaks. Kuna Sõnn on enda ja kõige muu pärast mures, siis teeb see murelikuks ka kõiki, kes Sõnni tunnevad. See omakorda teeb Sõnni murelikuks, sest ta muretseb sellepärast, et teised tema pärast muretsevad ja on murelikud.

Soodne aeg on Sõnnil võtta rahusteid ja vähem muretseda. Niikuinii midagi paremaks ei muutu sel nädalal tema jaoks - milleks siis muretseda?

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikud on sel nädalal hakkamist täis. Nad tunnevad igal hommikul ärgates, et täna on just see päev, mis toob nende ellu uusi elamusi ja tundeid. Ja hästi tore on see, et Kaksikud tunnevad nii terve nädala, absoluutselt iga hommik.

Tähed näitavad siiski ka, et Kaksikud võivad ju nii tunda nagu nad tunnevad aga ega sellepärast päriselt nende ellu midagi uut ja elamusterohket ei tule. Vastupidi - Kaksikud kogevad sel nädalal kõige sündmustevaesemat elu ja kõige vähemmeeleolukat tunnet üldse. Kui küsisime tähtedelt, et kas tõepoolest ei oota Kaksikuid kohe mitte midagi sel nädalal ja vastus tuli ruttu ja oli konkreetne: ei.

Soodne aeg oleks Kaksikutel end sel nädalal mõneks teiseks tähemärgiks valetada.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähid hakkavad vaikselt vaikselt end oma kestast välja ajama. Esialgu loomulikult ainult piiluvad. Talv on juba üle poole ja nii mõnedki Vähid hakkavad tundma, et tahaksid pisut talveunest end välja sirutada.

Aga tähed näitavad seda, et see oleks suur viga. Kõik teised tähemärgid on harjunud, et Vähid neid terve talv ei tüüta ja kui nüüd peaks Vähk tegema midagi teistsugust ja teisi tähemärke üllatavat, siis võivad tagajärjed olla fataalsed.

Kuna Vähid võivad oma talveuudishimus hakata tungima teiste asjadesse, nt uurida mõnelt töökaaslaselt, et kuidas tal läheb, siis võibki juhtuda, et Vähki pussitatakse sel nädalal - kellelegi ei meeldi taolised ootamatud küsimused tähemärgilt, kes tavaliselt on talvel vait.

Soodne aeg oleks Vähil vait olla tegelikult.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvid püüavad sel nädala kõigile meeldida - kõik tegelikult ju teavad, et Lõvid pole meeldivad inimesed ja Lõvi üritab nüüd korralikult käitudes oma mainet parandada. See teadmine, et Lõvi tegelikult kellelegi ei meeldi, teeb Lõvid loomulikult kurjaks ja tigedaks. Aga ta saab sellest ruttu üle, sest kui ta peeglisse vaatab, siis on ta üliimestunud, et miks selline tore inimene kellelegi ei meeldi.

Teised tähemärgid on Lõvile tegelikult kogu aeg rääkinud, kuidas ta saaks muutuda pisutki meeldivamaks. Aga seni pole Lõvi ise sellest veel aru saanud, sest nartsism temas on tugevam.

Tähed näitavad, et tegelikult on Lõvi jaoks lahendus olemas, kuidas teiste jaoks end meeldivamaks teha - hoida lihtsalt rohkem suu kinni! Sel viisil talitades võib ka Lõvist kord inimene saada. Muidugi ei saa aga teoreetiline võimalus on alati olemas.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsidega on sel nädalal kehvasti. Ja see on ikka korralik ilustamine praegu.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalud tunnevad sel nädalal, et kõik tahavad temast midagi - kodus tahab kass süüa ja elukaaslane paid. Tööl elab ülemus seljas ja töökaaslased keeravad käru igal viisil. Kaalud tunnevad, et sel nädalal on kaalul rohkem kui elu ja see väsitab neid.

Aga ei tasu muretseda - kui asjad on nii pekkis ja tunne kehv, siis üks asi, milles tähed kunagi ei eksi, on see, et alati saab hullemaks minna. Ja tavaliselt lähebki. Kaaludel tasuks see meelde jätta ja valmistuda hullemaks. Sest läheb hullemaks. Aga alati on muidugi võimalus, et tähed eksivad ja läheb paremaks. Aga tavaliselt siiski ei lähe.

Soodne aeg Kaaludel nädal kuidagi ära kannatada. Ehk läheb paremaks.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpion on sel nädalal liimist lahti. Ta tunneb, et asjad ei lähe nii nagu tema tahab ja loomulikult on sellises olukorras kerge valida teiste süüdistamise tee. See aga omakorda muudab olukorra Skorpioni jaoks veel hullemaks ja veel pingelisemaks.

Tähed näitavad, et tänu taolisele suurele konfrontatsioonile kõigi ja kõigega, on Skorpionil õhus konfliktid, mis võivad lõppeda väga halvasti. Ajalugu näitab, et taolise liimist lahtioleku tulemuseks on kas sõjad või rahutused. Isiklikul tasandil siis kas suured pauguga lahkuminekud või ekstreemse fanatismi kaissu pugemine.

Ehk siis tegelikult on Skorpioni jaoks tavaline nädal. Ei mingit soodsat aega millegi jaoks - lihtsalt tavaline nädal Skorpionile.

Ambur

22. november – 21. detsember

Ambur on oma loomult tark ja intelligentne. Kui inimesel on taolised loomuomadused, siis käib sellega kaasas ka laiskus ja hooletus, sest kui sa oled tark ja intelligentne, siis sa tead, et laisklemine ja hooletus on edasiviivad jõud.

Seega kui te näete sel nädalal näiteks tööl inimest, kes mitte kui midagi ei tee ja ainult vedeleb, siis võib kihla vedada, et tegemist on Amburiga. Ka ei tasu näiteks tänaval lumehanges vedelevale inimesele kaasa tunda - Ambur laiskleb lihtsalt seal tol hetkel. Natuke laiskleb ja läheb edasi, tülitada teda pole mõtet. See ainult ärritaks teda.

Soodne nädal Amburile vedelemiseks ja mitte millegi tegemiseks.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukits tunneb end sel nädalal süüdlaslikult. Tal jäi eelmisel nädalal tegemata üks väike pisiasi tööl ja sel nädalal käib ta kontoris ja koduski ringi eriti süüdlasliku näoga. Teistel tähemärkidel tasub see infokild kõrva taha panna, sest seda saab suurepäraselt ära kasutada.

Tähed näitavad nimelt, et kui Kaljukits end süüdlaslikult tunneb, et tal jäi tööl mingi pisiasi tegemata, nt viimasena lahkudes tuli kustutamata, siis nüüd on õige hetk talle peale lennata ja anda oma töö talle üle. Kuna Kaljukits tunneb, et on end ja eelkõige teisi eelmine nädal alt vedanud, siis võtab ta pooltänulikult poolsüüdlaslikult vastu kõik, mis tema enesetunnet parandada võiks. Seega astuge sel nädalal julgelt Kaljukitse juurde, visake oma töö talle näkku ja käskige ära teha. Kui ta keeldub, siis on kaks võimalust -ta pole Kaljukits või vajab ta veenmist - näidake talle seda horoskoopi ja Kaljukits paneb ludinal tööd teha nii et tolmab.

Soodne aeg teistel tähemärkidel Kaljukitsedega jantimiseks.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalajaid ootab ees suurepärane nädal - ükskõik, mis nad ka ette ei võta, laabub kõik. Kui Veevalaja ostab sel nädalal maja, leiab ta keldrist miljoneid eurosid väärt vana maali. Kui ta ostab lotopileti, ei saa ta mitte ühte jackpoti, vaid kaks. Jah, sest just nii hästi laabub tal kõik sel nädalal.

Kui Veevalaja läheb sel nädalal ülemuse juurde ja ütleb, et tahab ametikõrgendust, pakib ülemus sealsamas oma asjad ja annab töö üle Veevalajale. Kui Veevalaja unustab poodi minnes raha maha, ütleb kassapidaja talle, et ah las see 300 eurone arve olla ja laseb tal tasuta asjadega minema kõndida.

Tähed näitavad, et see kõik võib Veevalajatega sel nädalal juhtuda. Aga jah, konks on selles, et kuna Veevalajad on suured unistajad ja fantaseerijad, siis ei võta nad ette mitte ühtegi sammu, mis nende elu paremaks teeks. Seega on kogu tähtede näidatud suurepärane nädal ainult teoreetiliselt kättesaadavad neile. Nad peaksid tegema ainult ühe sammu, et midagi saada või saavutada aga nad eelistavad ikkagi parem vedeleda ja unistada.

Soodne aeg Veevalajal edasi unistada ja lasta sel nädalal vaikselt mööduda. Järgmine nii soodne nädal tuleb Veevalajatele 4000 aasta pärast kui Merkuur jälle on seal, kus ta see nädal on.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kalad tunnevad end sel nädalal pisut üksildasena. Ja me ei räägi siin, et mõned Kalade tähtkujust võivad nii tunda, vaid ikka 100% Kaladest tunneb end sel nädalal nii.

Tähed ei näita kahjuks, mis põhjusel Kalad end nii tunnevad. Aga tegelikult ei ole vaja põhjust kaugelt otsida - Kalade tähtkuju all sündinud on kahtlejad, umbusklikud, tagasihoidlikud ja ei leia tihti kooskõla ümbrusega. Ka on nad liiga pehme ja järeleandliku iseloomuga. Kellele sellised keedetud makaronilaadsed inimesed meeldiksid üldse?

Aga siiski ei tasu Kalasid veel maha matta - kuna meie ühiskond on juba tänapäeval selline nagu ta on, siis peame ka Kalasid taluma ja võibolla isegi tolereerima. Seega selle asemel, et Kalasid veelgi rohkem mutta tampida, kuhu nad tegelikult kuuluvad, minge tehke sel nädalal Kaladele hoopis üks suur pai ja kallistage teda. Küll jõuab järgnevatel nädalatel teda uuesti tampida.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles