Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala horoskoop ehk sellest täpsemaks ükski horoskoop enam minna ei saa!

Tähed eksivad harva. Neid tasub uskuda ja oma elu nende soovituste järgi sättida.


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jäära ootab ees hull nädal - mitte ilma pärast ega libeda pärast, vaid sellepärast, et ta on Jäär. Ja Jääraga juhtub halbu ja hulle asju kogu aeg.

Mitte siis tahtlikult - ta pole halb inimene aga mõni lihtsalt tõmbab jama ligi. Jäära siis just eriti.

Kui me enne mainisime, et Jääraga ei juhtu midagi libeda või kehva ilma pärast, siis see oli muidugi natuke eksitav - tähed näitavad siiski, et ülisuure tõenäosusega pritsib Jäära sel nädalal täis mõni möödasõitev auto ja seejärel murrab ta kohe sealsamas ka mõne luu jääl kukkudes. Just täpselt sellises järjekorras ja kindlasti koos need juhtuvad. Tähed ei eksi.

Poliitnõu: Jääral tasub sel nädalal hoiduda kõigist Keskerakonnaga seotud asjadest. On oht nende võrku langeda või siis saad neilt pastaka. Ära võta seda mingil juhul vastu.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnnid võivad sel nädalal üldse pekki käia, ütlevad tähed!

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikuid ootab ees magus nädal - seda just armastuse poole pealt. Tähed näitavad, et vallalised Kaksikud leiavad sel nädalal endale sobiva kaaslase ja suhtes Kaksikud saavad terve nädala armurõõme maitsta.

Tähed näitavad samas selgelt, et vallalised Kaksikud kindlasti ei leia kaaslast kellegi teise inimese näol, vaid pigem armuvad taas endasse, nartsissid nagu nad juba kord on. Ja suhtes Kaksikud on loomulikult suhtes iseendaga ja avastavad taaskord isetegemisearmurõõmud.

Poliitnõu: Kaksikutel tasub sel nädalal hoiduda kõigist EKREga seotud asjadest. Kui näed ekreiiti, keera kohe ots ümber. Sest muidu on nii, et võtad vastu helkuri ja järgmisel hetkel marsid juba kuskil vanalinnas, tõrvik käes ja ise ka ei tea, miks seal oled.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähk võib ainukese tähemärgina sel nädalal kergemini hingata - kuna tema ise on ja käitub väga aeglaselt, siis möödub elu sel nädalal temast ülikiiresti.

Isegi kui Vähk tahaks teha mõne liigutuse või sammu, et midagi muuta, on situatsioon selleks ajaks juba ammu möödunud ja Vähi tegemine ei muuda seda enam mitte kuidagi. Tähed näitavad, et kuna Vähk on tõepoolest sel nädalal nii aeglane ja teiste jaoks siis ka parajalt juhm, siis pääseb ta tänu sellele igasugustest muudest jamadest, millega teised tähemärgid kokku puutuma peavad. Nii et palju õnne sulle, Vähk - sinu õnnenädal on käes.

Poliitnõu: Vähil tasub sel nädalal hoiduda kõigist Isamaaga seotud asjadest. Sest isamaalastega juba on nii, et võtad neilt vastu vihmavarju ja siis alles kodus avastad, et see on kas (lubaduse)auke täis või sajab vihma lausa altpoolt sisse.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvil tasub muret tunda eelseisva nädala pärast. Kuigi esmaspäev kui tavaliselt kõige hullem päeva on juba seljataga, siis Lõvide puhul võib julgelt väita, et iga järgnev päev sel nädalal on nagu üha korduv esmaspäev. Ainult et hullem.

Hulluks ei tee seda muidugi keegi teine kui Lõvi ise. Tähed näitavad, et Lõvi on taas oma parimas sõiduvees ja naudib seda, mida ta alati teeb. Ehk siis on räige persevest. Ja Lõviga kehtib alati üks reegel - nagu koer külale nii küla koerale. Ehk siis kuigi tähed soovitavad Lõvil olla sel nädalal vähem persevest kui tavaliselt, siis nagu tavaliselt - ta ei kuula ja siis ongi hädad kiired tulema.

Poliitnõu: Lõvil tasub sel nädalal hoiduda kõigist sotsidega seotud asjadest. Sest sotsilt võtad vastu paki makarone ja enne kui arugi saad, oled kommunist valmis. Punalipp käes ja nõuad võrdsust kõigile aga ei tea, kust selleks võrdsuseks raha tulema peaks. Nii lihtne see sotsidega ongi.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsi puhul näitavad tähed sel nädalal kõige selgemat pilti - on lausa harvaesinev, et tähed võiksid mõnele tähemärgile nii konkreetset ja selget sõnumit saata.

Aga mida siis tähed nii täpselt näitavad? Alguses, kui me uurisime tähtedelt, et kuidas Neitsi nädal läheb, siis nad saatsid meile mingi uduse pildi ja veel udusema kirjelduse. Kuna me ei jäänud rahule selle vastusega ja palusime Neitsi osa korrata, siis üllataval kombel ei jätnudki tähed meile vastamata. Aga mida siis?

Igatahes - tähed näitasid meile üliselgelt, et absoluutselt kõikidele Neitsidele kukub sel nädal suur jääpurikas pähe. Nii et selle eest olete nüüd siis äärmiselt konkreetselt hoiatatud.

Poliitnõu: Neitsil tasub sel nädalal hoiduda kõigist erakond Rohelistega seotud asjadest. Rohelised tunduvad nii süütud ja puhtad aga nendega on nii, et kui neilt mõne valimisnänni vastu võtad, siis

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalud on sel nädalal palju tööga seotud. Kaalude jaoks on karjäär ilmselgelt suure kaaluga ja seepärast võtavad nad ka oma tööd äärmiselt tõsiselt. Probleem ongi ainult selles, et keegi teine ei võta Kaalude tööd tõsiselt. Vähemalt Kaalud ise arvavad nii.

Tähed aga ütlevad, et Kaaludel on õigus. Nii ongi. Seega tasuks Kaaludel oma tööd võtta pisut kergemalt ja mitte võtta kõike nii südamesse. Ehk siis tähed ütlevad, et Kaaludel tasuks rohkem nõu kuulda võtta vanadelt eestlastelt, kes juba ammu ammu ütlesid, et ära võta asju südamesse, võta suhu.

Poliitnõu: Kaaludel tasub sel nädalal hoiduda kõigist Eesti200ga seotud asjadest. Nemad on näidanud, et nad kipuvad igal poole silte külge kleepima - olgu selleks siis lennukid või bussipeatused. Seega kui Eesti 200ga kokku puutud, siis on üsna kindel, et kui sa ära ei jookse nende eest, teevad nad sinust kohe erakonna sildi.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpionid võtavad sel nädalal elu väga kergelt, sest neile tundub, et ükskõik, mida nad viimasel ajal ka ette võtnud pole, kõik on läinud hästi. See on pannud nad pimesi uskuma oma edu jätkumisse. Aga mitte miski ei saaks tõest kaugemal olla.

Tähed näitavad, et Skorpionid peaksid kõigist tähemärkidest olema murest murtud või siis murest hullumas. Kui nad seda pole, siis käituvad nad kui pimedad lambad hundilaudas - neid hoiatatakse igast nurgast aga nad ikka määgivad oma teemat ja üritavad maast heina näksida. Just nii käituvad ka Skorpionid sel nädalal. Aga miks tähed siis Skorpionitele ütlevad, et nad peaksid murest hullumas olema? Otsest põhjust polegi - lihtsalt tähed vahel soovitavad taolisi asju, et mõni tähemärk oleks teisest rohkem valvel. Muud polegi.

Poliitnõu: Skorpionil tasub sel nädalal hoiduda kõigist Elurikkuse erakonnaga seotud asjadest. Sest Elurikkuse tegelastega on nii, et alguses meelitavad su enda juurde ja kõik on hästi aga järgmisel hetkel ärkad kuskil metsas üles ja läinud on su mobiil, rahakott ja eneseuhkus.

Ambur

22. november – 21. detsember

Amburid on sel nädalal härga täis. Võiks isegi öelda, et Amburid ei piirdu sel nädalal ainult oma tähemärgiga, vaid püüavad olla veel ka Jäärad ja Sõnnid ja veel kõik need suured jõulised tähemärgid. Aga kui sa püüad olla veel peale enda keegi teine, siis on suur oht, et toimub suuremat sorti läbipõlemine.

Tähed näitavadki, et kui Ambur jätkab seda teed, kus ta püüab olla jahimees ja jahitav ühekorraga, siis on tulemused katastroofilised. Need on kõik hästi suured ja karmid sõnad ja kuna Amburid on parajad tuulepead, siis nad tavaliselt isegi ei loe nii kaugele, vaid on juba jooksnud kuskile tegema kaugeleulatuvaid järeldusi selle horoskoobi esimeste lausete järgi. Tegelikult ootab Amburit ees väga vaikne ja rahulik nädal aga ärge talle öelge - las ta pusib oma suure ja raske probleemi kallal, sest seda talle teha meeldibki.

Poliitnõu: Amburil tasub sel nädalal hoiduda kõigist Vabaerakonnaga seotud asjadest. Kuigi Amburitele vabadus meeldib, siis Vabaerakond on nii ultravaba, et see on lihtsalt ajuvaba. Ehk siis liiga palju vaba ja vabadust ka Amburile vaja pole, hoia parem eemale.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukits saab sel nädalal tööl olulise sõnumi - me tahaks öelda, et see on midagi meeldivat ja seotud millegagi, mis sarnaneb palgatõusu või ülendamisega aga siis me ju valetaks. Tegelikult tuleb Kaljukitsele tööl sel nädalal palju maisem sõnum ja võib juhtuda, et Kaljukits reageerib sellele alguses üle ja alles siis hiljem mõistab, et see polnudki tegelikult nii hull see asi.

Tähed näitavad, et see tööga seotud sõnum tuleb tema organisatsiooni seest ja inimeselt või inimeste grupilt, kellega tal on ka varem juba kokkupuuteid olnud. Seega on selle sõnumi toojaks Kaljukitsele juba tuttav inimene - nuga ei löö sulle kunagi selga võõras, vaid ikka oma.

Aga uskumatul kombel näitavad tähed ka seda sõnumi sisu, mis Kaljukitsele tööl tuleb sel nädalal - tal on vaja Windowsile update teha ja kuna seda pole nii kaua juba tehtud, siis seda ei saa enam edasi lükata kahjuks!

Poliitnõu: Kaljukitsel tasub sel nädalal hoiduda kõigist erakond Rahva Tahe-ga seotud asjadest. Sest Rahva Tahe on selline erakond, kes värbab liikmeid mobiile välja loosides. Kui sinna erakonda satud, siis on reegel, et sinu telefon läheb järgmise liikme leidmise jaoks loosi. Seda sa ju ei taha?

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalaja kipub sel nädalal palju eputama, sest eelmisel nädalal läks tal vaatamata igasugustele ennustustele hästi, st. ta jäi ellu. Nüüd tunneb Veevalaja end seepärast eriti enesekindlalt ja võib isegi öelda, et ülbelt - inimesel on meri põlvini.

Kuid elus on alati asjad balansis ja seepärast tasub Veevalajal olla sel nädalal oma ülbitsemistega tagasihoidlikum - sest neil, kel meri tihti põlvini, juhtub tihtipeale see, et sinna merre need jalad ka ära külmuvad. Tähed näitavad, et Veevalajal võib isegi nii hullusti minna, et ära ei külmu ainult põlved, vaid vesi võib tõusta lausa munadeni ja siis on see külmumine juba kõvasti hullem. nii et back off a bit, Veevalaja!

Poliitnõu: Veevalajal tasub sel nädalal hoiduda kõigist Reformierakonnaga seotud asjadest. Lihtsalt tasub eemale hoida igasugustest kollasinistest asjadest, sest kui võtad vastu pastaka või moosipurgi, oled kohe erakonna nimekirjas.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kuna Kalade osas olid tähed eelmisel nädalal üsna hämavad, siis palusime tähtedel sel nädalal olla täpsemad. Nüüd siis tuligi äärmiselt konkreetne tegevuskava Kaladele, et mida nad võiksid sel nädalal teha ja mida mitte:

Esmaspäev: pohhui, see on juba möödas.
Teisipäev: vahet pole, peaaegu läbi juba, mine magama.
Kolmapäev: käi tööl ja ära unusta õhtul süüa ja magama minna.
Neljapäev: Müü kohe oma külmkapp maha - see annab kohe otsad ja kui sa kohe ei müü, jääb see sara sulle kaela.
Reede: Keegi ammune tuttav helistab sulle ja pakub osa võtta püramiidiskeemist. Kuna sul on külmkapimüügist raha üle, siis lähed sa 100ga sinna sisse ja jääd kõigest ilma.
Laupäev: Keegi koputab su naabri uksele.
Pühapäev: Oled masenduses, et järgmine nädal on kohe ukse ees aga sina ei teinud nädal aega midagi kasulikku nagu ikka.

Poliitnõu: Kaladel tasub sel nädalal hoiduda kõigist riigikogu valmistega seotud üksikkandidaatidest. Üksikkandidaadid on kahtlased. Veel kahtlasemad kui erakonnadki. Punkt. Ja kahtlastest inimestest tasub alati eemale hoida. Ja erakondadest. Punkt.

1 kommentaar

  • Kauron

    24. veebr. 2019 - 10:45

    Ah kurat. No eks siis võrdsus, milleks meil raha pole peab olema.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Koalitsiooniläbirääkimised on kestnud juba nädalaid - millal uus valitsus paika saab?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles