Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala horoskoop – selleta Sa juba hakkama ei saa!

Lapsena õpid sa selgeks tähed aabitsast, täiskasvanuna aga juhatavad su teed päris tähed!


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jäärad on sel nädalal väga ambitsioonikad, seiklushimulised ja sportlikud. Nad ei poe väljakutsete eest peitu, vaid astuvad neile julgelt vastu.

Kuid kuna Jäärad pole eriti arukad, siis ei oska nad vahet teha, millisele väljakutsele tasub julgelt vastu astuda ja millisele mitte. Näiteks võib sel nädalal Jääral juhtuda, et mõni auto ei lase teda ülekäigurajal üle - selle asemel, et keskmist sõrme näidata ja pisut oodata, otsustab Jäär kindlasti, et tema peab kasvõi läbi auto minema. Tavaliselt on taoliselt käituva auto roolis kuldketiga 150 pekihunnik, kes teeb Jäärale üsna ruttu selgeks, et viimane eksis ja keerab tal sealsamas sarved kahekorra.

Soodne aeg on Jääral sel nädalal vältida ülekäiguradasid.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnn on sel nädalal väga sihikindel, töökas ja leidlik. Ta on järjekindel ja peab kogu aeg silmas eesmärke, mille poole liikuda.

Kuna kõik teavad ka, et Sõnn ei ole just kõige intelligentsem tähemärk, siis lastakse Sõnnil sel nädalal kogu töö ära teha. Seda teha on lihtne, sest kuna Sõnn ei saa aru, et temaga manipuleeritakse, siis võtab ta vastu kõik tööd, mis talle ette söödetakse. Sest ta on sel nädalal ju töökas ja sihikindel. Leidlik on ta ainult selles osas, et ta leiab, et kui ta kõik etteantud tööd ära teeb, siis saab ta ka suure tasu ja tunnustuse. Ka selles asjas Sõnn sel nädalal eksib.

Soodne nädal Sõnnil igaks juhuks haigusleht selleks nädalaks võtta.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikud on sel nädalal väga head suhtlejad, kellele meeldib rääkida ja jagada teistega seda, mida nad teavad. Kaksikud on võimelised igas olukorras vestlust arendama, vahet pole, kas tegemist on tööintervjuu või mõne kolleegi sünnipäevaga.

Kui Kaksikud ei tööta just raadioreporterina, siis on oht Kaksikutel sel nädalal palju peksa saada mölapidamatuse tõttu. Seda nii tööl, kodus, poes, trennis, tänaval ja isegi magades, sest jah, Kaksikud on tänu oma jutuvadale ka suured unesrääkijad. See kõik kokku paneb Kaksikute lähedasi, tuttavaid, kolleege ja võhivõõraidki neid üsna vähe sallima, mis väljendub muidugi peksus.

Soodne aeg on Kaksikutel sel nädalal pigem rohkelt nätsu närida, et sel viisil suu töös hoida.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähid on sel nädalal väga toetavad, lojaalsed ja nende jaoks on pere ning sõbrad ääretult olulised. Vähkidelt tasuks õppida seda, kuidas tõesti hinnata neid, kes on sinu ümber.

Teistest tähemärkidest Vähi lähedased võiksid Vähki sel nädalal vabalt ära kasutada, sest kuna nad on lojaalsed ja sõbrad ja pere talle olulised, siis ei julge nad sel nädalal teile iialgi ei öelda kui abi palute. Kuna Vähid on sel nädalal ka väga toetavad, siis võite nad vabalt endale külla kutsuda kui teil on näiteks vaja kedagi, kes toetaks allakukkuvat seina või hoiaks püsti nt teie jalgratast. Ega muuks Vähid eriti võimelised ka pole. Aga nendeks asjadeks sobivad nad ideaalselt.

Soodne nädal on Vähkidel teisi toetav olla.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvidele meeldib sel nädalal elada ja nad tahavad elu nautida. Lõvide üheks suurimaks tugevuseks on see, et tegelikult peitub karmi pealispinna all väga suure südamega inimene.

See võib esmapilgul paista igati positiivse omadusena aga tähed ei mõtle suure südame all mitte suuremeelsust ja kaastundlikkust, sest neist omadustest on Lõvi sama kaugel kui poliitikud tavainimesest, Ehk kaugel. Väga kaugel.

Tegelikult tähendab see suur süda seda, et tähed hoiatavad Lõvisid konkreetselt ühe organi kohekohe lõhkiminemises. Füüsiliselt. Jah, sel nädalal on suur oht, et paljude Lõvide südamed plahvatavad oma suuruse tõttu.

Lõvidel tasuks sel nädal haiglate läheduses töllerdada, Igaks juhuks.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsid on sel nädalal praktilised, loogilised ja keskendunud. Neitsitelt tasuks õppida seda, kuidas pöörata rohkem tähelepanu pisiasjadele.

Neitside jaoks on sel nädalal nendega toimuv väga üllatav ja isegi pisut šokeeriv - nimelt on Neitsid väga harva praktilised, loogilised ja keskendunud. Seega kui te näete enda kõrval kas kodus või töö mõnda inimest eriti lollil aga samas väga keskendunud lollil pilgul ringi vahtimas, siis võite olla kindel, et tegemist on Neitsiga, kes vähemalt korra saab aru, mis tema ümber toimub.

Soodne aeg Neitsidel näiteks oma tulumaksu deklaratsioon ära täita. Teist taolist selgusehetke ei pruugi tükk aega tulla.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalud ei ole viimasel ajal olnud eriti toredad inimesed ja seetõttu otsustasid tähed, et nad peavad sel nädalal ise hakkama saama. Ütleme nüüd kõik koos: PARAS KAALUDELE!

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpion on sel nädalal väga kirglik ja julge. Skorpionitel on erakordne võime kõike väga sügavalt tunda ja kogeda, ka armastus on nende jaoks palju suurem emotsioon kui teiste päikesemärkide jaoks.

Kuna Skorpionid on sel nädalal väga tundlikud ja neil on erakordne võime kõige sügavalt tunda ja kogeda, siis on nad sel nädalal ka väga haavatavad. Seega kõik, kes kunagi on tunda saanud Skorpioni kriitikat, võivad käsi hõõruda - nüüd on õige hetk kättemaksuks ja selleks, et öelda Skorpionile näkku kõik, mis nad temast arvavad. Suured pisarad ja nutt on garanteeritud.

Soodne nädal osta Skorpionil valmis väga suur kogus salvrätte, sest pisaraid tuleb palju.

Ambur

22. november – 21. detsember

Amburid on sel nädalal targad ja optimistlikud. Nad julgevad proovida uusi asju ja neid võib näha pea igal seltskondlikul koosviibimisel. Amburid paistavad silma ka selle poolest, et nad siiralt usuvad, et homne päev on tänasest parem.

Kuna Amburid on sel nädalal väga liikuvad ja nagu juba öeldud - neid võib näha sel nädalal pea igal seltskondlikul üritusel, siis on nad väga tüütud teiste tähemärkide jaoks. Mõtle ise, ärkad hommikul üles ja korraldad perele hommikusöögi - kurat teab kust on kohale ilmunud ka vähemalt üks Ambur (kui sul veab) ja istub ka rõõmsalt ja optimistlikult lauas. Midagi pole teha - selle nädala peavad teised tähemärgid lihtsalt ära kannatama need seltskondlikud Amburid.

Soodne nädal Amburitel kanda hambakaitsmeid ja muid pehmendusi kehal, sest paljud inimesed ei pruugi mõista sinu optimismi ja suurt külasolemise soovi.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukits on sel nädalal pisut teise saatusega kui teised tähemärgid. Seda palusid tähed väga selgeks teha neile. Seda siis praegu teemegi.

Nimelt näitavad tähed, et Kaljukitsed hakkavad vaikselt ära keerama. Mitte sellisel viisil et noh, kõigil on halvemaid päevi, vaid ikka täitsa hullusti. Hullumaja hullusti. Täpset konkreetset põhjust ei olegi - Kuu liikumine, Maa magnetpooluse pidev nihkumine, lähenev kevad, sitt iseloom - kõik võivad põhjuseks olla. Kaljukitsedel tasuks end sel nädalal ühiskonnast ise vabatahtlikult isoleerida, sest eelkõige on nad ohuks iseendale.

Soodne aeg end tooli külge kinni siduda ja mitte õues käia. Sest keegi ei taha hulluga kokku puutuda. Positiivne on see, et järgmisel nädalal on Kaljukitsed jälle pisut vähem hullud. Mitte siis normaalse hulluse skaalal, vaid Kaljukitse kohta täitsa okeilt hullud.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalajad on sel nädalal väga ainulaadsed ja neil on väga huvitav sõpruskond. Veevalaja on imetlusväärne ka selle poolest, et ta julgeb teistest erineda ja on vahel ka mässumeelne.

Seda teistest erinemist ei pea imetlusväärseks muidugi kõik teised tähemärgid, sest lihtsalt öeldes tähendab see seda, et Veevalajad käituvad nagu persevestid sel nädalal. Ja see ei meeldi kellelegi. Peale nende endi. Selliseid tähemärke, kes käituvad nagu persevestid, on muidugi veel - täpselt 11 veel. Aga kuna Veevalaja peab end eriti ainulaadseks, siis võib julgelt öelda, et nemad paistavad oma persevestiks olemisega eriti silma. Neile omaselt - ainulaadselt.

Soodne nädal Veevalajatel küsida teistelt arvamust nende kohta. Seda ainulaadset kriitikat tahaks isegi kuulda.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kalad on sel nädalal ettenägelikud ja isetud. Kaladelt tasuks õppida, kuidas siiralt teistest hoolida.

Kuna Kalad on sel nädalal isetud ja ettenägelikud, siis röövitakse neid sel nädalal korduvalt. Selja tagant. Sest Kalad sinna ei vaata sest nad on ainult ettenägelikud sel nädalal. Ja kuna nad on isetud ning siiralt hoolivad teistest, siis ei hakka nad ka vastu neid röövivatele pättidele.

Nii et siit nüüd pro tip kõigile varganägudele ja pättidele - enne kui te kedagi röövite sel nädalal, siis küsige enne ega nad Kalad pole. Kui on, siis röövige ta aga julgelt paljaks. Ta aitab teil omaenda asjad teie autossegi tassida. Sest ta isetud ja siiralt abivalmis sel nädalal.

Soodne aeg Kaladel kogu oma varandust kaasas kanda sel nädalal. Ilma asjadeta on lihtsam ja parem elu. Usu tähti.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles