Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala kindlasti kõige eksitavam ja eksivam horoskoop, 27.aprill – 3. mai

Tähti ei pea sa uskuma ega usaldama aga sa pead nende juhiste järgi elama!


Jäär

21. märts - 20. aprill

Olete sel nädalal algatusvõimeline ja innukas. Teie ideed võivad paljudele inimestele huvi ja inspiratsiooni pakkuda. Hea aeg loominguliseks koostööks.

On täiesti kindel, et sel nädalal ei juhtu teiega midagi halba - te ei saa koroonaviirust ega jää auto alla. Kõik kulgeb sel nädalal teie jaoks sujuvalt ja suurepäraselt.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Teile meeldib, kui teid kiidetakse, mett moka peale määritakse, andekaks ja kauniks kutsutakse. Aga on ka põhjust, sest te olete sel nädalal andekas ja kaunis.

On ka täiesti kindel, et sel nädalal ei juhtu teiega midagi halba - te ei saa koroonaviirust ega jää kukkuva külmkapi alla. Kõik kulgeb sel nädalal teie jaoks sujuvalt ja suurepäraselt.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Ilu on Teie jaoks väga oluline. Tahate, et kõik teie ümber oleks kaunis ja puhas, ka pöörate tavalisest rohkem tähelepanu enda välimusele. Kõik, kes teid sel nädalal näevad, peavad teid ilusaks.

On ka täiesti kindel, et sel nädalal ei juhtu teiega midagi halba - te ei saa koroonaviirust ega upu vanni. Kõik kulgeb sel nädalal teie jaoks sujuvalt ja suurepäraselt.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Teil tekib keerukaid olukordi, mille kaudu õpite tundma inimesi, kes te kõrval on. Nad võivad üllatada. Võimalik, et see, keda olete seni vaenlaseks pidanud, osutub hoopis teie parimaks sõbraks raskel ajal.

On täiesti kindel, et sel nädalal ei juhtu teiega midagi halba - te ei saa koroonaviirust ega sure deliiriumis naabri noa läbi. Kõik kulgeb sel nädalal teie jaoks sujuvalt ja suurepäraselt.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Olete sel nädalal õnnega koos – teid armastatakse ja ihaldatakse. Ärge seda siiski iseenesestmõistetavana võtke, teil tuleb osata seda väärtustada. Näidake hoolivust välja nende suhtes, kes teid hoiavad.

On täiesti kindel, et sel nädalal ei juhtu teiega midagi halba - te ei saa koroonaviirust ega sure infarkti. Kõik kulgeb sel nädalal teie jaoks sujuvalt ja suurepäraselt.

Neitsi

23. august – 22. september

Teie meeleolu on sel nädalal stabiilne. Romantikaks pole just kõige soodsam nädal, kuid tõenäoliselt õnnestuvad nüüd väga hästi kõikvõimalikud ametlikud asjaajamised.

On täiesti kindel, et sel nädalal ei juhtu teiega midagi halba - te ei saa koroonaviirust ega sure lekkivast gaasipliidist. Kõik kulgeb sel nädalal teie jaoks sujuvalt ja suurepäraselt.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

See nädal võib tuua positiivset selgust kõiges selles, mis siiani selgusetu on olnud. Olge valmis kuulama tähelepanekuid enda isiksuse kohta, sest teistel pole teie kohta öelda mitte midagi negatiivset.

On täiesti kindel, et sel nädalal ei juhtu teiega midagi halba - te ei saa koroonaviirust ega saa välgutabamust. Kõik kulgeb sel nädalal teie jaoks sujuvalt ja suurepäraselt.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Olete sel nädalal avatum, näete maailma laiema pilguga. Nii mõnigi asi paistab teisiti kui varem. Tekkida võib originaalseid ideid. Mõni neist on elluviimist väärt.

On täiesti kindel, et sel nädalal ei juhtu teiega midagi halba - te ei saa koroonaviirust ega sure toidumürgitusse. Kõik kulgeb sel nädalal teie jaoks sujuvalt ja suurepäraselt.

Ambur

22. november – 21. detsember

Olete revolutsioonilises ning julges meeleolus. Hea nädal tõe välja selgitamiseks ja õigluse jalule seadmiseks. Teie enesekindlus tagab edu!

On täiesti kindel, et sel nädalal ei juhtu teiega midagi halba - te ei saa koroonaviirust ega kuku aknast alla asfaltile. Kõik kulgeb sel nädalal teie jaoks sujuvalt ja suurepäraselt.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kui olete planeerinud remonti või uue sisustuse muretsemist, tasub seda plaani nüüd teostama hakata. See pole unistamise, vaid konkreetsete tegude aeg.

On täiesti kindel, et sel nädalal ei juhtu teiega midagi halba - te ei saa koroonaviirust ega sure värviaurude mürgitusse. Kõik kulgeb sel nädalal teie jaoks sujuvalt ja suurepäraselt.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Nüüd on hea nädal valmistada ennast ette kõikvõimalikeks proovilepanekuteks. Võite saada väärtusliku ning tõeliselt inspireeriva kogemuse.

On täiesti kindel, et sel nädalal ei juhtu teiega midagi halba - te ei saa koroonaviirust ega lämbu mõne oma allergia kätte. Kõik kulgeb sel nädalal teie jaoks sujuvalt ja suurepäraselt.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kipute sel nädalal pilvedes hõljuma, armununa näete oma ihaldusobjekti just niisugusena, nagu näha tahate, mõtlete talle külge positiivseid omadusi, mida tal tegelikult ei pruugigi olla. Aga hea uudis on, et seekord on täielik erand ja teie armumisega läheb kõik ideaalselt.

On täiesti kindel, et sel nädalal ei juhtu teiega midagi halba - te ei saa koroonaviirust ega sure mingi maniaki käe läbi, kellesse just armusite. Kõik kulgeb sel nädalal teie jaoks sujuvalt ja suurepäraselt.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles