Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala kindlasti kõige täpsem horoskoop, 3.-9. juuni

Tähed eksivad muidu harva. Aga seekord see nii on. Või pole. Otsusta ise! EI, tähed ikka otsustavad!


Jäär

21. märts - 20. aprill

Mida vältida: väldi sel nädalal kõiki teisi tähemärke. Ära üldse karda inimestelt uurida, et mis tähtkujust nad on. Kui nad ikkagi Jäärad pole, näita ust! Või mõnda muud väljapääsuteed.

Mida tähed soovitavad teha: tähed soovitavad Jääral sel nädalal süüa palju jäätis, panna igal hommikul püksi kott jääd ja siduda pea ümber ventilaator. Jah, tähed nõustuvad, et näete siis välja väga kahtlased ja keegi ei soovi teile ilmselt lähenedagi aga mis saaks sellest veel paremat olla?

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Mida vältida: väldi sel nädalal kõiki teisi tähemärke. Ära üldse karda inimestelt uurida, et mis tähtkujust nad on. Kui nad ikkagi Sõnnid pole, näita ust! Või mõnda muud väljapääsuteed.

Mida tähed soovitavad teha: tähed soovitavad Sõnnil sel nädalal tööl kõiki kolleege kallistada. Minegi igal hommikul lihtsalt mõne kolleegi juurde ja kallista ja emba teda tugevalt. Jah, alguses võib see tunduda mõnele isegi meeldiv aga varsti väsivad sellest kõik ja sinust hakatakse eemale hoidma. Aga mis saaks sellest veel parem olla?

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Mida vältida: väldi sel nädalal kõiki teisi tähemärke. Ära üldse karda inimestelt uurida, et mis tähtkujust nad on. Kui nad ikkagi Kaksikud pole, näita ust! Või mõnda muud väljapääsuteed.

Mida tähed soovitavad teha: tähed soovitavad Kaksikutel sel nädalal kõndida palju ringi käpukil ja teha kas siis ahvi või koera häält. Seda ei pea tegema üksi kodus olles aga samas miks mitte - keha süvalihastele tuleb taoline trenn igati kasuks. Kuid kui teha seda väljaspool kodu teiste juures, siis hoiavad inimesed sinust eemale ka siis kui sa neile väidad, et see on värske trennitrend. Aga mis saaks sellest veel parem olla?

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Mida vältida: väldi sel nädalal kõiki teisi tähemärke. Ära üldse karda inimestelt uurida, et mis tähtkujust nad on. Kui nad ikkagi Vähid pole, näita ust! Või mõnda muud väljapääsuteed.

Mida tähed soovitavad teha: tähed soovitavad Vähkidel teha kõigile sõpradele, sugulastele, töökaaslastele ja võõrastele inimestele tänaval komplimente ja naeratada neile. Vähk tunneb end koheselt superhästi, et on saanud teistele inimestele hästi öelda. Kuid kuna me oleme ikkagi eestlased, siis hakatakse Vähki eirama peaaegu koheselt ja Vähk lõpetab hiljemalt reedeks kuskil hullumaja üksikkongis kui üliohtlik kinnipeetav. Aga mis saaks veel parem olla?

Lõvi

23. juuli – 22. august

Mida vältida: väldi sel nädalal kõiki teisi tähemärke. Ära üldse karda inimestelt uurida, et mis tähtkujust nad on. Kui nad ikkagi Lõvid pole, näita ust! Või mõnda muud väljapääsuteed.

Mida tähed soovitavad teha: tähed soovitavad Lõvidel sel nädalal leida jumal. Mitte siis mingi konkreetne religioon, vaid konkreetselt jumal üles otsida. Kindlasti ei tohiks minna kergema vastupanu teed ja hakata jahuma, et jumal on meis kõigis juba olemas ja teda ei peagi otsima. Peab küll. Ja Lõvidel on päris kindlasti jumala ees väga palju võlgu ja seega tasuks ta üles otsida ja need tasuda. Suur pluss on see, et kui Lõvid jumalat otsivad, siis saavad teised tähemärgid Lõvidest puhata ja see on juba suur pluss tervele inimkonnale. Mis saaks veel meeldivamat olla?

Neitsi

23. august – 22. september

Mida vältida: väldi sel nädalal kõiki teisi tähemärke. Ära üldse karda inimestelt uurida, et mis tähtkujust nad on. Kui nad ikkagi Neitsid pole, näita ust! Või mõnda muud väljapääsuteed.

Mida tähed soovitavad teha: tähed soovitavad Neitsidel sel nädalal koristada. Ehk siis tegeleda oma lemmiktegevusega. Korista nii, et veri ninast väljas - mitte keegi ei pane seda pahaks. Kui sul oma kodu saab korda, siis helista läbi tuttavad ja sõbrad ja paku, et tuled neile külla koristama. Kuna Neitsid on teada-tuntud kui häbelikud inimesed, kellel raske teistega kontakti leida, siis see võib olla just sinu ligipääs teistele - mitte keegi ei ütle ära tasuta koristusele ja Neitsidele seda teha ju meeldib. Win-win situatsioon kõigile. Kuna Neitsid on häbelikud, siis on enam kui kindel, et kõik sõbrad ja tuttavad leiavad peale koristamist kiire viisi ka Neitsist lahtisaamiseks, sest teavad, et Neitsi ei julge sinna jääda kui neid minema aetakse. Aga taas on see kõigile meeldiv olukord, sest teised saavad Neitsist lahti ja Neitsi saab koheselt minna uude kohta koristama. Super!

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Mida vältida: väldi sel nädalal kõiki teisi tähemärke. Ära üldse karda inimestelt uurida, et mis tähtkujust nad on. Kui nad ikkagi Kaalud pole, näita ust! Või mõnda muud väljapääsuteed.

Mida tähed soovitavad teha: tähed soovitavad Kaaludel sel nädalal tavalisest rohkem muretseda. Kaalud on kõige murelikum ja muretsevam tähemärk ja seega on see sama nagu öelda paksudele, et kuule, söö sel nädalal rohkem jäätist. Nad teavad kuskil seal pekikihi all, et nad ei peaks seda tegema aga nad ei saa vastu panna. Sama on Kaaludel - kui nad ei muretse mingil põhjusel mitte millegi pärast, siis hakkavad nad koheselt muretsema, et miks nad ei muretse millegi pärast. Seega oleks parem neil sel nädalal sellist olukorda vältida ja mõelda ise aktiivselt kaasa, mille üle rohkem muretseda saaks. Aga mis saaks neile sellest veel parem olla? VEEL rohkem muretsemine muidugi.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Mida vältida: väldi sel nädalal kõiki teisi tähemärke. Ära üldse karda inimestelt uurida, et mis tähtkujust nad on. Kui nad ikkagi Skorpionid pole, näita ust! Või mõnda muud väljapääsuteed.

Mida tähed soovitavad teha: tähed soovitavad Skorpionil hakata valimatult külge lööma vastassoo esindajatele, kes neile meeldivad tunduvad. Skorpionid teevad seda muidugi niikuinii, sest nad on kiimas hamstrid aga esimest korda sel aastal soosivad seda ka tähed, kes ütlevad, et lasku aga käia. Taoline käitumine viib Skorpioni küll kiiresti ahistamissüüdistustega kohtusse ja sealt kohe vanglasse aga sinna ju tal ongi vaja pääseda - seal ei pääse tema flirdi ja külgelöömiste eest enam keegi. Fakt, et need on ilmselt samast soost isikud, on juba väheoluline. Aga mis saakski meeldivam olla? Noh tegelikult absoluutselt kõik muu aga see pole hetkel oluline.

Ambur

22. november – 21. detsember

Mida vältida: väldi sel nädalal kõiki teisi tähemärke. Ära üldse karda inimestelt uurida, et mis tähtkujust nad on. Kui nad ikkagi Amburid pole, näita ust! Või mõnda muud väljapääsuteed.

Mida tähed soovitavad teha: tähed soovitavad Amburil raisata ära kogu raha, mis neil kuskil sukasääres või pangakontol on. Ambur on vaba hing ja eriti rahale ei meeldi paigal seista. Ambur peabki iga päeva võtma kui viimast. Kui oma raha on otsas, siis laena aga julgelt pangast või sõbralt juurde ja lenda...LENDA KÕRGEL KUI LIND! Ja kuna Amburile meeldib seltskond, siis on enam kui kindel, et peale taolist käitumist pole Ambur korrakski enam üksi, sest tal on kukil nii võlgu andnud sõbrad kui muud võlausaldajad. Aga mis saakski Amburile meeldivam olla kui taoline pidev tähelepanu?

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Mida vältida: väldi sel nädalal kõiki teisi tähemärke. Ära üldse karda inimestelt uurida, et mis tähtkujust nad on. Kui nad ikkagi Kaljukitsed pole, näita ust! Või mõnda muud väljapääsuteed.

Mida tähed soovitavad teha: tähed soovitavad Kaljukitsel jääda sel nädalal iseendaks. Kui nad seda 100% suudavad teha, siis on täiesti kindel, et inimesed käivad neist vägagi kauge kaarega mööda. Aga mis saaks olla teistele tähemärkidele meeldivam kui mittesuhtlemine Kaljukitsega?

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Mida vältida: väldi sel nädalal kõiki teisi tähemärke. Ära üldse karda inimestelt uurida, et mis tähtkujust nad on. Kui nad ikkagi Veevalajad pole, näita ust! Või mõnda muud väljapääsuteed.

Mida tähed soovitavad teha: tähed soovitavad Veevalajal maitsta kõiki neid asju, mida ta tegelikult alati on tahtnud teha aga pole siiani julgenud. Näiteks lakkuda vihmamärga asfalti, maitsta 100 päeva üle tähtaja läinud jogurtit, minna keemialaborisse ja võtta tubli sõõm kõige meeldivamavärvilist vedelikku, proovida mädaõuna smuutit või süüa mereande, mida kass ka ei puutuks. Vähemalt saavad need asjad tehtud ja Veevalaja veedab ülejäänud aja enneolematu kõhulahtisusega vetsus aga mis saab siis veel parem olla?

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Mida vältida: väldi sel nädalal kõiki teisi tähemärke. Ära üldse karda inimestelt uurida, et mis tähtkujust nad on. Kui nad ikkagi Kalad pole, näita ust! Või mõnda muud väljapääsuteed.

Mida tähed soovitavad teha: Tähed soovitavad Kaladel võtta julgus kokku ja minna öelda oma salajasele armuobjektile, et ta meeldib neile. Sa oled ju aastaid seda teha tahtnud aga pole siiani julgenud. Nüüd annavad tähed selleks igati rohelise tee. Nii rohelise, et silmad jäävad valusaks. Aga vahet pole, Kalad saavad siis lõpuks ometi rahu ja ei mõtle pidevalt oma salajasele crushile - sest on enam kui kindel, et see salaarmastus saadab nad kukele. Aga mis saaks sellest siis veel parem olla kui rahu saabub peale paarikuist ulgumist äraütlemise pärast?

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles