Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala kindlasti kõige täpsem horoskoop, 30. märts – 5. aprill

Horoskoop on ainuke kindel ja täpne asi siin maailmas. Isegi aatomikell jääb häbisse.


Jäär

21. märts - 20. aprill

Üldisemas plaanis jääb kõik sulle täpselt samaks, mis eelminegi nädal - istud palju kodus. Jäära nädala tähtsündmuseks saab olema prügiauto nägemine aknast ja selle juhile lehvitamine. Vastuseks saab Jäär, nagu ta ikka kedagi tervitades saab, keskmise sõrme.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Üldisemas plaanis jääb kõik sulle täpselt samaks, mis eelminegi nädal - istud palju kodus. Sõnni nädala tähtsündmuseks saab olema kõne sõbralt või sugulaselt, kes uurib, kuidas tervis ka on. Sõnni vastus ei huvita siiski kunagi kedagi ja ta peab nüüd kuulama selle sõbra või sugulase tunnipikkust heietust sellest, kuidas tal läheb.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Üldisemas plaanis jääb kõik sulle täpselt samaks, mis eelminegi nädal - istud palju kodus. Kaksikute nädala tähtsündmuseks saab olema korra nädalas dushi all käimine. See on Kaksikute jaoks suur saavutus ja kindlasti jõuab paarsada selfit ja videoklippi sellest ka sotsiaalmeediasse.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Üldisemas plaanis jääb kõik sulle täpselt samaks, mis eelminegi nädal - istud palju kodus. Vähi nädala tähtsündmuseks saab olema külaskäik lähimasse poodi ja politseiautot silmates poolel teel koju tagasi pöördumine. Kuna Vähk on aeglane, siis saadakse ta ka kiiresti enne kojujõudmist kätte ja kui tähed ikka täpselt näitavad, saab Vähk ka nuia tunda.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Üldisemas plaanis jääb kõik sulle täpselt samaks, mis eelminegi nädal - istud palju kodus. Lõvi nädala tähtsündmuseks saab olema Wifi-ruuteri mittetöötamine paariks minutiks. See on suureks õnnistuseks tervele maailmale, sest kõik saavad Lõvi targutamisest korraks puhata, mis siis et ainult paariks minutiks.

Neitsi

23. august – 22. september

Üldisemas plaanis jääb kõik sulle täpselt samaks, mis eelminegi nädal - istud palju kodus. Neitsi nädala tähtsündmuseks saab olema akna avamine, et värsket õhku korraks hingata. Kuigi Neitsid on head koristajad ja tuntud korraarmastajad, pole neil lood samahead koordinatsiooniga ja suur osa Neitsisid ilmselt kukub aknast alla või vähemalt nikastab oma kätt akent sulgedes.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Üldisemas plaanis jääb kõik sulle täpselt samaks, mis eelminegi nädal - istud palju kodus. Kaalude nädala tähtsündmuseks saab olema kõne töölt, kus talle öeldakse, et tee veel rohkem tööd. Kaalud on teada tuntud vastuhakkajad ja see mõlgub neil ka selle kõne peal esimese asjana meeles aga siis kaaluvad nad plusse ja miinuseid ja võtavad lisatöö rõõmuga vastu.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Üldisemas plaanis jääb kõik sulle täpselt samaks, mis eelminegi nädal - istud palju kodus. Skorpioni nädala tähtsündmuseks saab olema see, et ainult väga piiratud arv inimesi kutsub teda persevestiks, tavapärase suurema arvu inimeste asemel. Ongi kõik.

Ambur

22. november – 21. detsember

Üldisemas plaanis jääb kõik sulle täpselt samaks, mis eelminegi nädal - istud palju kodus. Amburi nädala sündmuseks saab olema internetis vaimutsemine, sest teiste ees füüsiliselt ta seda enam teha ei saa ja sellest on kahju. Kui ainult ka internet nüüd Amburil ära kaoks, oleks maailm kohe parem paik.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Üldisemas plaanis jääb kõik sulle täpselt samaks, mis eelminegi nädal - istud palju kodus. Kaljukitse nädala tähtsündmuseks saab olema kerge ehmatus nädala keskel, et ta on endiselt elus.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Üldisemas plaanis jääb kõik sulle täpselt samaks, mis eelminegi nädal - istud palju kodus. Veevalaja nädala tähtsündmuseks saab olema kogemata tõstespordi tegemine kui ta riideid kuivama paneb kuivatusrestile. Ülejäänud nädal tasub võtta vabaks, sest suur pingutus on sellega juba tehtud ja ega Veevalaja paljuks rohkemaks ka võimeline polegi.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Üldisemas plaanis jääb kõik sulle täpselt samaks, mis eelminegi nädal - istud palju kodus. Kalade jaoks sel nädalal eraldi tähtsündmust ei tulegi, sest nad kekkavad endiselt kõigi ees eelmise nädala horoskoobis nende kohta öelduga.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles