Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala kõige ausam ja otsekohesem horoskoop, 26.august – 1.september

Tähemärgid on nagu õhupallid - igaüks omamoodi kirev aga torkest või paarist piisab, et need lõhkeksid.


Jäär

21. märts - 20. aprill

Kuna Jäär on selles horoskoobis kõige esimene ja osad teist loevad ka läbi kõige esimese horoskoobi ehk Jäära oma, siis loeb enamik teist ka seda teksti.

Ja jälle arvate te, et tähed püüavad ka sel nädalal teid tillist tõmmata ja mingit jama kokku ajada. Aga tõde on siiski see, et tähed on sel nädalal eriti kurjad, otsekohesed ja ausad ning absoluutselt kõik teised tähemärgid peale Jäära saavad oma osa.

Jääradel sel nädalal veab - nemad saavad pisut puhkust.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnnid on praktilise ja püsiva meelega. Nad on visad ja teevad tööd nagu põrgulised. Töö on tõesti asi, mida nad ei karda ja usuvad tõsimeeli, et just töö tegigi ahvist inimese.

Siiski arvab enamik inimesi, et Sõnnid on tegelikult kangekaelsed tõprad, kes teisi ei kuula ja teevad nii nagu nende napp mõistus seda teha käseb. Ja muidugi teevad nad kõike valesti.

On kuidas on aga tõsi kogu asja juures on siiski ainult see, et läbi ajaloo on parimad orjad olnud just Sõnnid. Nii oli see juba aastasadu tagasi ja nii on see ka nüüd tublide kontorirottide puhul. Meie soovitus: käib töö ja vile koos. Või noh, Sõnnide puhul siis ainult; käib töö. punkt.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikud on kiire ja intelligentse mõtlemisega. Nad meeldivad inimestele, sest nad on tavaliselt biseksuaalsed.

Kuid Kaksikud on ka ilged koonrid - nad ootavad alati palju tulemust vähese vaeva eest. Seda ei salli mitte keegi ei voodis ega töö juures, mistõttu Kaksikuid peetakse Skorpionide kõrval ühtedeks suuremateks persevestideks.

Meie soovitus on Kaksikutel kasutada oma kiiret ja intelligentset mõtlemist selleks, et kiirelt ja püsivalt uttu tõmmata.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähid on suure empaatiavõimega ja suhtuvad teiste inimeste muredesse ja probleemidesse mõistvalt ka kaastundlikult.

Mis tähendabki seda, et Vähke kasutatakse kogu aeg ära nagu viimaseid rotte ja orje. Kuna Vähkidel on suur tung pidevalt teisi aidata, jäävadki nemad alati vaeseks kui kirikurotid.

Mistõttu pole ka ime, et vaesus sillutab tihti teed Vähkide kuritegevusele. Statistika näitab, et enamik inimesi, kes vanglas oma aega istuvad, on Vähid.

Meie soovitus on Vähkidel kohe poes käia ja meile õlut tuua. Kähku!

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvid arvavad, et nad on sündinud juhtideks. Enamik teisi inimesi arvab, et Lõvid on idioodid.

Enamik Lõvisid on ka suured koolikiusajad, mis paigutab nad ühiskonna täielikku põhjakihti. Lõvid on pinnapealsed ja ei talu mingit kriitikat - mis on ka loogiline, sest kes tahaks, et neile kogu aeg tõde näkku öeldakse.

Pole mingi uudis, et enamik Lõvisid veedab oma elu peeglit suudeldes. Sest ainult sealt tuleb nende kohta midagigi positiivset vastu. Meie soovitus on seda peeglit vahel ka pesta - bakterite pärast.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsid on loogilise mõtlemisega ja vihkavad kui asjad pole korras kodus, tööl ega peas.

Just seetõttu ei elagi Neitsid eriti head elu, sest kuigi neil on kodu puhas ja töölaud korras, siis oma peas on neil asjad ikka väga sassis. Välja see alati ei paista aga tegelikult on olukord ikka väga halb.

Näiteks väljendub see selles, et nad on tihti väljapoole külmad, emotsioonitud ja jäävad tihti ka seksimise ajal magama. Kes tahakski selliste lähedal üldse olla?

On ammu teada, et Neitsid ei kõlba millekski muuks kui bussijuhtideks või sutenöörideks. Ja mitte nendeks ägedateks, kellel valged suured kasukad, vaid ikka nendeks kõige madalamateks. Meie soovitus Neitsidele on oma näitemängu jätkata, et kõik on korras - ehk jääb keegi sind isegi uskuma.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalud on kunstniku tüüpi ja seetõttu on neil vahe raske reaalsusega kohaneda. Või pendeldavad nad nende kahe vahel ega suuda ära otsustada, kuhu nad kuuluma peaksid.

Kui oled meessoost Kaalud, siis tõenäoliselt ka homo. Ka väljavaated leida endale korralik töö ja sissetulek on nullilähedased. Kui oled naissoost Kaalud, siis peaksid tegelema maailma vanima ametiga, sest iseloom on sul selline.

On ammu teada fakt, et enamik Kaalusid sureb suguhaigusesse. Meie soovitus on Kaaludel tõsiselt kaaluda erakuks hakkamist - ühiskond võidaks kõvasti.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Kõige halvem tähemärk üldse. Need Skorpionid.

Mingil põhjusel on nad äris ja raha kokkuajamises üsna osavad. Kuna Skorpioni mõistus ei luba tal asju ajada eetiliselt ega ausalt, ajavad nad oma raha kokku nii, et lähevad üle laipade. Ka sõprade omade.

Ei ole üldse midagi imestada, et enamik Skorpioneid mõrvatakse ja loomulikku surma surevad neist vähesed. Meil polegi neile midagi soovitada - tuleb see, mis neile niikuinii tuleb.

Ambur

22. november – 21. detsember

Amburid on kõiges, mis nad teevad alati optimistlikud ja entusiastlikud.

Neil on uskumatult loll kalduvus usaldada oma õnne, kuna tihti pole neil lihtsalt mingit annet. Mittemingisugust.

Enamik Amburitest on joodikud, kes pole väärt isegi minutit hommikupäikest. Meie soovitus on Amburitel oma vibu vinna tõmmata ja vinna see jättagi. Näevad vähemalt siis välja, nagu nad tegeleks millegi kasulikuga.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukitsed on tihti konservatiivsed ja kardavad riskida. Põhimõtteliselt võib, ja seda üsna julgelt ja avalikult, öelda, et kõik Kaljukitsed on selgrootud tõprad.

Ajalugu ei mäleta mitte ühtegi Kaljukitse, kes oleksid mingilgi kujul olnud kunagi tähtsad.

Meie soovitus on sul hakata nunnaks või mungaks. Või mööbliks matusebüroos.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalajad on leidlikud ja kipuvad ka tihti edukad olema.

Tõenäoliselt peitub nende edukuse taga aga see, et nad on ka kõige suuremad valetajad. Ja kuigi ei saa eitada nende edukust, teevad nad alati samu vigu, sest nad on lollid ja laisad. Ja lollid laisad valetajad jäävad alati vahele.

Kõik teised tähemärgid arvavad, et Veevalajad on täisjobud. Ka tähtedel pole neile mingit soovitust, sest ka tähed arvavad sama.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kaladel on tihti elav kujutlusvõime ja nad arvavad sageli, et teda jälitavad kas Maksuamet või Kapo. või mõlemad korraga.

Kaladel on oma sõpradele äärmiselt väike mõju ja inimesed panevad pahaks, et Kalad võhivõõrastele nende sõprust mainivad.

Kaladel puudub enesekindlus täielikult ja nad on täielikud luuserid. Meie soovitus on Kaladel kuskil roostikus passida ja niisama suud maigutada, sest muud kasu teist niikuinii pole.

1 kommentaar

  • Kalle

    29. aug. 2019 - 10:09

    Veevalajate kohta ju puhas tõde. Valetavad nii, et jäävad isegi uskuma, teistest rääkimata. Täisjobud tõesti

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles