Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala kõige otsekohesem horoskoop, 11.-17.november

Tähed on ainukesed, kes on siin maailmas usaldusväärsed. Peale Kuu muidugi, tema on ka.


Jäär

21. märts - 20. aprill

Äritegevuses on sul õnnelik nädal. Mitte keegi ei külasta sinu äri ega osta ühtegi sinu toodet aga vahel peitubki õnn vaikuses ja rahus. Seda saad sa sel nädalal kõvasti.

Nädala lõpus leiab aset ootamatu kohtumine - tõenäoliselt külastavad sind sinu võlausaldajad ja pankrotihaldur.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Hoiad sel nädalal kirglikult oma saladusi ja vaateid. Sa ei taha avaldada oma mõtteid mitte kellelegi, ehkki nii mõnigi inimene püüab sulle lähedale jõuda.

Tähed näitavad, et tegemist on tõenäoliselt kas Jehhoova tunnistajate või siis korteriühistu esimehega, kes tahab arutada sinu võlga ühistu ees.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Võimalik, et hakkad sel nädalal huvi tundma senisest hoopis erinevate tegevusvaldkondade suhtes. Püüad leida enda jaoks midagi kontrastset ja uut.

Tähed soovitavad sul enda nägu tahmaga kokku määrida ja proovida, milline on näiteks mustanahalise elu Eestis. Kontrast missugune.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Püüa leida omale mõni meelepärane tegevus ning hoidu stressi tekitavatest asjadest ja suhetest. Sinu närvisüsteem vajab nüüd tõelist puhkust.

Tähed ütlevad, et kõige parem oleks kui sa puhkaks eelkõige sellest kõige suuremast stressiallikast - iseendast. Väldi peegleid ja selfikaameraid.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Kergete ja meeldivate meeleoludega nädal. Selle nädala suhted inimestega toovad sinu ellu armastust ja heatahtlikkust. Hea aeg kodu kaunistamiseks.

Tähed ütlevad, et kui sa soovid, et see jätkuks nädala lõpuni, siis ära lõpeta liimi nuusutamist ja kõik jätkub täpselt nii nagu eespool öeldud.

Neitsi

23. august – 22. september

Täna peaksid tavalisest suuremat tähelepanu pöörama oma vaimsele tervisele. Liigne pinge, mis seotud kohustustega, võib sind rööpast välja viia.

Tähtede hinnangul on see kõik okei seni, kuni sa pole rongijuht. Kui sa oled Neitsist rongijuht, siis on asjad kehvasti.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Võimalik, et sinu lähedane sõber või pereliige hakkab sinult nüüd kõrgendatud tähelepanu ootama. Püüa leida kuldne kesktee, et mõlemal oleks meeldiv suhelda.

Ehk siis otsige sel nädalal mõlemad inimene, kes teile tegelikult ka meeldib. Tähed ütlevad kohe ära, et kindlasti pole see õige inimene see lähedane sõber või pereliige, kes otsib sinult seda kõrgendatud tähelepanu, vaid pigem keegi muu. Ükskõik, kes muu.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Sel nädalal võivad aset leida huvitavad ja arendavad olukorrad. Võimalik, et sinu silmaring avardub oluliselt tänu mõnele sõbrale, kes jagab oma kogemusi.

On ka väga tõenäoline, et see "mõni sõber" on sinu narkodiiler, kes tutvustab sulle täiesti uut narkot, mis ei avarda küll sinu silmaringi, küll aga avardab oluliselt sinu silma pupille.

Ambur

22. november – 21. detsember

Planeediseisud toovad meeleolud, mis panevad sind käituma ettearvamatult. Võimalik, et teed midagi sellist, mille peale sinu kaaslased on šokeeritud.

Ehk siis Amburitel tuleb täiesti tavaline nädal.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Tunned soovi eksperimenteerida erinevate võimalustega elule läheneda. Puuduvad kindlad orientiirid ja stabiilsus, kuna kaldud liigselt unistama.

Ära unista, proovi elule läheneda näiteks surma seisukohast ja sa saad kohe aru, et kindlad orientiirid ja stabiilsus on tegelikult päris head asjad.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Sel nädalal on sinu üleüldine energiatase hea. Sobiv aeg alustada tervisliku eluviisi praktiseerimisega või teha mingit füüsilist tegevust.

Tähed ütlevad, et kõige mõistlikum oleks sinul siiski ainult ALUSTADA PRAKTISEERIMISE PLANEERIMISEGA, mitte reaalselt midagi teha. Ei ole mõtet end kohe ära venitada või katki teha. Võta rahulikult.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Hindad ilu ja harmooniat ning sinu jaoks on välistatud kõikvõimalikud ekstreemsed vaatepildid.

Seega väldi sel nädalal peegleid nagu tuld.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles