Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala kõige täpsem ja konkreetsem horoskoop, 18. – 24. märts

Sa ei usu tähti? Oi oi mis jama sellest sulle tulla võib. Tervisele parem on uskuda.


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jääral läheb sel nädalal super hästi. Tähed näitavad, et tulemas on suuremat sorti lotovõit. Isegi siis, kui Jäär lotopiletit ei osta, tuleb võit talle. Jah, Jääradel on sel nädalal täpselt nii nagu Oprah Winfrey saates - kõik Jäärad saavad suure lotovõidu!

Kui Jäär kuuleb sel nädalal, et keegi koputab kolmapäeva õhtul hilja uksele, siis pole mõtet karta - need pole vargad ega vägistajad, vaid Eesti Loto ametnikud, kes on Jäära lõpuks üles leidnud ja tahavad talle isiklikult õnne soovida. Võta nad siis viisakalt vastu.

Või...äkki siiski on need kolmapäevaõhtused koputajad vägistajatest röövlid, kes on kuulnud, et Jäär võitis lotoga suurema summa ja tulid nö õnne soovima. Tähtede teed on ettearvamatud ja kunagi ei tea.

Ilusat ootamist sulle, kallis Jäär!

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Kui miski siin maailmas on kindel, siis see, et Sõnn leiab sel nädalal tänavalt suurema summa raha. Kontrollisime tähtedelt igaks juhuks üle, et me ei eksiks ja tuli kinnitus - jah, Jäärad leiavad tänavalt suurema summa omanikuta raha. Polnud öeldud, et kas see raha lihtsalt vedeleb laiali ja Jäär peab ise selle kokku korjama või et on mingi konkreetne kott või kohver, mille sees see on.

Seega tasuks Sõnnidel sel nädalal igaks juhuks mingisugust kotti kaasas kanda endaga juhuks kui see raha ette tuleb talle. Mida suurem see kott on, seda parem. Parem on karta kui kahetseda pärast, et kogu raha kotti ei mahugi ja siis nutta seal juures, sest peab kellegi teisega veel jagama. Parem kohe suur kott kaasa.

Aga tähtede sõnul võib...me ütleme, et VÕIB mitte et kindlasti nii läheb, ühesõnaga võib juhtuda, et see kott rahaga ikkagi kuulub kellelegi, kes on üsna kurjad, et just Sõnn selle leidis ja endale jätta üritas. VÕIB juhtuda, et keegi nägi pealt, et kes täpselt võttis ja VÕIB juhtuda, et Sõnn lõpetab kuskil tiigipõhjas, betoonsaapad jalas. Võib nii juhtuda aga kindel pole.

Ilusat kotikandmist sulle, kallis Sõnn!

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikud on end juba pikka aega haiglaselt tundnud ja viimane arstikontroll näitas, et asi on tõsine ja surm praktiliselt koputab uksele.

Aga tähtedel on Kaksikutele super uudis - arst ütleb talle, et see, mis leiti, pole ikkagi surmav/on healoomuline kasvaja/asjale on leitud just ravim. Seega Kaksikud on sel nädalal lausa õnnega üle valatud - ükskõik, mis terviseprobleem neil hetkel kallal on, asi saab korda kindlasti.

Ei ole mõtet isegi ise üle küsima minna ja arste tüüdata ja järjekorras seista. Kaksikutele helistatakse ise või tuleb lausa arst kohale ja annab rõõmuuudise isiklikult üle.

Aga....tähed näitavad ka seda, et võib täiesti vastupidiselt ka minna ja juba isegi väike palavik viib Kaksikud mulla alla. Võib. Midagi kindlat pole, ütlevad tähed.

Mõnusat põdemist, kallis Kaksik!

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähil veab sel nädalal kohe eriliselt, võibolla isegi kõige rohkem kõigist tähemärkidest. Nimelt näitavad tähed, et Vähk on kasiinos sel nädalal miljonendas külaline ja võidab lisaks veel ka jackpoti.

Aga huvitav asja juures ongi see, et Vähk ei pea isegi kasiinot külastama, et neid asju võita. Piisab ka sellest, et kui Vähk mõnest suvalisest kasiinost mööda kõnnib selle nädala jooksul. Seega natuke peab Vähk siiski ise ka pingutama ja vähemalt selle möödakõndimise ette võtma. See on ju samas väike hind selle eest, et oled kõige õnnelikum tähemärk sel nädalal.

Aga...tähed näitavad, et asi võib minna ka pisut teistmoodi, ikka üsna teistmoodi. Nimelt võib tähtede sõnul juhtuda nii, et samal ajal kui Vähk seal kasiino ees edasi tagasi patseerib, röövivad kurjategijad just seda kasiinot sees ja...arvasite õigesti, Vähk jääb ainukesena süüdi kui politsei saabub - sest kelle sa ikka kinni võtad kui kahtlase Vähi, kes seal ees kahtlaselt edasi tagasi hiilib ja oma suurt võitu ootab. Seega Vähil on sel nädalal palju mõtteainet - kas ollakse ikka õigel ajal õiges kohas edasi tagas kõndimas või vastupidi - ollakse valel ajal vales kohas ja siis on kinniminek kindel.

Head pokkerinägu, kallis Vähk!

Lõvi

23. juuli – 22. august

Tähed ütlevad, et Lõvid võivad sel nädalal pekki minna või käia, valigu ise üks!

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsi on sel nädalal kõige õnnetum tähemärk - kui teistel läheb ikka ülihästi, siis Neitsil kahjuks mitte. Tähed näitavad, et kui keegi saab sel nädalal viga, kaotab töö, jääb auto alla, kirurg õmbleb kogemata sisse käärid ja külmkapi, siis see kõik juhtub just Neitsiga, mitte teiste tähemärkidega.

Tähed näitavad ka, et kui mõni lennuk laseb sel nädalal kuskil kõrgel välja kogu vetsu kogunenud uriini, siis ära see ei sula seal kõrgel, vaid kummalisel kombel jõuab maale ja just Neitsi pähe. Ehk siis tõeliselt õnnetu tähemärk sel nädalal.

Kui Neitsi nüüd nutab suuri pisaraid ja peidab end keldrisse madratsi alla ja loeb seal teiste horoskoope lootuses, et ehk läheb ka teistel halvasti, siis peab ta pettuma. Ei lähe, või noh tõenäoliselt ei lähe.

Neitsidel mingit AGA ei ole nagu teistel. Tuleb see, mis tulema peab.

Rahulikku viimast nädalat maa peal, kallis Neitsi!

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaaludel läheb sel nädalal ikka väga hästi. Tema ülemus pannakse vangi pisikuriteo eest, mida ta ei teinud ja ülemuse ülemuse kass jääb auto alla ja see murrab ta vaimselt tükkideks ja tööle ta enam ei ilmugi. Nüüd järsku on Kaalude ees mitte ainult üks kõrgem ametipositsioon, vaid laus kaks. Ja kuna Kaalude töökohal on kiire, siis mingit uut inimest ei palgata ja Kaalud ülendatakse koheselt ülemuse ülemuse asemele.

Tähed näitavad, et sellega kaasnevad Kaaludele ka parajalt mõnusad boonused ja hüved - oma isiklik jaht, ametiauto ja ametilennuk. Ei ole vahet, mis ettevõttes või asutuses Kaalud praegu töötavad - see hüvedepakett tuleb talle niikuinii. Et tasub vaim juba valmis panna. Ja mis kõige parem - tööd ei pea üldse enam tegema, sest ülemused tööd ei tee.

AGA....tähed näitavad, et asi võib ka pisut teistmoodi minna ja Kaalud võivad ülemuse ülemuse kassi asemel auto alla jääda. Vot siis ei teagi nüüd, kumb juhtub aga on ju, mida oodata!

Ole siis ülekäigurajal ettevaatlik sel nädalal, kallis Kaal/Kaalud! Kaalul on rohkem kui elu!

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpion ei leia sel nädalal kullapada ega kanta talle kogemata miljonit kontole, sest temal veab hoopis armastuses. Nimelt leiavad Skorpionid, kes muidu on tuntud kui parajad litsid ja liiderdajad, endale sel nädalal kaaslase, kellega loodavad kokku jääda terveks eluks.

Tähed näitavad, et Skorpionid võivad oma elu armastust kohata ükskõik kus - koolis, tööl, tänaval või arestimajas. Nad ei pea isegi ise alustama vestlust, sest Skorpionte külgetõmbejõud on sel nädalal eriti tugev ja võib nende eluarmastuse kasvõi läbi betoonseina enda juurde tõmmata.

AGA...tähed näitavad ka üsna selgelt, et asi võib minna hoopis teist teed. Nimelt saavad Skorpionite praegused eluarmastused uuest teada ja pikka draamat ei tehta - Skorpionit pussitatakse korduvalt mõlema eluarmastuse poolt petmise pärast ja nii see asi lõpeb.

Armastuserohket nädalat sulle, kallis Skorpion!

Ambur

22. november – 21. detsember

Amburitega juhtub sel nädalal selline kummaline positiivne asi, et talle kantakse kogemata kontole miljon eurot. Mingi suure Eesti ettevõtte või panga poolt. Ja mis teeb asja eriti magusaks - isegi kui sa hakkad uurima ja neilt küsima, et mille eest see summa kanti, siis seal keegi seda ei mäleta või ei taha sellega tegeleda. Seega saab Ambur kogu selle kogemata kantud raha endale jätta.

Tähed näitavad, et Amburid tõepoolest ei pea ise mitte kui midagi tegema - see raha võib tema kontol tulla juba homme lõuna paiku või siis laupäeva hommikul. Tasub igal juhul pidevalt oma kontot kontrollida, sest siis saab ju kohe kulutama hakata. Kui Amburil on mingid säästud olemas (kahtleme selles muidugi, sest Ambur ju), siis tasub need juba laiaks ära lüüa - kohe on miljon tulemas niikuinii ju, milleks oma rotisääste veel hoida.

AGA...tähed näitavad ka, et asi võib Amburite jaoks lõppeda hoopis südameinfarktiga kui nad seda summat näevad oma kontol. Ehk siis kindel on see, et see summa kantakse aga siis kui amburit enam pole, siis pannakse konto lihtsalt kinni ära ja raha võetakse tagasi. Seega võib aga ei pruugi nii ka minna.

Head kontojäägi raputamist, kallis Ambur!

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukitsel tasub sel nädalal oma e-posti kontrollida, sest tähed näitavad, et sinna potsatab kiri Nigeeriast. Seal olla mingi suur neegrikuningas ära surnud ja jätnud 50 miljonit dollarit kuhugi panka. Nüüd siis tahavad omaksed, et Kaljukits neid aitaks selle raha kättesaamisega. Kui tavaliselt oleks mõistlik selliseid kirju eirata, sest soovitakse hoopis sinult raha ära võtta, siis seekord mitte.

Tähed näitavad. et seekord läheb asi vastupidiselt - Kaljukits peab neile vastama lihtsalt ja koheselt kantakse talle see 25 miljonit dollarit ka üle. Kuhu läheb see ülejäänud? Omakestele muidugi ju, kas sa mõtlesid, et saad kõik endale või? No nii hästi nüüd ka ei lähe sul, kallis Kaljukits.

AGA...tähed näitavad, et see kirjavahetuse Nigeeriaga võib minna ka teistmoodi. Nimelt võib juhtuda, et sel hetkel kui sa avad oma arvutist seda kirja, tekib mingi elektrilühis ja su maja koos sinuga põleb maani maha.

Head internetist surfamist, kallis Kaljukits!

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalajal veab sel nädalal klassikaliselt - tähed näitavad, et nad komistavad kogemata kullapaja otsa. Jah, Veevalaja, sa kuulsid õigesti - sa komistad sel nädalal kullapaja otsa. Neid on maapõues väga palju aga peale seda nädalat ilmselt mitte ühtegi, sest Veevalajaid on palju.

Tähed näitavad. et osad Veevalajad komistavad selle otsa linnas, osad maal. Kullapadasid on palju ja igal pool ja just sel nädalal turritavad nende sangad maapõuest välja sel hetkel kui Veevalaja satub sinnakanti uitama. Seega kui Veevalaja elab 9.korrusel, siis vähemalt korraks tasuks sel nädalal õues käia ja maja ümber tiir teha, muidu kulda ei leia.

AGA...tähed näitavad, et võib juhtuda ka täiesti midagi muud Veevalajatega. Näiteks ütlevad tähed, et asi võib minna ka nii, et Veevalaja leiab kullapaja, komistades selle sanga otsa aga siis kukub hoopis peaga vastu kivi või mingi ora otsa, mis ta sealsamas teise ilma viib. Seega Veevalajal on üks asi täiesti kindel - kullapaja otsa ta komistab. Lahtine on lihtsalt see, mis temast edasi saab.

Ilusat jalutuskäiku, kallis Veevalaja!

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Ka Kalad ei pääse õnnest ja hästi minekust sel nädalal. Tähed näitavad, et Kalad peaksid sel nädalal minema oma autot tanklasse tankima. Nimelt on selge, et just Kalad juhtuvad seal tanklas olema siis kui tankla annab ära paagitäie tasuta kütust. Seega tasub Kaladel praegu oma auto kütusepaak peaaegu tühjaks lasta - siis saab rohkem tasuta kütust sinna sisse.

Tähed näitavad ka, et isegi siis kui Kalad ei lähe sel nädalal mingil põhjusel autot tankima, siis murravad tema autosse sisse kütusevargad, kes selle asemel, et Kalade paak tühjaks lasta, teevad just vastupidi ja panevad selle kogemata mujalt varastatud bensiini täis.

AGA...tähtede sõnul võib juhtuda ka nii, et Kalad sõidavad sel nädalal tanklast kogemata minema nii, et nad ei maksa oma kütuse eest ja siis on kuri karjas. Kuna sel nädalal on taolisi kogemata minemasõitmisi juba palju, siis kahjuks saab politsei kätte just Kalad ja siis enam armu ei anta ja kumminuia kulumist ei kardeta. Nii et Kaladel võib sel nädalal minna nii ja võib minna ka naa.

Ilusat veeremist, kallid Kalad!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles