Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala kõige täpsem/konkreetsem/selgem horoskoop, 19.-25.august

Tähed on sinust targemad. Nemad teavad, mis on sulle hea. Ole siis ise ka hea ja usu neid.


Jäär

21. märts - 20. aprill

Sulle tundub sel nädalal, et nii elu kui teised inimesed mööduvad sinust kiiremini ja sina passid kohapeal. See tuleb ainult sellest, et sa oled halvas füüsilises ja vaimses vormis.

Vaimses plaani pole sinu puhul enam midagi päästa aga füüsilise koha pealt ei peaks sa lootust kaotama. Proovi näiteks minna mõnel õhtul terviserajale jooksma. Kui sa seda teha ei jõua (mida sa ka ei jõua), siis võid alati teistele jooksjatele kaikaid kodaratesse pilduda ja vähemalt sel viisil neist ette saada ja end paremini tunda.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Võid sel nädalal tunda end üksikuna aga see ei muuda fakti, et see ka nii päriselt on. Kui soovid end pisutki paremini tunda, siis mine vaata, kui palju on sul sõpru Facebookis.

On üsna suur tõenäosus, et enamik neist on su töökaaslased või inimesed, kes sind lapsepõlves taluma pidid aga viisakusest su sõbrakutse vastu võtsid. Aga sa ju ei pea süvenema sellesse, kes nad täpselt on - loeb number, palju sul sõpru seal on.

Proovi enesetunde parandamiseks lisada suvalisi inimesi sõbraks - tähed usuvad, et mõni ullike ikka leidub, kes su sõbrakutse vastu võtab ja seeläbi su tuju vähemalt minutiks parandab.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Sinu suur ülekaal võib olla murettekitav teiste jaoks aga mitte sinu jaoks. Sest ka kera on vorm, eksju.

Kui Jääral on veel võimalus midagi füüsilise vormi osas päästa, siis Kaksikud peavad hakkama harjutama end mõttega, et kui oled paks, mõtle oma elu rõõmsaks ja lõbusaks.

Seega muuda enda mõttemaailma ja ära ürita seda pekki maha raputada - kõik teavad, et selle kihi alt pole niikunii midagi paremat tulemas isegi siis kui seda enam pole.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Sinu suhted lähedastega ja eriti lastega on pöördumas halvemuse poole. Tähed ei suuda küll mõista, kuidas see veel rohkem võimalik on aga nii on.

Selle asemel, et püüda hakata neid silumatuid suhteid kuidagi siluma, keskendu hoopis asja hullemaks muutmisele. Tähed näitavad, et sul on tegelikult ainult kaks halba varianti: kas püüda näida hea inimene, mis sa tegelikult pole ja ka kunagi ei saa, või keskenduda parem hirmuäratavaks olemisele. Viimasele oled sa niikuinii lähemalt ja võib-olla öeldakse sinu kohta varsti, et parem on seda Vähki karta kui kokkupuudet temaga kahetseda.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Oled sel nädalal rõõmus ja õnnelik, sest töönädal on lühike. Usu meid, sinu töökaaslased on veel rohkem õnnelikumad, et nad peavad sinuga sel nädalal vähem koos olema.

Tee siis oma töökaaslastele vähemalt natukenegi rõõmu ja ära mine üldse tööle sel nädalal. Sinust seal puudust ei tunta, tööd sa reaalselt ei tee ja rohkem segad oma kohalolekuga teisi. Miks mitte valmistada siis vähemalt teistelegi seda rõõmu ja mitte ilmuda enam kohale.

Neitsi

23. august – 22. september

Sinu armuelu võib olla olematu aga see ei tähenda, et peaksid pea norgu laskma. Öeldakse ju, et tasub ikka pea püsti edasi marssida ja loota paremat tulevikku.

Tähed näitavad küll, et sinu armuelus pole küll mitte kui midagi lähi-, kesk- ega ka pikas perspektiivis midagi muutumas aga mida need tähed ka teavad onju? Noh, tegelikult kõike aga see ei tähenda, et sa ei võiks midagi ette võtta.

Löö näiteks pea kuhugi vastu kõvasti ära ning naudi siis täiesti uut mure- ja mõttevaba elu.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Oled pärast pikka puhkust jälle tööl tagasi ja juba mured ja tööülesanded kuhjuvad. Tööd tuleb sulle sisse aknast ja uksest ja sa hakkad seda kuhja juba vaikselt kerkiva murega vaatama.

Aga ära muretse - seda tuleb juurde veel ja veel, sest kõik teavad, et kui keegi reaalselt töö ära teeb ka teiste eest, siis on need Kaalud. Seega ära vaata asju ei praegu ega tulevikus enda, negatiivse nurga alt. Parem vaata asjale nii, et sinu kallid kolleegid mõtlevad pidevalt sinule ja aitavad sul oma töökohal edasi püsida, pakkudes sulle järjest tööd juurde.

Süsti enesesse positiivset mõtlemist ja ega siis enam pensionipõlvgi kaugel ole.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Tegeled sel nädalal liiga palju endassevaatamisega. Kuid kui teised mõtlevad selle all enda ja oma tegemiste üle mõtisklemist, siis sina kui suur eneseimetleja vaatad peeglisse ja püüad vaadata sisse ninasõõrmetest ja kurat teab, kust veel.

Peaksid vähemalt sel nädalal peegli eest korrakski ära minema ja vaatama, et kõik ei tiirle ümber sinu. Peale kärbeste ja muude putukate muidugi, mida sinu ümber tundub sel nädalal tavaliselt rohkem olevat. Sest teadagi, mille ümber nemad tiirlevad.

Hakka kordki inimeseks ja püüa normaalselt käituda. Sa imestad, kuidas sind seeläbi vähem vihata võidakse.

Ambur

22. november – 21. detsember

Kui riik lubaks, võtaksid endale keskmiseks nimeks Suur Looderdaja või Härra Laiskus. Aga riik ei luba ja seetõttu pead sa endiselt suurt vaeva nägema, et teised ka näeksid, kui suur looder ja laiskvorst sa oled.

Sa ise arvad muidugi, et töö imiteerimine on ka töö aga ühiskond millegipärast arvab teisiti. Sind ümber veenda on väga raske ja seda isegi tähtedel.

Kui sa tervet rehkendust ei suuda sel nädalal teha, siis tee pool. Pese näiteks ära oma sokid ja vii prügi välja. Suured asjad algavad väikestest asjadest. Sinu puhul ei pruugi see muidugi nii kaljukindlalt kehtida.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kui teiste tähemärkide kohta ütlesid tähed üsna detailselt, mida nad sel nädalal tegema peaksid või kuidas oma elu elama, siis Kaljukitse kohta tuli lause täpne nimekiri, mille siinkohal ka ära toome:

Esmaspäev: katsu päev kuidagi õhtusse veeretada. teame, et sul on raske aga lohuta end, et teistel on kergem.
Teisipäev: kui pidasid vastu ühe päeva, pead ühe veel.
Kolmapäev: ohhoo, sa pidasidki ühe päeva veel vastu. imeline.
Neljapäev: nüüd läheb juba raskemaks sul. pea vastu ja pea püsti ikka, onju.
Reede: -
Laupäev: uskumatu, sa oled veel elus. kiidame.
Pühapäev: on õige ikkagi see ütlus, et umbrohi ei hävine.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalajal on sel nädalal käed-jalad tööd täis, sest tähed näitavad, et tal on vaja väga palju muretseda:

-muretseda, et lastele uued kooliasjad ostetud saaksid
-muretseda, et hommikuti õigel ajal tööle jõuaks
-muretseda, et ega piim pole halvaks läinud külmkapis
-muretseda, et auto alla ei jääks
-muretseda, et ega see horoskoop mingit halba asja ei ennustaks

Kui kõige muuga läheb Veevalajal sel nädalal päris kindlasti halvasti ehk siis muretsemiseks on põhjust piisavalt, siis tähtede peale võib Veevalaja alati loota - meie pärast muretsema ei pea - halba ennustav horoskoop tuleb alati ja niikuinii!

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kaladel ei lähe hetkel küll kõige paremini, kuid sa oled hämmastavalt hästi siiani hakkama saanud, arvestades sinu vaimset võimekust. Kui nii edasi läheb, siis võib meditsiinimaailm hakata sinu vastu huvi tundma, sest kõik taoline üle oma äärmiselt madalate võimete saavutamine pakub neile suurt huvi.

Tähtede soovitus on samamoodi jätkata - me ei tea, kas sa ka tegelikult midagi saavutada püüad või oledki selline tumba aga uskumatult hästi oled ikkagi hakkama saanud, arvestades asjaolusid.

Kes teab, ehk annavad arstionud kommigi kui nende katsetes osaleda nõustud.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mida ootad algavalt kevadelt kõige rohkem?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles