Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala konkreetseim horoskoop, 14.-20. oktoober

Tähed eksivad muidu harva. Aga seekord see nii on. Või pole. Otsusta ise! EI, tähed ikka otsustavad!


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jäära jaoks on alanud ohtlik aeg - käes on sügis ning alanud on jahihooaeg.

Jäära jaoks tähendab see seda, et kui suvel teised puhkasid või lihtsalt olid kuumast rabatud, siis nüüd mõeldakse selgelt ja keegi peab olema süüdi selles, et ilmad on halvad ja õues on porine. Kuna Jäär ei ole kõige kiirema taibuga ja näeb tihti välja kui täielik jobu, siis on ta kõikides hädades süüdistamiseks ideaalne sihtmärk.

Jääral oleks mõistlik nüüd mingiks ajaks peitu minna.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sarnaselt Jäärale on ka sinu elu nüüd ohus, sest ka sina oled aeglane ja totu välimuse ja olemisega. See kõik teeb sinust samamoodi sihtmärgi nagu Jäärastki.

Sinu suur pluss aga on see, et sa oled aeglane ja sa oled suur. Füüsiliselt. Pooled jamad jäävad sul nüüd olemata, sest sa lihtsalt ei jõua kuhugi kohale ja teine pool jamasid jääb olemata sellepärast, et sa oled suur. Kui inimestel on valida, et keda peksta ja süüdistada, siis valitakse selleks pigem pisem Jäär ja sina pääsed.

Soodne aeg on sul nüüd osta 6 kuu toiduvarud ja mitte enne kevadet oma nina kodunt välja pista.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Sügise algus on Kaksikutele pisut kehv aeg. Eriti siis kui õues on midagi vananaistesuve sarnast.

Tähtede hinnangul ei suuda Kaksikute aju vastu võtta, et praktiliselt korraga on käimas kaks aastaaeg - suvelõpp ja sügise algus.

Reaalses elus tähendab see seda, et Kaksikud on pidevas kahtlemises ja peamurdmises ning on oht, et Kaksikud kaotavad lõpuks mõistuse. Ainuke, mis nende pea veel klaariks lüüa võiks, oleks esimene lumi. Kui seda ei tule, ootab Kaksikuid varsti ees hullumaja.

Soodne aeg tervisekindlustust kontrollida.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähi jaoks on alanud üks aasta mõnusamaid aegu - kibekiire suvine sagimine on läbi ja vaikselt vaikselt hakkab Vähk talveuneks valmistuma.

Tähed näitavad juba üsna selgelt, et kuigi Vähk veel ringi liigub, siis tema ajutöö on juba praktiliselt peatunud. Seega oleks Vähkidel mõistlik valmis vaadata endale soe ja pime urgas ning varuda sinna pisut toitu - ees on pikk talvitumine ja ega Vähk enne kevadet sealt välja ei roni. Kõik teised tähemärgid saavad lõpuks ometi väljateenitud puhkuse Vähkidest.

Soodne aeg uus tekk osta.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvid, kes iseloomult on ühed suurimad eputajad, naudivad sügist rohkem kui teised tähemärgid.

Nüüd saavad nad teiste ees uhkeldada oma kasukate ja lakaga ning pidada end teistest paremaks. Siinkohal tuleb Lõvidele aga meelde tuletada, et kogu see toredus ja uhkus paistab ainult neile iseendile peeglist.

Toast välja astudes paistavad Lõvid kohe silma ja seda isegi nii kohutavas seltskonnas nagu teised tähemärgid.

Soodne aeg mitte Lõvi olla.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsi jaoks on alanud aasta kõige kohutavam aeg. No ikka nii kohutav, et isegi tähed pole kindlad, kas Neitsid selle aja üle elavad.

Nimelt näitavad tähed seda, et kuna Neitsi on korra ja puhtusehull, siis ajab sügisene ilm õues teda täiesti endast välja: igal pool on pori ja seda pritsib kõikvõimalikes suunades. Kui sellest on veel vähe, siis tahab iga Neitsi enesetappu teha kui näeb õues puulehti maha langemas - MILLINE KOHUTAV SEGADUS! Ja kui vähe aega ja jaksu kõik lehed puu otsa tagasi panna. Mine või hulluks! Ja osad kindlasti lähevadki.

Soodne aeg Neitsidel endale korralik reha muretseda.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Sügis on Kaalude jaoks parim aeg - või noh vähemalt korraks - nende sünnipäev. Need Kaalud, kes sellest viimast võtsid, tegid õigesti. Kes ei võtnud, noh, teile on halvad uudised.

Tähtede sõnul on see ka Kaalude selle aasta tipphetk ja sealt alates saavad ja lähevad asjad ainult allamäge. Tööl on stress, kodus on jobu elukaaslane ja isegi koduloom ei tule enam sinu peale nurruma. Kaalud tahaksid olla kogu aeg teki all ja magada aga kuna nad on üks kõige kohusetundlikum tähemärk, siis nad seda loomulikult teha ei saa. Tähed soovitavad Kaaludel kuidagi vastu pidada - suvi pole enam kaugel.

Soodne aeg rannapalle valima hakata.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpionid tunnevad end alanud sügisel nagu kalad vees. Isegi rohkem kui kalad seda ise tunnevad.

Selle põhjus on see, et alanud kehvad ilmad ja porine aeg on teinud ka teised inimesed samasugusteks persevestideks nagu on Skorpion. Nüüd tunnevad Skorpionid end igal pool kui kodus - kõik tema ümber sõimavad, on kurjad, pidevalt pahased ja torkavad teistele inimestele õelalt ja mürgiselt. Ehk nagu Skorpion on kogu aasta - milline rõõm!

Soodne aeg leida endale lõpuks ka mõni sõber, kes sind taluks.

Ambur

22. november – 21. detsember

Ambur on küll teadatuntud suur seiklejahing aga kõik see suur vabaduseihkamine ja seiklusjanu kaob sekundiga kui Ambur õue astub.

Tähtede sõnul võib ta ju hingelt olla meremees, sõdur, piraat, avantürist või hulkur, kuid kehalt on ta ilge laiskloom ja soojaarmastaja. Seega kui Ambur sügisel õue läheb ja talle prantsatavad vastu nägu lörts, vihm, pori ja märjad puulehed, keerab Ambur otsa ringi ja teatab kõigile, et lükkab oma järjekordse seikluse pisut edasi. Ja kõik annavad talle selle andeks. Või siis narrivad. Kuidas kunagi.

Soodne aeg Amburil palmi alla puhkama minna pikemaks ajaks.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kuigi Kaljukits ise seda välja ei näita (sest ta on üks kinnine ja tõsine tõbras), rõõmustab ka tema alanud sügise üle.

Mitte siis sellepärast, et puud on nii ilusad värvilised ega ka mitte selle üle, et saaks näiteks puulehtedes püherdada. Oh ei, kus sa sellega. Kaljukitsed rõõmustavad sügisega kaasa tulnud pimeda ja koleda aja üle sellepärast, et nüüd saab palju tööd tehtud. Ja tööd Kaljukitsele meeldib teha. Pole vaja seda fakti isegi kontrollida aga Kaljukitse ideaalne päev on see kui ta saab tööle minna pimedas ja töölt koju tulla pimedas - nii ei ole vahet, kui pikk tööpäev on ja Kaljukits saab südamerahus ületunde teha.

Soodne aeg tööd teha.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalajad on õnnega koos, sest alanud on sügis.

Veevalaja võib tähtede hinnangul sügise alguse üle ainult rõõmu tunda, sest nüüd on väljas samasugune ilm nagu on tema iseloom - hall ja porine.

Tähtede sõnul kestab Veevalajate õnn lausa järgmised kuus pluss kuud, kus nad sulanduvad perfektselt meid kõiki ümbritsevasse halli massi.

Soodne aeg osta halli värvi riideid juurde.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kalade jaoks on alanud sügis loomulikult ideaalne aeg - vett on palju ja seda on igal pool. See on nende loomulik keskkond ja selles tunnevad nad end kõige paremini.

Seega kui sa näed tänaval kedagi rõõmsalt poriloigus hüppamas, siis võid olla kindel, et tegemist on Kaladega. Ka tähed kinnitavad, et Kalade jaoks rõõmsamat aega pole. Kuid kõigi teiste jaoks on Kalad kohe kindlasti kõige tüütum tähemärk - mitte keegi ei salli seda õues toimuvat ja kui sulle tuleb vastu rõõmus lõust, kes päris kindlasti on Kalad, siis sa tahaks talle lihtsalt vastu vahtimist virutada. Ja asja eest!

Soodne aeg Kaladel otsida välja oma värvilised kummikud ja minna teisi tähemärke närvi ajama.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles