Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala poliitanalüüs, 10.september – 16.september

Võtame kokku möödunud nädalal Eesti poliitikamaastikul toimunu.


Reformikad tahavad nelja aastaga tõsta pensioneid 200 euro võrra. Ehk siis nende plaan on see, et nelja aasta pärast oleksid meie penskarid sama vaesed või veel vaesemad aga vähemalt tunneksid mingit progressi ja et neist ka hoolitakse. Nelja aastaga on hinnad juba nii laes, et täpselt see juhtubki. Suurepärane lubadus reformikate poolt - nii et penskarid, suud kinni, saate nats pappi!
Jüri Ratas käis rekkameeste kuse tee äärest korjamas.
Tuleb välja, et Peeter Ernitsa liitumine EKRE-ga polegi nali. Aga paras EKREkatele - te olete selle ära teeninud, et selline tross teile punti tuli.
Null, naada, zero.
EKRE-kas Henn Põlluaas: Sotsid kavatsevad hakata eesti lapsi sundvenestama. Okei, sellised idiootsused hakkavad juba nii pikka aega enne valimisi tulema. Vaesed sotsid, ilmselgelt on see veel alles algus.
Isamaa satsist lasi jalga koolipapa Hendrik Agur. Null üllatust, et see asi laguneb. Aga huvitav on see, et möödunud nädalal toimus Isamaa päev. Jah, selline ürituse nimi oligi. Sellelt ürituselt tuli siis avalikkuse ette ainult üks infokild - et Erakond Isamaa ei taha püüda hääli teadliku vastandumise kaudu. Ok. Edu.
Vabaerakonna juhatus otsustas värskelt toimunud koosolekul, et usalduse ja koostöö taastamiseks erakonnas valitakse erakorralisel üldkoosolekul nii uus esimees, juhatus, aukohus kui ka revisjonikomisjon. Ehk siis põhimõtteliselt üritatakse teha täielik restart erakonnal. Lugejakirja poliitanalüüsi osakond jääb seda tralli põnevusega ootama.
Endiselt on suur saladus, milline on Eesti 200 liikmete arv. Aga muud ei olegi kui et see koolipapa nüüd Isamaa pundist nende punti jooksis.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles