Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala täpseim horoskoop, 29.juuli – 4.august

Tähed näitavad me teed ja ei lase meil kunagi eksida.


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jääral läheb sel nädalal kõikidest tähemärkidest kõige paremini - ta läheb tülli ainult iseendaga. Ka on tal vähem leppimist kui teistel, kuid iseendaga see muidugi alati keerulisem.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnnil läheb sel nädalal pisut kehvemini kui Jääral - ta läheb peale enda tülli veel ka Jääraga. Topeltraske leppimine.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikud lähevad sel nädalal tülli Jäära, Sõnni ja iseendaga. Karm värk aga leppimist on rohkem.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähid lähevad sel nädalal tülli Jäära, Sõnni, Kaksikute ja iseendaga. Leppimist on aga mitte nii palju kui järgmistel tähemärkidel.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvid lähevad sel nädalal tülli Jäära, Sõnni, Kaksikute, Vähi ja iseendaga. Juba pisut rohkem leppimist aga ilmselt saavad Lõvid sellega ka hakkama.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsid lähevad sel nädalal tülli Jäära, Sõnni, Kaksikute, Vähi, Lõvi ning iseendaga. Leppimise tee saab raske sammuda olema.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalud lähevad sel nädalal tülli Jäära, Sõnni, Kaksikute, Vähi, Lõvi, Neitsi ning iseendaga. Kaalumist on Kaaludel palju, et kellega esimesena ära leppida aga tähed näitavad, et nad saavad hakkama.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpion läheb sel nädalal tülli Jäära, Sõnni, Kaksikute, Vähi, Lõvi, Neitsi, Kaalude ning iseendaga. Skorpion proovib kõigiga ka ära leppida aga keegi teine seda siiski ei soovi.

Ambur

22. november – 21. detsember

Ambur läheb sel nädalal tülli Jäära, Sõnni, Kaksikute, Vähi, Lõvi, Neitsi, Kaalude ning Skorpioniga. Iseendaga Ambur tülli ei lähe see nädal, sest ei saa tülli minna inimesega, kellega niikuinii kogu aeg tülis oled. Leppimist on teistega muidugi palju.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukits läheb sel nädalal tülli nii Jäära, Sõnni, Kaksikute, Vähi, Lõvi, Neitsi, Kaalude, Skorpioni, Amburi ning iseendaga. Siin on juba nii palju leppimist, et jätkub ilmselt mitmeks nädalaks veel.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalaja läheb sel nädalal tülli Jäära, Sõnni, Kaksikute, Vähi, Lõvi, Neitsi, Kaalude, Skorpioni, Amburi, Kaljukitse ja iseendaga. Veevalajal on oht lisaks tülitsemisele ka juba peksa saada sel nädalal, sest statistiliselt on ta tülis juba nii paljudega, et keegi neist on kindlasti ka rusikakangelane.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kalad kui tähemärgi maailma persevestid kellegagi sel nädalal tülli ei lähe, sest keegi teine Kalasid niikuinii ei salli ja nad on niikuinii kogu aeg kõigi teistega tülis. Seega pole Kaladel ka mingit leppimist vaja sel nädalal otsida.

1 kommentaar

  • Matilda Pärituul

    6. aug. 2019 - 10:46

    Siiani on horoskoop superhästi täide läinud. Olen kõigiga tüli norinud nagu horoskoop ette ütles. Helistasin isegi oma eksile ning norisin täiega tüli. Oma musi jätsin ka maha ja ülemuse saatsin mõnuga p*rse. Ta oli kuidagi solvunud ja tõrjuv. Kas on võimalik, et keegi ei loe seda horoskoopi? Ilmselt siiski mitte.
    Kas järgmine nädal saabub leppimine?

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mida ootad algavalt kevadelt kõige rohkem?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles