Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala täpseim ja konkreetseim horoskoop, 15.-21.juuli

Horoskoopi mitteuskujad tuleks kindlasti tuleriidal põletada.


Jäär

21. märts - 20. aprill

Tähtede sõnul jääb Jäär sel nädalal haledalt vahele avalikus kohas urineerimisega. Kui nüüd tahta seda vältida, tuleks sel nädalal kinni hoida ja kannatada. Igaks juhuks, sest kunagi ei tea, millal ka kõige varjulisem koht võib avalikuks ootamatult osutuda. Parem pea põis kinni kui nuta silmad häbi pärast välja.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnnidel tasuks sel nädalal vältida elektrijalgrattaid ja elektritõukse nagu tuld. Tähed näitavad, et just Sõnnidel on suur oht sealt särtsu saada. Ja mitte mingit elektrikarjuse surakat, vaid ikka korralikku "juuksed püsti suits õhus" särakat. Maal elavad Sõnnid on väiksema ohuriskiga.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikud on sel nädalal tõeliselt ohus, sest tähed andsid selge signaali, et toimub mingisugune kinnijäämise intsident pesumasinaga. Seda kodumasinat tasuks vältida ja parem pesta oma pesu käsitsi igaks juhuks. Või siis vältida ka seda.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähil läheb sel nädalal hästi, võib-olla isegi kõige paremini teiste tähemärkidega võrreldes. Nimelt näitavad tähed, et Vähk kohtub sel nädalal mõne poliitikuga. See ei pruugi olla mingi ametlik kohtumine, vaid pigem jookseb Vähk poliitikuga kokku kuskil piimaletis või mõnel väliüritusel vetsujärjekorras. Võta siis sellest kohtumisest viimast, hea Vähk.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvid peaksid sel nädalal olema liikluses eriti tähelepanelikud ja jälgima ja järgima kõiki liikluseesmärke. Tähed ei näita, et Lõvidega midagi juhtuks liikluses aga kuna liikluseeskirju ja märke peab seaduse kohaselt järgima, siis seda tähed teha soovitavadki.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsidel läheb sel nädalal samuti väga hästi. Tähed näitavad, et sel nädalal leiavad Neitsid koju saabudes ees väga sassis korteri või maja ja mitte miski ei tee neile suuremat rõõmu kui selle jama ärakoristamine. Neitsi on tähtede sõnul koristamisega lausa nii hoos, et isegi ei juurdle selle üle, et kes või mis kodu sassi ajas. Tähed siis teavad - murdvargad. Aga Neitsi ei jää pikalt kaotatud vara taga nutma - kodu vaja korrastamist.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalude kohta ütlesid tähed sel nädalal ainult seda, et nad nii uudishimulikud poleks.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpionil on sel nädalal suur oht ootamatult abielluda. Kõik käib nii kiiresti, et vaene Skorpion ei suuda isegi mingit moodi reageerida, rääkimata näiteks ei ütlemisest. Tähed näitavad siiski, et rohkem halbu õudusunenägusid Skorpion sel nädalal ei näe. Abielus Skorpionitel on muidugi teised lood.

Ambur

22. november – 21. detsember

Amburitel veab sellel nädalal hullupööra - nimelt on ette näha, et nad võidavad mitte suure, vaid ülisuure summa lotoga. Selleks tuleb neil ainult lotopilet osta ja siis loomulikult raha kulutama hakata. Ooota.....värske info tähtedelt...Amburid ei võida mitte lotoga, vaid leiavad lõpuks ometi oma kotad üles. Aus viga meie poolt. Vabandust, Amburid.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Keegi, kellele sa võlgu oled, soovib sulle sel nädalal halba. Ta mõtleb sellest päeval ja ööl ja ei kohku ilmselt tagasi ka salajasest kättemaksust. See võib tähendada seda, et ta kriimustab ära su auto või paneb sulle rahva sees kõndides jala taha. Või midagi hullemat. aga ära muretse - tähed näitavad, et ta ajab sind tegelikult kellegagi sassi ja sinuga mingit halba tegelikult ei juhtu.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalajate kohta ütlevad tähed, et teda ootab sel nädalal ees ootamatu lennureis. Veevalajatel ei tasu siiski kohvreid veel pakkima hakata, sest tähed näitavad ka, et pigem on see ootamatu lendamine seotud Veevalaja rõdult või kuskilt kõrgemalt allakukkumisega. Soovitus on Veevalajatel patju endaga kaasas kanda kogu aeg.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kaladel ootab ees verine nädal. Tähed näitavad, et tema ellu tulevad suured haavad ja veri. Võib-olla isegi kondid. Kindlasti kole vaatepilt. Samas ütlevad tähed, et see ei pruugi üldse olla Kalade enda veri ja lihahaavad, vaid pigem satuvad Kalad poes lihaletti ja seal see koletu vaatepilt talle ka avaldub.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles