Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

NAISTEKA NIPINURK: kuidas veenda oma meest, et movembrile järgneb metsember

Fotol kujutatud isikud ei pruugi olla mitte kuidagi seotud antud looga, kuid samas neist nunnumaid olendeid olemas pole!
jagamist

Viimaks sai movember läbi ja Eesti meeste tervis jälle korda, või mille iganes jaoks see asi ka ei toimunud. Hea naine, nüüd on aga Sinu kord jalad seinale visata ja lasta kõigel vohada. Kuidas siis kallimat veenda, et nüüd on käes metsembriaeg?

1.Tali tuleb sel aastal külm…

Detsembrikuu esimesed päevad näitasid, et talv võib seekord päris külmaks kiskuda. Eeldatavasti talle ka ei meeldiks, et sa külma üle kurdad või veel hullem, mitu nädalat järjest nohiseksid. Seega, miks mitte hoida külma saabumiseks veidi rohkem sooja polstrit ja pisut karvkatet?

2.Nahahaigused ei kipu ligi…

Raseerimine ärritab nahka ja võib viia halval juhul isegi põletiku või probleemini, mis on veelgi ebaatraktiivsem. Seda teab ju su mees ka kui ta hommikuti oma ühte udet piirab, mida ta uhkelt habemeks kutsub. Miks saab tema puhata kuu aega, vältida erinevaid nahamuresid, ja sina ei saa?

3.Kui tal on rõve…

Nagu näitab meie riigi ajateenistuse populaarsus, siis ega iga mees tahagi võssa ronida. Küll aga võid tuletada talle meelde, et sina pidid tervelt kuu aega taluma tema kaheksakümnendate pornostaari välimust, nii et küll ta kannatab ära.

4.Kui tal on kare…

Bitch, ise pead kogu aeg taluma tema tüügast ja nüüd ta ei kannata veidike karust jalga või väikest puhmast? Äkki oleks aeg mõelda üldse uue parema mehe soetamiseks, kes ei virise nii tühiste probleemide pärast?

5.Võta lihtsalt uus mees (või naine)…

Uuringud näitavad, et paljud naiste probleemid lahenevad lihtsalt uue mehe leidmisel. Parimad tulemused aga olevat üldse naise leidmisel. Miks mitte alustada uut aastat kellegi uue kõrval, kes näiteks metsembrit ei pelga või kelle siis lihtsalt uue aasta lõpul jälle maha jätta?

Hea Lugejakirja naislugeja! Kas said sellest artiklist abi? Anna loo all kommentaarides sellest märku!

Autor: Holger-Hendrik Hang, uurivpuuriv sügavutijuuriv külalisajakirjanik

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles