Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

NAISTEPÄEVA ERI: 13 asja, milles naised on paremad kui mehed

Head naistepäeva!
jagamist

Tänase rahvusvahelise naistepäeva puhul toome ära 13 asja, milles ja miks naised on paremad kui mehed ja miks just nendel põhjustel on maailm parem paik.

1.Naised tänitavad ja vinguvad palju. Tänu sellele saab iga päev kogu maailmas tohutu palju tööd ära tehtud meeste poolt, sest neil on näägutav naine selja taga. Kui naised ei näägutaks, oleks kogu maailm täis üles panemata riiuleid ja see teeks ringiliikumise ebamugavaks kõigile.

2.Naised saavad vähem palka. See on planeedile hea, sest naised on suuremad šhoppajad ja seega kui neil oleks rohkem raha, tarbiksid nad ka rohkem ja see poleks planeedi tervisele hea. Seega naised hoiavad planeeti rohkem kui mehed.

3.Naised elavad autoavariisid üle rohkem kui mehed. Meestel on 77% suurem risk surra autoavariis kui naistel. Seega käituvad naised nagu turvapadjad – kui satud liiklusõnnetusse, hoia naise ligi ja sul on 77% suurem võimalus ellu jääda. Miks naised avariides ellu jäävad? Sest nad tahavad pärast avariid targutama hakata, et ma ju ütlesin sulle, et sa nii kiiresti ei sõidaks.

4.Rohkem naisi lõpetab ülikooli. Kui naised ka ülikoole ei lõpetaks, peaks need üldse kinni ära panema ja sellest kaotaks ju kogu maailma tulevik. Seega saavad mehed ülikooli vähemalt sisse astudagi üldse.

5.Naiste pesu on ilusam ja seksikam. Ja see istub neil seljas seksikamalt kui meestel. Seega pakuvad naised rohkem silmailu ja vähendavad üleüldist visuaalset reostust maailmas. Ilmaasjata ei öelda meeste pesu kohta trussikud ja naiste pesu kohta lingeriiiiiii. Kumb kõlab paremini?

6.Naised söövad rohkem salatit. Taas roheline mõtteviis – mehed tekitavad nõudluse üha rohkema liha järele ja just see koormab planeeti. Naised näksivad rohkem salatit ja see teeb planeedile pigem pai.

Pisut silmailu ka naistele.

7.Naised mäletavad igasugu jama. Kuigi naised fakte ja muid olulisi asju hästi ei mäleta, on neil väga hästi meeles, et sa käisid täna 8 aastat tagasi sõpradega joomas, selle asemel, et temaga kodus kudrutada. See tuletab sulle meelde, et Pets võttis tookord sinult 50 euri võlgu ja nüüd saad sa selle Petsilt tagasi küsida. Kas sul, hea mees, oleks see ilma naiseta meelde tulnud?

8.Naised alustavad sõdu. Peaaegu iga sõda ajaloos on põhjustatud kas otseselt või kaudselt naiste poolt. See pole halb asi, sest sõda on alati puhastus ja areng.Kui poleks olnud sõdasid, poleks meil arvuteid, lennukeid ja mida kõike veel.

9.Naised elavad kauem kui mehed. See on fakt. Naiste õlul on pidevalt maailma hoidmine ja edasi minek – mehed valivad kergema tee ja surevad varem ära. Kes siis laste eest hoolitseb?

10.Naised on iga innovatsiooni ja leiutise taga, mis ajaloos tehtud on. Mis te mõtlete, et kui Samuel Morse konstrueeris 1837. aastal elektromagnetilise telegraafiaparaadi, siis tegi ta seda sellepärast, et maailma paremaks muuta? Oh ei, Morse naine tahtis lihtsalt naaberküla mutiga lihtsamalt ja mugavamalt külajutte vahetada ja elas nii kaua Morsel seljas kui viimane asja ära tegi.

11.Naiste keha on ilusam kui meestel. Neil on kumerused ja ilusad juuksed jne. Meestel on vähe vastu panna – karvane selg ja rippus kotid.

12.Naised on paremad laste sünnitamises. Läbi ajaloo on olnud suuri vaidluse selle üle ja tehtud palju uuringuid aga lõpptulemus on alati sama – mehed lihtsalt jäävad alla naistele selles valdkonnas.

13.Naised on paremad mitme asjaga korraga tegelemises ehk rööprähklemises. See tähendab seda, et naised teevad iga päev korraga ära rohkem asju ja saavad selle eest vähem tänu ja vähem palka. Kogu maailm võidab (loe: mehed).

Seega kokkuvõttes – naised on paremad kui mehed ja meie, mehed, täname teid selle eest, et meil olemas olete! Head rahvusvahelist naistepäeva!

NB! Hea mees –  kliki siia ja saa teada, kes või mis on NAINE!

Hea Lugejakirja lugeja – anna loo all kommentaarides märku, kas meil jäi miskit kahe silma vahele? Ons naised veel milleski paremad kui mehed?

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommentaarid (2)

 • poolkuu

  9. märts 2022 - 02:00

  Hmm. Punkt 8 – Naised alustavad sõdu. Julgen kahelda. See lihtsalt pole nende loomuses. Artikli autor võibolla pole kursis, mida elab üle naine üheksa kuu jooksul, mil ta last oma üsas elule loob.

  Vasta
 • Loogiline!

  8. märts 2023 - 15:10

  Siiski! Tahan uut kasukat – ja Sõda algab… Naaber liisis jälle auto – ja Sõda algab… Läheks kuskile reisile… jne 😉

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles