Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Netipetturid hädas: palun peatage II sambast väljujad, me ei jõua kõiki läbi helistada

Netipetturid on hädas üha tõusva töökoormuse pärast.
jagamist

Peamiselt internetipettustega tegelev kriminaalide rühmitus saatis valitsusele palve peatada inimeste avalduste vastuvõtmine II sambast raha väljavõtmiseks. Põhjenduseks toodi, et nad ei jõua nii suure hulga rahvaga lihtsalt tegeleda.

Petturite sõnul on värske raha turuletulek küll igati oodatud samm, kuid pisut võiks hoogu pidada.

Ei jõua tegeleda

„Püha jumal – 50 000 avaldust raha väljavõtmiseks? 50 000?“ hüüatas netipetturite peamees Sergei Kvalenko, kui kuulis II sambast lahkujate viimaseid numbreid.

„Mul on hetkel tööl ca 20-30 inimest siin ja sealpool piiri ja aasta lõpuks, kui raha hakatakse kätte saama, saan võib-olla kokku isegi 50 petukõnede tegijat välja õpetatud aga me ei suuda mitte kuidagi ära katta seda rahvakogust, kellelt raha võiks välja petta,“ kurdab Kvalenko.

„Üks meie pettur suudab teha päevas ca 5-10 kõnet, millest konksu otsa jäävad ca 3-6 heauskset aga rahahimulist ja raha saame reaalselt kätte heal juhul 1-3 inimeselt,“ selgitas petturite peamees.

Peamiselt internetipettustega tegelev rühmitus lubas enda peakorterit pildistada ainult tingimusel, kui nende nägusid ei näidata.

Tulevik paistab tume

„Ja kuna II sambast väljujaid tuleb veel juurde kindlasti, siis see on täielik košmaar, täielik košmaar!“ sõnas ta.

„Pöördumegi nüüd oma murega uue loodava valitsuse poole – ka meil kõigil on pered toita ja maksud maks…ei mitte makse maksta aga pered siis toita.“

„Seega palun peatage kasvõi ajutiselt II sambast väljujate avalduste vastuvõtmine, et me saaksime ümber organiseeruda ja uusi pettureid värvata, et siis sügisel, kui raha kätte hakatakse saama, oleme ka meie valmis selle koguse inimestega tegelemiseks,“ lisas Kvalenko.

Hea lugeja! Kas Sina oleksid valmis end tagasi hoidma ja mitte võtma praegu oma raha pensioni II sambast välja, et petturid saaksid end piisavalt ette valmistada Sinult raha väljapetmiseks? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siiaja pane õlg alla!

1 kommentaar

  • allar sammel

    20. jaan. 2021 - 22:40

    Mina ei kavatse küll petturite elu lihtsamaks teha.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

SUUR EESTLASTE PAHEDE UURING: millise käes vaevled/millist naudid Sina?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles