Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

OHHOO! Tänu kolme täiskasvanud mehe ühisele pingutusele said 27 poissi üleöö meesteks

Need pildid on tõesti väga häirivad ja seega pole mõtet neid ka kuvada - hoolime teie tervisest!
jagamist

Selle nädala alguses lõppes Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks poolt korraldatud esimene Konservatiivne Suveakadeemia, kus käsitsi hoolikalt väljavalitud 27 poisist said tänu kolme täiskasvanud mehe hellale, kuid kindlakäelisele suunamisele lõpuks ometi mehed.

Konservatiivse Suveakadeemia korraldajate sõnul läks üritus suurepäraselt korda ja kõik osalejad lahkusid ürituselt rahuldatuna.

Hoolikalt valitud osalejad

Ka SAPTK juhatuse esimehe Varro Vooglaiu sõnul läks suveakadeemia üle ootuste hästi.

„Väga rõõmustav oli vaadata, kuidas meid nähes noortel meestel silmad särasid ning kuidas kõik allusid meile pühendunult ja käitusid täpselt nii, nagu me neile ütlesime,“ kommenteeris Vooglaid.

„Minu veendumus, et tulevaste konservatiivsete liidrite esile kerkimiseks on vaja eelnevalt näha nende pilte, sai üksnes kinnitust,” märkis ta.

Vooglaid loodab, et Konservatiivne Suveakadeemia meelitab ka järgnevatel aastatel ligi piisava arvu nägusaid ja vikse noormehi.

Konservatiivsus suruti hellalt sügavale noortesse sisse

Suveakadeemia projektijuhi Indrek Petersoo sõnul oli ainuüksi nii rohkearvuline osavõtt väga rõõmustav uudis korraldajatele.

„Silm lausa puhkas, kui kõik need kenad noored mehed, viksilt riietatuna Kernu mõisa sisse marssisid,“ märkis Petersoo.

„Olen väga rõõmus, et saime tänu meie headele toetajatele pakkuda Konservatiivse Suveakadeemia läbiviimisega noormeestele elu lõpuni meeldejääva ja loodetavasti sügavalt elumuutva sündmuse,“ sõnas ta.

Ta lisas, et ühtlasi andis nii osalejate kui ka külalislektorite poolt palju positiivset tagasisidet saanud esimene suveakadeemia kinnitust, et püsiv töö konservatiivse maailmavaate sügavale noortesse meestesse juurutamisel peab olema SAPTK edasises tegevuses väga olulisel kohal.

Kuidas üleöö tehti poistest mehed

Konservatiivse Suveakadeemia, mille korraldas Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks (SAPTK), toimus 12.–14. augustini Kernu mõisas ning algse 20 osaleja asemel sundisid nende vanemad akadeemias osalema hoopis 27 poissi.

SAPTK juhatuse liikme ja Objektiivi peatoimetaja Markus Järvi hinnangul pole ta Eestis kunagi näinud end ümbritsevat sellist kontsentratsiooni uudishimulikest ja kõike uut proovida soovivatest noortest meestest, kes ahmisid lausa lennult kõike seda, mida korraldajatel neile endast pakkuda oli.

“Vaatepilt, mis meile nende kolme päeva jooksul vastu vaatas, sisendas lootust, et Maarjamaal pole kõik veel kadunud. Nüüd on vaja Sihtasutusel Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks teha sellest oma järeldused, vaadata üle ja laadida vastavatele kodulehtedele üles kolme päeva jooksul poistest üles võetud video- ja fotomaterjal ning asuda hindama, kellest võiksid saada järgmised meie ustavad järgijad.“

Küsimusele, et kas nüüd said siis poistest üleöö mehed, vastas SAPTK juhtuse esimees Varro Vooglaid nii:

„Kõik korraldajad pingutasid ühiselt, et meie poolt poistele antud konservatiivsuse seeme hakkaks kõigis 27-s poisis idanema ning et neist kasvaksid selle tulemusena tublid ja eeskujulikud saptkilased,“ kinnitas Vooglaid.

Konservatiivsele Suveakadeemiale pani korraldajate sõnul korraliku punkti kondoomidest püstitatud lõkke süütamine ning sellele järgnenud ühissaun.

Hakka Lugejakiri.ee jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommentaarid (7)

 • Aare Tesaar

  21. aug. 2020 - 22:55

  Paistab sedamoodi,et Lugejakirja toimetus oli täies koosseisus sellel meheks-saamise üritusel. Seni kuni need kursused kestsid, polnud Lugejakirjas ühtegi uut uudist aga nüüd nagu paisu tagant pääsenud…
  Edu mehekssaanutele!

  Vasta
 • Varro Vooglaid

  23. aug. 2020 - 21:45

  Ilkuge ja haukuge palju aga soovite, karavan läheb edasi. Võõraid pilte aga ilma loata kasutada ei tohi, nii et võtke need heaga maha.

  Vasta
 • Illimar Toomet

  24. aug. 2020 - 17:14

  Teksti juures on kasutatud Illimar Toometi tehtud fotosid ebaseaduslikult. Märt Siilivask, nõuan nende viivitamatut eemaldamist! Illimaŕ Toomet

  Vasta
 • 2020

  27. aug. 2020 - 13:14

  Kui gay-agenda kaitsja ja sallivuslane narrib kedagi pedeks siis kui siiras tema sallivus ikkagi on? Tundub kuidagi silmakirjalik.

  Vasta
 • Sart Miilipask

  16. sept. 2020 - 22:59

  Hästi tuli mul see artikkel välja! Järgmisena teen peedist pesumasina!

  Vasta
 • Tarmo

  7. nov. 2021 - 08:54

  Peale kondoomide pöletamist “ühissauna 27 veel mittemehekssaanud “öpilase” ning x arvu “mehekstegijate” öpetajate koosluses…on selgelt vastutustundetu, kaitse peab olema…

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles