Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

OHOH! Eesti meelelahutussektor kingib valitsuse liikmetele ekslusiivse eliitpaketi

Valitsuse liikmed saavad meelelahutussektorilt tehtud hea töö eest kingituseks eliitpaketi (foto: vabariigi valitsus)
jagamist

Eesti hotellid, restoranid, kohvikud, baarid ja ööklubid hakkavad kuni piirangute lõpuni pakkuma vabariigi valitsuse liikmetele tänutäheks viirusega võitlemise eest eliit-paketti “Esinduskuludesse saab panna vä?”.

Kuigi eliitpakett “Esinduskuludesse saab panna vä?” töötati välja sektorite üleselt ning on mõeldud arvestades just valitsuse liikmete panust ühiskonna avamisse, on sektorites mõningad erisused, mille siinkohal ka välja toome ja millega valitsuse liikmed siiski arvestama peavad.

HOTELLID

Hotelli saabudes ootab valitsuse liiget hotelli fuajees alati nn auvahtkond ehk üles on rivistatud nii omanikud kui ka kõik need töötajad, keda veel koondatud pole. Valitsuse liikmetel avaneb sellega suurepärane võimalus tänada neid kõiki ükshaaval selle eest, et nad riigi toimimiseks vajalikke makse maksavad ja muidugi selle eest, et nad on juba kolmandat aastat järjest järginud korralikult kõiki valitsuse poolt seatud piiranguid.

Edasi juhatatakse valitsuse liige tema numbrituppa, kus ta tohib oma isiklikud asjad põrandale panna ja miks mitte nautida ka pisut meelelahutust, mida pakub numbritoa aken õuevaatamise näol.

Kell 23 tuleb valitsuse liikmetel siiski asjad taas kokku pakkida, maksta numbritoa eest ning lahkuda, sest sellest kellaajast peale võtavad kõik numbritoad üle VIP-külalised – Omikroni suguvõsa liikmed, kes jäävad sinna tavaliselt järgmise hommikuni.

Hotellist kell 23 lahkudes avaneb valitsuse liikmetel suurepärane võimalus veelkord tänada majutusasutuse omanikke ja veel koondamata töötajaid selle eest, et nad on juba mitu aastat järjest järginud korralikult kõiki valitsuse poolt seatud piiranguid.

RESTORANID JA KOHVIKUD

Kui valitsuse liikmed on end hotellituppa mõnusasti sisse seadnud, ootab neid ees restoranituur, et enne ööelu nautimist pisut keha kinnitada.

Restorani saabudes juhatatakse valitsuse liige lauda, mis asub õiguskantslerivabas tsoonis ning kust avaneb suurepärane vaade seinale, mida kaunistavad koondatud kokkade, ettekandjate ja teiste töötajate raamitud fotod. Lisaks avaneb lauast hingemattev vaade välisuksele, mille taga ootavad külmetavad Bolti/Wolti kullerid ning ise rahulikult mõtiskleda selle üle, kui hästi restoranid ja kohvikud Sinu kehtestatud piirangutega ikkagi kohenenud on.

Meelelahutusena saab jälgida köögiukse taga märatsevat kokka, justteritatud noad käes ning kuulata omaniku rahustavaid sõnu, et see uks peaks kokka kinni pidama küll. Toitu küll samal põhjusel nautida ei saa, kuid Instagrammi võib panna pildi imeilusasti kaetud lauast ja tühjast pesuniiskest taldrikust ning panna Instagrammi pildi alla sügavamõtteline lause: “Less really IS more!” ning soovitada sama põhimõtet ka restoranipidajale tema asjaajamistes.

Pärast restoranis kehakinnitamist avaneb valitsuse liikmetel restoranist lahkudes võimalus tänada restorani või kohviku omanikke ja kõiki allesjäänud töötajaid selle eest, et nad on juba mitu aastat järjest järginud korralikult kõiki valitsuse poolt seatud piiranguid.
Ärgem siiski suures tuhinas unustagem, et ka restoranidesse saabuvad peale kella 23 prassima Omikroni suguvõsa liikmed.

BAARID

Restoranist või kohvikust baari saabudes ootab igat valitsuse liiget tasuline tervislik tervitusnaps, mis koosneb peamiselt õhust, kraaniveest ja sügavkülmast leitud prekoroona aegsest vintage-laimiviilust (aastast 2019, või kui hästi läheb, siis 2020 algus).

Peale tervitusnapsi joomist avaneb valitsuse liikmetel võimalus nautida ka meelelahutust – näiteks lugeda üle leti taga riiulil olevaid alkoholipudeleid või mõistatada, mis hinnaga baar müügis on, sest uksel on silt “MÜÜA BAAR”.

Kui kell lööb 23, avaneb valitsuse liikmetel võimalus maksta baaris viibitud aja ja jookide eest ning samuti ka erakordne võimalus jälgida reaalajas seda, kuidas teised rõõmsate nägudega baarikülalised peavad kinni Sinu kehtestatud reeglitest. Seejärel tuleb siiski lahkuda, sest hotellist või restoranist saabub baari hilisõhtust kesvamärjukest nautima Omikroni suguvõsa, kes tavaliselt jääb sinna hommikuni.

P.S. Loomulikult avaneb valitsuse liikmetel baarist kell 23 lahkudes võimalus tänada baari omanikke ja kõiki allesjäänud töötajaid selle eest, et nad on juba mitu aastat järjest järginud korralikult kõiki valitsuse poolt seatud piiranguid. Kes teab, ehk õnnestub mõnele neist isegi oma läikiv valimisreklaam pihku pista, wink-wink!

ÖÖKLUBID

Kui kohvikud, restoranid, hotellid ja baarid on läbi käidud, saavad valitsuse liikmed võtta suuna ööklubidesse, et õhtu lõpetuseks ka seal pisut lõõgastuda.

Ööklubisse saabudes avaneb valitsuse liikmetel võimalus maksta pileti eest, millega tulevad kaasa ka helikindlad kõrvaklapid.

Kõrvaklapid täidavad peamiselt seda funktsiooni, et valitsuse liige ei peaks kuulma omanike piirangute-teemalist hala ega ka ööklubist koondatud noorte nuttu oma esimese päris töökoha kaotuse teemal.

Ära ei tasu unustada ka seda, et loomulikult avaneb valitsuse liikmetel ööklubist kell 23 lahkudes võimalus tänada ööklubi omanikke ja kõiki allesjäänud töötajaid selle eest, et nad on juba mitu aastat järjest järginud korralikult kõiki valitsuse poolt seatud piiranguid.

Eesti meelelahutussektori esindajate sõnul kehtib eliit-pakett “Esinduskuludesse saab panna vä?” kuni vabariigi valitsuse poolt seotud koroonapiirangute lõpuni.

NB! Selleks, et valitsuse liikmed saaksid kasutada eliit-paketti “Esinduskuludesse saab panna vä?” ei pea valitsuse liikmed ise midagi tegema. Täpselt samamoodi nagu nad ei ole midagi teinud ka meelelahutussektori piirangute leevendamiseks.

Lugu meeldis? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (4)

 • nojah

  18. veebr. 2022 - 20:34

  Sellise nimega paketti julgeks valida ainult Mailis Reps aga tema on praegu “kinni” teiste tegemistega.

  Vasta
 • tapeedimuster

  18. veebr. 2022 - 20:36

  Ei tule kõne allagi nii viletsa auvahtkonnaga tervitada praegust valitsust, kes püüab kõigest väest, et saaks jälle üles Toompea mäest.

  Vasta
 • Oioi

  19. veebr. 2022 - 10:55

  Omikroni suguvõsa on nagu maffia, kellega meie valitsus ööpimeduses tegemist teha ei julge.

  Vasta
 • Muki

  19. veebr. 2022 - 11:42

  Julgelt tegutsemiseks vist kints juba krampis, sest astu sa ette või astu taha, kolaka saad kohe. Parem on seista paigal.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Koalitsiooniläbirääkimised on kestnud juba nädalaid - millal uus valitsus paika saab?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles