Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

OHOH! Esimese eestlasena sai pruuniks enne 2. juunit Jõgeva kohalik mees Kaupo

Kuldpruun Kaupo.
jagamist

Eile ja täna oli Eestis mitukümmend kraadi sooja ning imetleda sai meie laiuskraadidel ebatavalist loodusnähtust – päikest. Kõige kiiremini kasutas olukorra ära Jõgeva kohalik mees Kaupo (27), kellest sai ametlikult esimene eestlane, kes sai pruuniks enne 2. juunit.

Kaupo sõnul on ta ka varasematel aastatel võistlusest osa võtnud, kuid seni edutult.

Varemgi osalenud

“Loomulikult olen ma tiitli üle uhke, olgu see kohe ära öeldud,” kommenteeris Jõgeval peamiselt teetöölisena leiba teeniv Kaupo Saar.

“Töötan palju õues, seda nii talvel kui suvel, ja seega olen igal aastal ikka püüdnud osa võtta võistlusest, et kes saab Eestis esimesena pruuniks,” kommenteeris Kaupo.

“Kuid seni on ikka mõni töötu tross või bravuurikas beibe võidu nina eest napilt ära napsanud,” ütles Kaupo kurvastusega.

Kaupo kuldpruuniks päevitunud selg.

Õnn kukkus sülle juhuslikult

“Aga sel aastal läks tõesti hästi – sai siin töökaaslastega paar päeva tagasi poe taga niimoodi napsu võetud, et alles täna tuli pilt ette,” naerab Kaupo.

“Ja kohe pisteti lilled pihku ja öeldi palju õnne, mina olevat esimene eestlane, kes sai pruuniks enne 2. juunit,” meenutab Kaupo tänaseid sündmusi.

“Ja tiitel tuli ära ainult selle eest, et kui teised kustusid ära poe taga, siis mul õnnestus kustuda ära poe ees, kus päike tervelt kaks päeva mulle peale paistis,” rõõmustab Kaupo.

“Igatahes olen tiitli üle väga õnnelik ja kavatsen tiitli omanikuna maailmas palju head ära teha,” sõnas Kaupo.

Küsimusele, et kuidas ta kommenteerib oma konkurentide kriitikat, et ta pole pruun, vaid ärapõlenud punane, vastas Kaupo nii:

“Nad on lihtsalt kadedad!”

Võistluse “Kes saab esimesena pruuniks 2. juuniks” tingimused on, et pruuniks peab saama ainult Eestis paistva päikese all, kasutada ei tohi ei isepruunistuvaid kreeme ega solaariumi. Võidab see, kes saab kõige esimesena pruuni naha enne 2. juunit 2021.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

SUUR EESTLASTE PAHEDE UURING: millise käes vaevled/millist naudid Sina?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles