Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

OHOH! Vastutuse Lidli “Pa-pa-pa parim suvi” reklaami eest võttis äärmusrühmitus ISIS

Nüüd on asi lõpuks selge.
jagamist

Juba üle kuu aja on eestlasi hulluks ajanud poekett Lidli reklaam “Pa-pa-pa parim suvi”, kuid vastutust pole seni keegi võtnud. Nüüd teatas äärmusrühmitus ISIS, et just nemad on selle taga.

Äärmusrühimituse sõnul on nad oma taktikat muutnud ning võitlejate Euroopasse saatmise ja terroriaktide korraldamise asemel on nad leidnud hulga lihtsama lahenduse.

Nõrk liberaalne Euroopa

“Te olete nõrgad ja lodevad seal Euroopas!” hurjutas ISIS-e liider Abud Mohammad al-Adnani al-Najdi.

“Me saatsime aastaid teie juurde oma võitlejaid ja korraldasime erinevaid terroriakte, kuid alati suutsite te need asjad üle elada,” jätkas habemega mees.

“Ühel hetkel mõistsime, et füüsiliselt me teid võita ei suuda ja siis saabuski kirgastumise hetk, tänu Allahile!” ütles Abud Mohammad al-Adnani al-Najdi.

“Meil polnud vaja enam kallist enesetaputerroristide koolitust ega muud sellist jura, saime aru, et kõige lihtsam on teile täiega ajudele käima hakata,” sõnas ta.

“Nii saigi välja mõeldud igasse Euroopa riiki poekett Lidli reklaam, mis kohalikke täiesti pöördesse ja endast välja ajaks, destabiliseerides korraga tervet Euroopat!” selgitas ISIS-e liider.

“Ja mis kõige hämmastavam – see töötaski! Te lihtsalt oletegi sõltuvuses televisioonist, raadiost ja sotsiaalmeediast. Te lähete omavahel kaklema iga suvalisema pisiasja pärast! Mis saaks olla veel viljakam pinnas taolise ajunussi jaoks kui meie väljamõeldud “Pa-pa-pa parim suvi” ja nende alternatiivid teistes Euroopa riikides!” rõhutas Abud Mohammad al-Adnani al-Najdi.

ISIS-e liidri sõnul lõpeb Lidl-i reklaam küll juba lähipäevil, kuid neil on varuks juba mitmeid uusi reklaame, millega eurooplasi hulluks ajada ja siinseid riike destabiliseerida.

“Isegi mina, paljunäinud karm mees, olen mõnede nende uute reklaamide juures pannud püstolitoru kurku ja tahtnud elu lõpetada, aga olen viimasel hetkel jaole saanud,” ütles Abud Mohammad al-Adnani al-Najdi.

“Teil on, mida oodata!” lisas ta.

Kliki SIIA ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

1 kommentaar

  • Oioi

    31. juuli 2022 - 11:47

    Ei tunnista nad eales parimaks mingit suve.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles