Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

OHOO! Läti eriolukorra veidrad seadused sunnivad Ragnar Kondi ka suvel mütsi kandma

Ragnar Kond eile õhtul AK teleeetris, kus tal oli peas ka talvisest karantiiniajast tuttav müts. (foto: kuvatõmmis AKst)
jagamist

Eile õhtul märkasid paljud televaatajad, et kuigi õues on juba soe suveilm, kandis ERRi Läti korrespondent Ragnar Kond kootud talvemütsi. Nüüd on selgunud ka põhjus, miks.

Nimelt kuigi ka Läti riigis on eriolukord lõppenud, on siiski kehtima jäänud mõned reeglid. Näiteks peavad kõik lätlased ja ka teised riigis viibivad inimesed kandma vähemalt käesoleva aasta lõpuni mütsi.

Oli karantiiniajal lohutuseks paljudele

Sügaval karantiini ajal oli paljude eestlaste (k.a Lugejakiri.ee toimetuse) jaoks ainsaks lohutuseks ja lootuskiireks igaõhtune Ragnar Kondi ja tema mütsikollektsiooni nägemine teleuudistes.

Ragnar Kondi ja tema mütside nägemine tekitas tuhandetes eestlastes tunde, ,et kõik siiski pole veel kadunud ja asjad lähevad veel hästi.

Ja tegelikult ju ka läksid asjad hästi.

Mütsid jäävad ekraanile ka suvel

Nüüd, suve lähenedes ja ilmade soojenedes oli oht, et legendaarsed mütsid kaovad eetrist, kuid tänu Läti riigi veidratele eriolukorra seadustele ei kao ka Ragnar Kondi mütsid eetrist.

Nimelt on Läti riik kehtestanud reegli, et kõik Läti kodanikud ja teised riigis viibivad isikud peavad õues ja ka siseruumides viibides kandma kogu aeg mütsi. Mütsi kandmine pole siiski kohustuslik, kui tegemist on koduga.

ERR on meile kinnitanud, et on Lätis kehtivatest reeglitest teadlikud ning seetõttu Ragnar Kond ka Lätis viibides ja sealseid teemasid kajastades mütsi kannabki.

Lugejakiri.ee toimetus on üksmeelselt rahul, et ka kuumal suveajal ja tegelikult ka koroonaviiruse teise laine ohus on endiselt teleekraanil olemas midagi mõnusat, tuttavat ja südantsoojendavat! Aitäh teile selle eest, kallid lõunanaabrid!

Hakka Lugejakiri.ee jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles