Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Sots Rainer Vakra kähmles EKRE meeleavaldusel vanema daamiga, daam eitab kähmlust

Sots Rainer Vakra pidi kasutama jõudu, et vanema daami sõrmeviibutusest pääseda!
jagamist

Täna toimub Toompeal EKRE korraldatud rändeleppe vastane meeleavaldus, kuhu sattusid ka Riigikogusse tööle minevad sotsid. Rainer Vakra pidi teda näpuga ähvardanud vanemat daami lausa füüsiliselt korrale kutsuma.

Sotsiaaldemokraadid olid meeleavaldusele tulnud igaks juhuks suurema kambaga, kuhu kuulusid peale Rainer Vakra veel ka Jevgeni Ossinovski, Sven Mikser, Ivari Padar ja Indrek Saar.

Miks valis Vakra massist välja kõige nõrgema, pole veel teada.

Vakra saab tädilt näpuviibutuse!

Lõpuks pidi Vakra kasutama jõudu, et vanemast daamist jagu saada.

Nahkkinnastes daam ise eitab kähmlust ja peab Vakrat kenaks meheks

Lugejakirja toimetusega võttis ühendust väidetavas kähmluses osalenud daam, kes palus sõna vastulauseks. Võimaldame talle selle ja trükime ära tema vastulause täies mahus:

“Kuulge, lõpetage ometi hüsteeritsemine, see on ikka rohkem kartellimeediale omane. Mingit KÄHMLEMIST ei olnud. Laim on alatute inimeste relv. Selles, et ta mul kätest kinni hoidis, ei olnud midagi vägivaldset ega ebameeldivat, vastupidi, see oli isegi meeldiv, sest ta on ju KENA MEES!” sõnas daam.

“Ta püüdis lihtsalt mulle mõju avaldada, täiesti inimlik kontakt oli see! Tema jutt oli iseasi, selles me ei leidnud ühist keelt. Mõtelge ometi enne, kui mingit jama kuskile eetrisse paiskate! Ma kirjutan sellest vestlusest ise, sest ma tunnen ka tähti. Lugege Objektiivi või Uueed uudised, seal ei aeta niisugust jama! PALUN; kui te tahate tõesti Eesti heaks midagi ära teha, siis ÄRGE VALETAGE, sest valetamine on meil lausa epideemia, see, mis meid tegelikult kogu aeg omavahel tülli ajab,” rääkis daam Lugejakirjale.

Kogu üritus on järelvaadatav siit:

https://www.facebook.com/eipagulastele/videos/289172971616348/?__tn__=%2CdkC-R&eid=ARBwPi_iILPdUKvYPeJ3zyE1t3CQUQXn2GCSgPUiYnb8isxxAS_LIZSApz5RkasFpZXMZ5j_3mqcvUYX&hc_ref=ARTLob4v8Xsxm1vhxFNlbuj9ENWQK_wHCmL5tBPGXCQd8USB63p628zfNYZQfT82T1c

Kommentaarid (5)

 • Roman-Mati

  26. nov. 2018 - 13:23

  Oli tore EKRE üritus, milles oli au osaleda ning hinge kosutavaid kõnesid kuulata. Natuke häiris provokaator Tarandi agressioon ja ülbitsemine aga mida purjus inimeselt ikka tahta? Tänagu õnne, et talle keegi lõuga ei andnud!

  Vasta
 • Urmas Rahuvarm

  26. nov. 2018 - 18:44

  Palun võtke see jabur jutt maha enne, kui asjaosaline daam juhtub lugema. Rääkisin temaga hiljem ja ta kirjeldas pisut jutuajamist Vakraga. Füüsilist vägivaldsust polnud kummaltki poolt. Küll aga jäänud Vakra verbaalselt-mentaalselt jänni, misjärel kasutanud võimalust lahkumiseks.
  Üritus oli vajalik, asjalik, tore ja valdavalt korrektne. Häirisid üksikud lõugajad ja pasunaprääksutajad, kes segasid sõnavõttude jälgimist, samuti mõned ebasündsalt väljendujad. Mida vähem aru, seda valjem hääl, piinlik nende pärast… Tarand vastaste leerist muidugi nähtus omaette.

  Vasta
 • Malle Pärn

  26. nov. 2018 - 18:58

  Kuulge, lõpetage ometi hüsteeritsemine, see on ikka rohkem kartellimeediale omane. Mingit KÄHMLEMIST ei olnud. Laim on alatute inimeste relv. Selles, et ta mul kätest kinni hoidis, ei olnud midagi vägivaldset ega ebameeldivat, vastupidi, see oli isegi meeldiv, sest ta on ju KENA MEES! 🙂 Ta püüdis lihtsalt mulle mõju avaldada, täiesti inimlik kontakt oli see! Tema jutt oli iseasi, selles me ei leidnud ühist keelt. 🙂 Mõtelge ometi enne, kui mingit jama kuskile eetrisse paiskate! Ma kirjutan sellest vestlusest ise, sest ma tunnen ka tähti. Lugege Objektiivi või Uueed uudised, seal ei aeta niisugust jama! PALUN; kui te tahate tõesti Eesti heaks midagi ära teha, siis ÄRGE VALETAGE, sest valetamine on meil lausa epideemia, see, mis meid tegelikult kogu aeg omavahel tülli ajab.

  Vasta
  • muutus

   30. nov. 2018 - 08:43

   Mina nägin Vakrat ja proua Pärna hiljem ikka päris tõsiselt madistamas. Panid Riigikogu ette kasti maha ja hakkasid kätt suruma. Proua Pärn surus Vakral käe maha ja Vakra lubas jõudu teha ja uuesti tagasi tulla.

   Vasta
 • Biibi Cii

  18. dets. 2018 - 15:16

  Polnud seal mingit kaklust ja kähmlust. Olin ise juures, kuulsin ja nägin täpselt millest jutt käis. Piltidelt on ju selgelt näha, et proua Malle juhib tähelepanu sm.Raineri sallile, kuhu oli tilkunud määramata kogus liberaalset sotsi-ila ja kui sm.Rainer oli selle jälkuse sallilt eemaldanud oma musta pantrinahast kindaga, siis küsis proua Malle oma projekti kohta.Nimelt oli sm.Rainer lubanud koos kellegi proua Monicaga muretseda ühe metallist ukse ja 230 radiaatorit, proua Malle loodavasse kodutute näitlejate,teoloogide ja publitsistide, varjupaiga hoone jaoks.Muud seal ei olnudki midagi.Ei ole eetiline igalt- poolt skandaali välja imeda.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles