Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

PALJASTATUD! Eesti 200 provokatsiooni Vabaduse väljakul korraldas taas Indrek Tarand!

Provokatsiooni tegelik niiditõmbaja Indrek Tarand hoidis end lastevankris varjus.
jagamist

Pühapäeva õhtul toimus Vabaduse väljakul ÜRO rändeleppe vastasel meeleavaldusel provokatsioon, mille korraldasid väidetavalt Eesti 200-ga seotud inimesed. Asja lähem uurimine paljastab, et tegelikult– nii uskumatu, kui see ka ei ole – korraldas selle taas eurosaadik Indrek Tarand.

Postimehe ja EKRE häälekandja Objektiiv läbiviidud uurimistöö oli poolik ja ebaprofessionaalne.

Mõlemad väljaanded püüdsid näidata, et provokatsiooni korraldasid Eesti 200-ga seotud isikud. Meie uurivtoimetus süvenes asjasse ja avastas, et tegelikuks niiditõmbajaks oli üritusel lastekärus viibinud Indrek Tarand, kes sealt kogu provokatsiooni orkestreeris ja Eesti 200 sõduritele juhiseid jagas.

Rahulolev Tarand lapsevankrist niite tõmbamas.

Eesti 200 ullikesed olid lihtsad käsutäitjad

Meedia väitel läks Eesti 200 liige ja politoloog Florian Hartleb Vabaduse väljakul toimunud ÜRO rändeleppe vastast meeleavaldust koos lapsevankriga segama. Eesti 200 projektijuht Teele Holmberg filmis taamalt mobiiltelefoniga, kuidas Florian Hartleb kasutas nende ühist vankris istuvat last ära selleks, et kiskuda meeleavaldusel osalenuid sõimates ja nendega rüseledes esile inetu ja plahvatusohtlik intsident, milles etendas oma osa teinegi Eesti 200 kontori töötaja, Kadri Napritson-Acuna.

Need väited vastavad kõik tõele, kuid käsu selleks said Eesti 200 sõdurid ikkagi kärus istunud Tarandilt.

Korraks sattus ohtu ka Tarand ise kui mingi veider kaabu ja kaameraga onkel oma käe Tarandit varjava vankri peale pani. Miks otsustas üks veider kaabuga ja kaameraga mees panna oma käe lapsevankrile, pole teada. Ajalugu on näidanud, et selline käitumine on tugevalt pervertide pärusmaa.

Meedia väitis, et asjaolu, et Holmberg muretses intsidendi ajal mitte selle pärast, kuidas oma laps teravaks kiskunud rüseluse keskelt välja tuua, vaid keskendus teravate sündmuste videosse jäädvustamisele, lubab arvata, et tegu oli ettekavatsetud ja ühiselt läbi viidud katsega provotseerida meeleavaldusest osavõtjaid tegudele, mida saaks kasutada Eesti 200 poliitiliste ja ideoloogiliste oponentide vastu suunatud rünnakuks. Tegelikkuses teadis Holmberg muidugi väga hästi, kes vankris viibib – hall kardinal Tarand.

Rüselus on läbi ja Tarand on rahul – seekord läks asi õnneks ja jalaga persse teda ei löödudki.

Pühapäeval Vabaduse väljakul toimunud intsidendi eest, milles provokaatorite rollis osalesid erakonna Eesti 200 liikmed, partei mingit vastutust ei võtta ei kavatse. Veel pole teada, millal esineb avaldusega Indrek Tarand, kus ta võtab kogu provokatsiooni korraldamise süü enda peale.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles