Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Paljunäinud keldri madal sillus arvab, et suudab veel vähemalt paarkümmend aastat muhke tekitada

Sillus ei ole uksepiit ega uksekaar ega ka võlv. Sillus on sillus. (foto: murelik ühistu esimees)
jagamist

Täna teatas ühes Tallinna keskklinna kortermaja keldris asuv sillus sama maja korteriühistu esimehele, et ta suudab veel vähemalt paarkümmend aastat majaelanikele muhke tekitada enne, kui vajab remonti.

Sillus, mida pole maja ehitusest saati parandatud, näitab siiski juba esimesi murenemise märke.

Majaelanikud sillusega rahul

„Mina isiklikult pole küll kordagi sinna pead ära löönud aga olen kuulnud, et paljud teised naabrid on,“ kommenteeris majaelanik Dmitri (38), kes kolis majja elama 10 aastat tagasi.

„Olen seal keldris käinud vist ainult paar korda ja esimesest käimisest justkui midagi mäletan ähmaselt, et tõepoolest oli see sillus madal,“ püüab Dmitri meenutada.

„Aga minul jah midagi ei juhtunud, kui seal käisin. Ärkasin küll keldri põrandal peale sisenemist aga ma arvan, et ma ei löönud pead ära, vaid ilmselt oli see tingitud mingist söögist,“ arvas mees.

Keldri sillus on aastate jooksul tõesti kõvasti vatti saanud kui kortermaja puupead sinna oma pea ära löönud on. (foto: mures ühistu esimees)

Ühistu esimees siiski mures

„Olen olnud selle maja ühistu esimees juba 20 aastat ja tõttöelda olen silluse tervise ja muhkude tekitamise suutlikkuse pärast pisut mures küll,“ rääkis ühistu esimees Kalev Sammel.

„Kui kunagi oli sillus ilusate teravate äärtega ja tekitas majaelanikele ülisuuri muhke, kus tihtipeale oli ka veri väljas, siis viimastel aastatel on sillus kulunud suurest peadega vastu peksmisest ümaramaks ja no ei ole enam temas seda teravust sees,“ kommenteeris ühistu esimees tänast olukorda.

„Ta ise (sillus. toim.) kinnitab jah, et kõik on parimas korras ja mingit remonti pole vaja aga mina pean ju hoolitsema terve maja korrasoleku ja funktsioneerimise eest!“ märkis ühistu esimees.

„No elame näeme – kui muhkude arv ja kvaliteet ikka langustrendi näitab, siis peame kindlasti ka midagi ette võtma,“ lisas ühistu esimees Sammel.

Hea lugeja! Kas Sinu pea hakkas nüüd valutama kui meenus mõni enda kohtumine keldri sillusega? Kui hakkas, siis on hästi.

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

1 kommentaar

  • Ise

    13. okt. 2019 - 15:01

    Käisin eile just keldris. Pead ära ei löönud. Mis ma sealt tooma pidin, ei mäleta, aga ma ķäisin eile just keldris. Pead ära ei löönud…

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles