Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

PARALLEELUNIVERSUM: natsipartei EKRE uueks esinaiseks valiti Martina Helme, Marta Helme astub kõrvale

EKRE uueks esinaiseks valiti Martina Helme, senine esinaine Marta Helme jätkab aseesinaisena.
jagamist

Sel ajal, kui meil valiti EKRE uueks esimeheks Martin Helme, toimusid paralleeluniversumis samuti EKRE uue juhi valimised. Sealse, siinsest tuntavalt edukama ja kompromissituma ultraparempoolse natsipartei uueks juhiks valiti Martina Helme, senine juht Marta Helme jätkab nüüd aseesimehena.

Meist seitsmendas paralleeluniversumis asuv Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) valis laupäeval toimunud kongressil oma uueks esimeheks Martina Helme. Aseesimeesteks valiti Marta Helme, Simona Pohlak ja Hanna Põlluaas.

Ainsana esinaiseks kandideerinud Martina Helme sai 38 249 häält, kongressil osales ligi 400 delegaati. Aseesinaisteks valitud Marta Helme sai 33 255, Simona Pohlak 20 865 ja Hanna Põlluaas 18 811 häält.

Tahad tõeliselt head õlut? Mis passid siis – kliki siia!

Samuti aseesinaise kohale kandideerinud europarlamendi saadik Jaana Madison sai -16 345 häält, riigikogu liige, ainuke meeskandideerija Kert Kingo sai 1 hääle (enda oma) ning  Alla Laneman 47 häält ja Ursula Reitelmann 3,6 häält.

Martina Helme ütles pärast esinaiseks valimist, et häältesaak ütleb talle seda, et erakonnakaaslased päriselt soovisidki teda toetada. “Siit saab minna ainult veel natsimaks ja veel rassistlikumaks. Koos valgetega edasi,” ütles Helme.

Martina Helme sõnul tõi talle kogu suure häältesaagi seni tehtud töö.

„Neegreid meie riigis pole, eile andsime viimasele korvpallurile ka lennujaamas jalaga perse ja minema ta siit riigist lendas,“ ütles Martina Helme oma kõnes.

„Eesti põllumeestele oleme korraliku pasa kokku keeranud ja paras neile ka, sest nemad on olnud need, kes põhiliselt on neid musti Ukraina võõrtöölisi siia meie valgesse riiki sisse tassinud. Nüüd, kui oleme viimasegi võõrtöölise siit riigist välja peksnud ja piirid kinni pannud, ei ole meie turgudel enam ühtegi toodet, mida oleks keegi must käperdanud,“ rääkis Helme valju aplausi saatel.

„Viimased peded põletasime jaanitulel, kõik lastetud naised oleme ära eostanud, Soome peaministri suutsime tagasi poemüüjaks minema veenda, ajakirjandus on suukorvistatud ja AK asemel on Uued Uudised,“ loetles Martina Helme edasi oma töövõite.

Need, kes väidavad, et on saanud paremat alkovaba õlut, lihtsalt valetavad.

„Opositsioon istub lõpuks ometi vanglas ja seal on ka nende koht,“ sõnas Helme.

„Riik hakkab lõpuks ometi valmis saama,“ lõpetas natsipartei EKRE uus esinaine Martina Helme.

EKRE uue esinaise Martina Helme kõne järel kestis aplaus pühapäeva südaööni, misjärel tõmmati Toompea lossi lipuvardasse uus sinimustvalge lipp, mille keskel haakrist ja Hitleri vuntsid.

Pärast kongressi lõppu naasesid uus esinaine Martina Helme, uued aseesinaised Marta Helme, Simona Pohlak, Hanna Põlluaas ning Simona Pohlak tagasi kööki oma loomupäraseid kohustusi täitma, ise nii peast kui mujalt rasedad.

Hea paralleeluniversumis asuv Lugejakiri.ee lugeja – kuidas jäid sina natsipartei kongressi ja uue esinaise valimisega rahule? Anna oma arvamusest märku paralleeluniversumi Lugejakiri.ee loo all kommentaarides!

Hakka Lugejakiri.ee jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommentaarid (2)

  • Dumb Raider

    6. juuli 2020 - 11:16

    Pilti vaadates meenuvad “Õed Tihedad” 🙂

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles