Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Päris paljud: me tegime ju nalja, kui ütlesime, et Henn Põlluaasast võiks saada järgmine president

jagamist

Täna teatas EKRE, et nende presidendikandidaat on Henn Põlluaas. Päris paljud, kes Henn Põlluaasale selle mõtte algselt pähe panid, ütlesid, et ei mõelnud ettepanekut tegelikult tõsiselt ja tegid nalja.

Möödunud aasta novembris, täpsemalt 13. novembril 2020 kirjutas Õhtuleht loo “Kas Henn Põlluaasast võib saada riigipea? „Päris paljud on mulle öelnud, et ma võiksin olla järgmine president.“”.

Nüüd võtsime me ühendust päris paljudega, et saada aru, mida nad täpsemalt mõtlesid ja miks nad Henn Põlluaasa pea niivõrd sassi ajasid.

Päris paljud tegid nalja

“Eesti Konservatiivne Rahvaerakond kinnitas täna Paides muusika- ja teatrimajas toimunud volikogu istungil presidendikandidaadiks Henn Põlluaasa,” ütlesid päris paljud uskmatult pead raputades.

“Ütleme nii, et me ei uskunud, et meie tehtud nali nii kaugele minna võib,” kommenteerisid päris paljud.

“Loomulikult on Henn Põlluaas üle 40 aasta vana ja välimuselt ju tegelikult ka üsna soliidne vana, aga et Eesti presidendiks? No see oli ju nali,” ütlesid nad täna.

Päris paljud ütlesid veel, et kui mõni järgmine presidendikandidaat kasutab nende öeldut, et just nemad sobiksid päris paljude sõnul presidendiks, siis ka neid väiteid tasuks suure suure naljana võtta.

Kui uurisime Eesti erakondadest esimesena esitatud presidendikandidaadilt Henn Põlluaasalt, et mida arvab tema päris paljude väljaütlemisest, et tegelikult oli kogu teema nali, vastas Henn Põlluaas nii:

“Nojah, mis seal ikka!” vastas Henn Põlluaas päris paljudele.

NB! Antud loo eest maksid Lugejakiri.ee toimetusele päris paljud ehk järgmised erakonnad: Reformierakond, Isamaa, Keskerakond, Sotsid, Rohelised ning Eesti 200.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles