Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Pärnu kohalik kass ei nõustu politsei otsusega, et tema õuesaatmine polnud tapmiskatse

Pärnu kohalik kass Miisul on alust kahtlustada, et tema õuesaatmine võis olla tapmiskatse.
jagamist

Täna hommikul sai Pärnu politsei ärevakstegeva kõne, kus helistaja väitis, et teda taheti teise ilma saata. Sündmuspaika saabunud politsei siiski tapmiskatset ei tuvastanud. Helistaja jäi eriarvamusele.

Praeguse info kohaselt oli helistajaks Pärnu kohalik kass, kellel tekkisid tugevad eriarvamused omanikuga.

Ärev kõne

„Häirekeskus sai väga kaeblevas toonis tehtud kõne täna hommikupoolikult kella 11.34 paiku,“ kinnitati meile Häirekeskusest.

„Näuguv helistaja väitis, et temaga ühist eluruumi jagav isik soovis teda tappa õue külma kätte saatmise teel,“ selgitas Häirekeskuse esindaja äreva kõne sisu.

„Kõnele reageeriti suurte jõududega,“ kinnitas Häirekeskuse esindaja.

Majaomanik šokis

„Esimene politseipatrull jõudis sündmuspaika kella 11.45 paiku,“ kinnitati meile ka Pärnu politseist.

„Ukse avas meile maja omanik, kes oli meie saabumisest väga segaduses ja üllatunud. Kui selgitasime talle olukorda ja seda, et kõne tuli just sellelt aadressilt, ilmus tagatoast välja ka helistaja, kes osutus samas eluruumis elavaks kass Miisuks,“ selgitas Pärnu politsei esindaja.

„Kass, kes omaniku sõnul olevat maailma kõige rahulikum koduloom, muutus meid nähes väga agressiivseks ja hakkas käpaga omaniku peale näitama ja süüdistama teda tapmiskatses,“ sõnas politseinik.

Kass Miisu asitõend nr 1.

„Kass Miisu juhatas meid sündmuspaika ehk rõdu ukseni ning esitles meile asitõendeid tapmiskatse kohta. Miisu sõnul olevat tema käpajälg piisav tõend, et teda taheti õue saata ja sinna jättagi.“

Tugevad eriarvamused juhtunu osas

„Küsitlesime nii omanikku kui ka kassi juhtunu osas ja kuigi nende arvamused juhtunu osas lähevad kardinaalselt lahku, pole meil antud hetkel siiski põhjust uskuda, et omanik kassi õuesaatmise teel teise ilma saata soovis,“ kinnitas politsei esindaja.

„Klassikaline olukord, kus kass ja tema omanik polnud enne sündmusi rahulikult maha istunud ja omavahel õues käimise reegleid, põhjusi ja tagajärgi läbi rääkinud,“ lisas Pärnu politsei esindaja.

Meile teadaolevalt ei nõustunud Pärnu kohalik kass Miisu politsei otsusega, et tema õuesaatmine polnud tapmiskatse ning kavatseb lähiajal ette võtta kohtutee.

Hea lugeja! Keda usud Sina – kas lemmiklooma omanikku või kass Miisut? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommentaarid (3)

 • /ᐠ。ꞈ。ᐟ\

  11. veebr. 2021 - 11:43

  Ei mina seda kassi usu… Minu oma kräunub, kaebleb ja süüdistab mind isegi toas istudes… Ja isegi mind ei luba välja minna! Kui koju tagasi tulen, kukub veel kõvemini kaeblema, et kuidas ma üldse julgesin teda üksi jätta!!
  Nad on väga kavalad omanike üle kontrolli võtmises….

  Vasta
  • Feliine

   12. veebr. 2021 - 14:34

   Haige ahviaretise möla, öökima ajab, kui lugeda…

   Vasta
 • Matilde Pärituul

  17. veebr. 2021 - 20:44

  Ja kui Feliine hommikul oma kingi hakkab jalga panema, siis avastab ta kingadest üllatuse. Ja seekord polnud see päkapikk 😉

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles