Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Pohlak tegi riigikogu ees naisele abieluettepaneku, järgmisel lugemisel eostatakse puldis ka laps

Siim Pohlak tegi täna riigikogu puldis abieluettepaneku. (foto: riigikogu istungi kuvatõmmis)
jagamist

Täna tegi EKRE liige Siim Pohlak kõnepuldi kaudu oma naisele abieluettepaneku. Abielureferendumi järgmise lugemise ajal lubab mees riigikogu kõnepuldis aktiivselt juba ka Eesti iibe tõstmisega tegeleda.

Telepildi vahendusel abieluettepaneku katalüsaatoriks oli reformierakondlane Kalle Laanet, kes uuris Siim Pohlakult, miks ta abielus pole.

Selle peale vastas Siim Pohlak:

„Jah, mul on pikalt olnud plaan oma laste ema omale abikaasaks kosida, võib-olla võin küsida ka siit praegu: Armas Renate, kui sa seda ülekannet vaatad, kas sa tuleksid mulle naiseks? Ma põlvili ei hakka praegu laskuma, sest mind poleks niimoodi näha, aga õhtul kodus teen kõik nii nagu vaja,“ ütles ta.

Toimetusele teadaolevalt vastas naine jaatavalt.

„Ja ma luban, et kui abielureferendum jõuab ka teise lugemiseni, siis tõstame siinsamas riigikogu kõnepuldis teie ees ka Eesti iivet,“ lubas mees riigikogulastele.

Toimetusele teadaolevalt vastas naine ka sellele jaatavalt.

Palju õnne värsketele kihlatutele ka meie toimetuse poolt ja edukat iibe tõstmist!

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

1 kommentaar

  • Henn

    15. dets. 2020 - 22:24

    Kuna riigikogus ei ole juba pikemat aega midagi mõistlikku arutada olnud ja häid mõtteid ka kellegilt ei paista tulevat, siis otsustasimegi 101 häälselt järgmist: 1. Anname riigikogu kõnepuldi rahva kätte, abielu ettepanekute, sünnipäeva õnnitluste, värsketele titevanematele õnne soovide ja muude rõõmusõnumite sdastamiseks. Selleks on eraldatud mikrofoni kasutamise aeg igal riigikogu tööpäeval kella 9.00-13.00-ni. 2. Kurbade ja vihast leemendavate sõnumite , nagu abielu lahutamisest, kellegile pasunasse panemine, lemmikust kassi või koera manalateele minekust teatamiseks on kõnepult teatajate käsutuses alates 14.05 kuni riigikogu tööpäeva lõpuni.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles