Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Poliitik Kristiina Heinmetsa idee koguda probleemsed lapsed ühte kohta on perverdid ärevile ajanud

Heinmetsa sõnul on ta sobivaima paiga taolise internaatkooli jaoks juba leidnud. Nüüd tuleb ainult kõik kõurikud kähku sinna kokku viia.
jagamist

Keskerakonna ridades riigikokku kandideeriv eksmiss Kristiina Heinmets-Aigro leiab, et “ühiskonnale vastuvõetamatult tegutsevad lapsed” peaks juba esimeses klassis koolist kõrvaldama ja internaatkooli saatma, et teised “halbade mõjude alla ei satuks”. Perverdid noogutavad ideele igati kaasa.

Heinmets-Aigro kirjutas veebruaris Buduaaris, et teisi lapsi ja õpetajaid peab kaitsma nende laste eest, kelle tunnistustel on pooled ained kahed, mistõttu on praegune süsteem vale ja koolil peaks olema võimalus neid õpilasi internaatkooli saata.

Koolivorm oleks tasuta

Ta leiab, et internaatkoolide süsteem “teistmoodi õpilastele” peaks olema mõeldud nii probleemsetest peredest lastele, puudulike hinnetega lastele kui ka erivajadustega lastele.

Küsimusele, et kas ehk peaks panustama teistele lahendustele nagu näiteks taolistele probleemsetele peredele finantsilise ja psühholoogilise abi pakkumisega, vastas poliitik nii:

„Aga koolivorm oleks neile kindlasti seal tasuta ja pikapäevarühmas saaksid nad koos koduseid ülesandeid teha,“ säras oma ideest silmnähtavalt vaimustuses Heinmets-Aigro.

Ta lisas, et lapsed peaks kooli määrama vastavalt kolmele süsteemile, mille kohaselt saavad nad koju, kas õhtul, nädalavahetusel, kui kodu liiga kaugel on, või ainult koolivaheaegadel ja erivajadusel.

„Motivatsiooni peaks neil siis kuhjaga olema – kui käitud korralikult, laseme su ka päevavalgesse,“ märkis ta.

Perverdid juba ärevil

Poliitiku idee koguda probleemsed lapsed ühte kohta on perverdid juba ärevile ajanud.

„No tõepoolest kui tore idee see on – kõik probleemsed noored lapsed ühes kohas. Tuleb vist oma CV-d võltsima hakata ja kehalise kasvatuse õpetajaks varakult kandideerida. Tung sinna tööle saada saab kindlasti suur olema,“ kinnitas meile üks pervert, kes soovis, et tema nimi jääks anonüümseks (Aivar, 48, elab Tallinnas Õismäel, varem korduvalt karistatud lastevastaste kuritegude pärast, enda sõnul puhas poiss nüüd, toim.).

Küsimusele, et kas proua poliitik ise astuks kunagi üle sellise internaatkooli ukse, vastas Heinmets-Aigro kiljatusega: „Hull peast – sellisesse seltskonda vabatahtlikult minna? Vuih!“

SEOTUD LOOD

Endine miss Kristiina Heinmets-Aigro: ma peaks saama Riigikokku, sest tunnen Trumpi!

Eesti pedofiilid paavsti visiidi eel elevil: ehk kukub ka meile mõni paluke

1 kommentaar

  • Angus

    5. märts 2019 - 09:31

    Ahaaa, nüüd ma siis tean kellele Chateau De Noisy (Miranda’s Castle) kuulub. Kurat ja kui ma mõned aastad tagasi tahtsin lähemalt seda lossi imetleda, oli uhked traataiad ümber,kaamerad ja asjad ning valvur. Nüüd tundub see loogiline- valmistatigi internaatkooli ette.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mida ootad algavalt kevadelt kõige rohkem?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles