Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Poliitikutel pole tõesti enam mingit häbi: Sven Sester poseerib värske Vahitorni kaanel!

Jumala enda käsi hoiab värske Vahitorni kaanel Sven Sesteri buduaaripilti käes!
jagamist

Enne valimisi näeme me meie toredaid poliitikuid igas telesaates ja ajaleheartiklis. Nad jagavad valimisnänni tänavanurgal ja koputavad sinu ukselegi. Aga Isamaa poliitik Sven Sester on asja viinud täiesti uuele tasemele!

Sven astus nimelt jehoovausku ja poseerib usuajakirja „Vahitorn“ värske numbri esikaanel!

„Naine kinkis mulle suvel sünnipäevaks buduaaripildistamise ja ma ei tahtnud, et see raisku läheks. Niisiis saigi tehtud mõned õdusad klõpsud, millest tegin enda selle aasta jõulukaardi ja saan sealt fotosid valimiskampaania jaoks ka,“ märkis riigikogulan Sven Sester.

Pildistamine oli elamus omaette

„Buduaaripildistamine on fotosessioon, kus keskendutakse ainult sinule. Mina iseloomustaks seda sessiooni sõnadega nagu ilus, seksikas, kuratlikult armas ning eelkõige naiselik. Jah, naiselik!“ ei häbene Sester välja öelda.

„Pildistamise käigus said pildile minu erilised silmapilgud, kerge kaval muie minu huultel ning minu hoiak, kui tundsin ennast kuningannana. Buduaarisessioon on selleks, et leiaksid endas taas üles selle jumalanna, kes sa tegelikult salamisi oled ja olla soovid. Olles ka ise viie lapse isa, tean, kui keeruline vahel on ennast ilusana näha, kuid samas tean ka seda, kui paganama hea tunne see on, kui keegi päriselt sinu ilu fotodele saab,“ rääkis Sester.

Sester võttis vastu jehoovausu, et kaanele pääseda

„Ühel hetkel tundus mulle, et ma ei viitsi minna kuhugi noortepärasesse saatesse kepslema sinna nii nagu kõik poliitikud seda praegu teevad. Vanus ega kehakaal ka ei luba enam selliseid trikke. Tundsin, et pean tegema midagi täiesti uut ja põrutavat, et pildile pääseda. Nii saigi end jehoovausku pööratud ja sain kohe ka jehoova tunnistajate ajakirja kaanele. Loomulikult valisin ma pildiks ühe oma buduaaripildistamise sessioonil tehtud pildi,“ rääkis Sester õhinal.

“See oli veel eriti hea alltekstiga pilt ka  – kui tähelepanelikumalt vaatate, siis näete, et nagu jumala enda käsi hoiaks minust tehtud pilti enda hellades kätes – ideaalne pilt Vahitorni kaanele,” arvas Sven ise.

Küsimusele, et kas Sven Sester ka peale valimisi jehoova tunnistajaks jääb, ei soovinud mees hetkel siiski vastata. „Elame päeva korraga, praegu on seis selline,“ ütles ta.

Soovime Sven Sesterile ja tema perele rahulikke õdusaid jõule ja veelgi paremat uut aastat!

Kommentaarid (2)

 • Jevgeeni O.

  21. dets. 2018 - 18:48

  Tahtsin ka „Vahitorni“ kaanele, aga mind visati hoopis kirikust välja.Ei tea miks mind ei sallita seal. Olen omet ju väga salliv kõigi suhtes….

  Vasta
 • sm. Kamin

  23. dets. 2018 - 17:30

  Jõuluhani Sven, maitseb vähestele, Sesteri moosiga.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles