Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

POLITSEI: ettevaatust (mees)autojuhid – soe suveilm on toonud tänavatele uue lisaohu!

Ohhooo, mis kena neiu siin kõnn...BOOM!! Otse laternaposti!
jagamist

Politsei hoiatab – meie teedele ja tänavatele on soojade ilmadega ilmunud uus lisaoht: keha vähekatvat kangast eelistavad naisterahvad.

Politsei andmetel võib soojade ilmade tulekuga koguni 25% liiklusõnnetustest kirjutada just selle põhjuse arvele.

Tähelepanu kõrvaletõmbajaid on veelgi

„Olla autojuht tänases liikluses on nagu tsirkusekloun, kes žongleerib mitme kurikaga korraga,“ kommenteeris tänast liiklusolukorda Politsei- ja piirivalveameti Põhja ringkonna liiklustalituse juht Artur Kaare.

„Õigem on öelda, et autojuhid ise võtavad selle ameti endale – kes sööb roolis, kes kammib juukseid või loeb ajalehte. Või kõik need asjad korraga. Lisaks veel peab jälgima teisi samasuguseid hulle, olgu need siis vales kohas teed ületavad jalakäijad või teised autojuhid, kes süstivad autode vahel. Tõeline linnadžhungel,“ märkis Kaare.

„Aga soojade ilmadega läheb asi veel hullemaks – nüüd on tänavatel vägagi napis riietuses naisterahvad, kes püüavad autojuhtide pilke. Kui meesautojuhid vahivad poolpaljaid naisi ilmselt heteroseksuaalsest huvist, siis naisautojuhid ilmselt sellepärast, et vaadata ja kommenteerida, mis riided sookaaslane selga on suutnud tõmmata,“ proovis politseiametnik tuua välja põhjuseid, miks roolisolijaid tänaval kõndijaid vahivad.

„Kokkuvõttes käib üleüldine ringivahtimine ja autoroolimine on kõige viimasel kohal.“

No vahi siis nüüd neid jalgu tänaval.

Õnneks on olemas leevendus

„Aga ei ole halba ilma heata – õnnetusi oleks ilmselt kõvasti rohkem kui autojuhid ei näpiks oma nutitelefone,“ sõnas mees.

„Täna näeme liikluses seda, et enamik autojuhte on omandanud suurepäraselt, vähemalt enda arvates, nutitelefonis surfamise ja selle kõrvalt ka natuke autojuhtimise oskused. Seega jääb vähem aega ka poolpaljaid naisi vahtida,“ kommenteeris Kaare.

„Nii kõvasid mehi ja naisi, kes suudaksid autoroolis lausa kolme asja teha, on meil õnneks vähe. Tänane liiklusolukord on selline, et kõige tähtsam on roolis nutitelefon, siis tuleb raadio näppimine ja viiendal kohal on auto juhtimine.“

„Seega tänaval kõndivatel poolpaljastel naistel on õnneks üsna raske sinna tähelepanu tabeli kõrgemasse otsa jõudmine. Kuigi oht on,“ lisas politseiametnik.

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles