Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Politsei on saanud täna kätte üle 6000 liiklusrikkuja, kes tõid põhjuseks kiirustamise sünnitusele

Politseil on täna olnud käed-jalad tööd täis, et püüda tuhandeid kiiruseületajaid.
jagamist

MUST PÄEV LIIKLUSES: politsei on tänase päeva jooksul peatanud üle 6000 kiiruseületaja, kes kõik tõid rikkumise põhjenduseks kiirustamise sünnitusele. Kummalisel kombel olid pooled rikkujad naised.

Eskaleerus ruttu

Asi sai alguse sellest, et hommikul räägiti meedias lugu Kuusalus elavast perest, kus emal aitas lapse ilmale tuua 10aastane poeg. Samal ajal sai koju kiirustanud isa trahvi.

Kui politsei hakkas enda õigustuseks seaduses näpuga järge ajama, siis politseiülemad ja mingil põhjusel ka välisminister Urmas Reinsalu leidsid, et siin peaks riik armuline olema ja trahvi kustutama.

Pärast neid sõnavõtte on politsei üle Eesti peatanud täna kokku üle 6000 kiiruseületaja, kes kõik väitsid raudkindlalt, et kihutavad sünnitusele.

Asi on juba nii hull, et politsei peab sünnitusele kihutajaid peatama juba teele visatavate nn siilidega, mis torkavad läbi haiglassekihutaja auto kõik neli rehvi korraga. 

Ootamatu iibetõus?

„Asi on hull!“ tunnistab Politsei- ja Piirivalveameti juht Elmar Vaher.

„Esimesed kümme või sada sünnitusele kiirustajat tundus korraks isegi usutav. Okei, järgmised sajad – võib-olla tõesti.“

„Aga kui tuhat kätte jõudis, siis hakkas asi kahtlasena tunduma, sest Eestis sünnib 1000 last tavaliselt ühes kuus,“ selgitas Vaher. „Loomulikult pidime sellest ka poliitikuid teavitama, et nad järgmine kord ei kiirustaks meie tööd tegema.“

Küsisime kommentaari ka välisminister Urmas Reinsalult, kes oli rikkujate arvu kuuldes äärmiselt üllatunud.

„Valitsusele sünnib tänase jooksul üle 6000 uue maksumaksja ja pensionäride ülalpidaja? Halleluuujaa!Me oleme päästetud! Hurrraaaa!“ rõõmustas välisminister Reinsalu ja pani toru ära, et suurepärast uudist ka koalitsioonipartneritega jagada.

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommentaarid (2)

 • at

  10. veebr. 2020 - 02:48

  debiilid

  Vasta
 • Karu

  11. veebr. 2020 - 18:24

  Kõik on õige, närvipuntrana roolis olles kiirust ületada on sama mis joobes olekus. aastatuhanded on inimesed ilmale tulnud kodus, voodis, saunas, lihtsalt pingil, põllul, kus iganes. Tänapäeval küsid, kus sündisid, saad vastuseks haiglas? Kõik oli ju korras midagi erikorralist ei juhtunud.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mida ootad algavalt kevadelt kõige rohkem?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles