Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Kopli trammiliini sulgenud Järvan pakub elanikele lohutuseks trammiga tiirutamist ümber tema valgustatud plakati

Tallinna abilinnapea Kristjan Järvan mõtleb kõigi linnaelanike heaolu peale.
jagamist

Alates eilsest, 6. maist ei sõida Kopli trammid enam kesklinna, sest linn sulges liini seoses uue trammitee ehitusega. Abilinnapea Kristjan Järvan pakub Kopli elanikele lohutuseks võimalust tiirutada trammiga ümber tema näoga plakati, mida valgustavad lõkked.

Abilinnapea Järvani sõnul saavad Kopli elanikud nautida tema plakati ümber tiirutamist esialgu ainult augustikuuni, kuni taastatakse taas ühendus kesklinnaga.

Vist liiguvad ka mingid bussid

“Noh, mis, jälle mingid vingujad platsis või?” uurib värske abilinnapea Kristjan Järvan, kui kuuleb, miks helistame.

“No ei ole neil Kopli inimestel seal häda midagi ja pole tegelikult neil heidikutel ka suuremat häda ja asja kesklinna,” jätkab ta, kui kuuleb, et uurime trammiliini katkestamise kohta.

“Me arvasime kohe, et mingi kisa võib tulla, et inimesed ei saa enam trammiga mugavalt kesklinna, aga selleks me ju panimegi käima ka ühe bussi, mis aegaajalt ka Koplisse satub ja sealt siis need õnnetud hädalised linna toob,” selgitas Järvan.

“Loomulikult peab iga buss enne kesklinna sisenemist seisma tunnikese metanoolikarantiinis, et kindlustada, et need autotud õnnetukesed mõnda haigust üles linna ei too,” märkis abilinnapea.

Lohutuseks karussel

Abilinnapea sõnul on nad peale naljabussi siiski ka päriselt Kopli kohalike elanike heaolu peale mõelnud.

“No kui vaesekesed ikka linna enam ei saa, siis tuli ju midagi välja mõelda. Nii panimegi nõunik Kallega (Järvani poliitnõunik Kalle Muuli, toim) pead kokku ja tulime ideele, et kui vaesed linna ei saa, siis peab linn neile vähemalt mingitki meelelahutust pakkuma,” selgitas ta.

“Nii me panimegi Linnahalli ja Paksu Margareeta vahele püsti minu üleelusuuruses plakati, mida valgustavad päevad ja öösel kaks suurt lõket,” on Järvan uue lahenduse üle uhke.

“Ehk kui Kopli inimesed nüüd enam sealtkaudu trammiga linna ei saa, siis nad saavad vähemalt tundide kaupa trammiga ümbe minu valgustatud plakati tiirutada,” lisas Tallinna värske abilinnapea Kristjan Järvan.

Abilinnapea ei julgenud hetkel veel öelda, kas Kopli elanikud saavad ka pärast augustikuud tema plakati ümber tiirutamist nautida.

“Elame-näeme.”

Lugejakiri.ee meeldib? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika ilmumist!

1 kommentaar

  • Oioi

    21. mai 2024 - 14:10

    Abilinnapea väitel ei teki ringiratast sõites ka kellelgi mingeid vaimseid probleeme. 🤩

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles