Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Politsei: tülinorimiste põhjuste edetabelis on uus liider

"Sa tont oled vale erakonna pooldaja vä?"
jagamist

Politsei värske vägivallastatistika andmetel on uueks tülinorimise peapõhjuseks tõusnud senise„Peksa on, suitsu tahad?“ asemel „Mis erakonnas oled, peksa tahad?“.

Värske statistika näitab, et senised peamised tülinorimiste põhjused nagu kellegi näo mittemeeldimine ja suitsu olemasolu puudumine on langenud oluliselt tahapoole.

Vale erakond – kohe molli!

„Eks rahvas on hakanud ka tervislikumalt elama ja selles võib peituda põhjus, miks enam suitsu nii palju ei küsita ja miks selle pinnalt enam nii palju tülisid ja kaklusi pole ,“ märkis politsei esindaja värsket statistikat kommenteerides.

Seevastu võimsa tõusu on viimastel kuudel teinud just poliitilisel tasandil algatatud tülid, kus peamiseks nö teisele mollisõitmise põhjuseks on kuulumine valesse erakonda või vale erakonna toetamine.

„Häirekeskusesse tulevatest hädaabikõnedest moodustavad need juba pooled, kus teatatakse kas kodusest olmetülist või kaklusest baaris või tänaval, mis on alguse saanud just erakondlikust kuuluvusest või mõne erakonna pooldajaks olemisest,“ ütles politsei esindaja.

Ühele meeldib EKRE ja teisele Reformierakond – igal juhul jama on majas ja suhted purunenud, sest poliitika on tähtsam kui lähedased.

Tänaval toimuv on ühiskonnas üldiselt toimuva peegeldus

“Ega meil esimesele kohale tõusnud küsimuse osas suurt üllatust polegi. Kui lugeda meediat või surfata sotsiaalmeedias, siis on selgelt näha, et ühiskond on lõhestunud ja omavahel kisklevad senised sõbrad, naabrid või töökaaslasedki. Kahjuks pole see jäänud ainult virtuaalsesse maailma, vaid on kolinud ka tänavale,“ märkis politsei esindaja.

Seni ülivõimsalt aastaid tülinorimiste põhjuste edetabelis esikohta hoidnud „Peksa on, suitsu tahad?“ on langenud tabeli esikümnest välja ja jagab nüüd 12.-13. kohta koos „Kule tont, õu ää, mis su nimi on äää, mingi ..hõk..kõva mees muidu vä?“ –ga.

Hea lugeja! Kas Sina oled juba kellelegi molli sõitnud, sest teine pool ei taha Sinu pooldatavast erakonnast midagi kuuldagi? Anna loo all kommentaarides märku!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles