Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

POMMUUDIS | Tartu kohalik mees kaalub oma Facebooki profiilipildi vahetamist

jagamist

Tartu kohalik mees Raimo Sakk (37) pole ei tähelepanu otsiv Instahoor ega keigarist homoseksuaal, ta on täiesti tavaline Eesti mees. Ometi kaalub Raimo pärast 6 aastat vahetada oma Facebooki profiilipilti.

Politsei- ja Piirivalveameti (PPA) eriti raskete kuritegude talituse esindaja sõnul on nad Raimo plaanidest teadlikud ning tekkinud olukorda jälgitakse tähelepanelikult.

Lihtsalt tuli mõte

“Ei, ma pole eneseimetleja ega mingi keigar,” tõrjub tartlane Raimo Sakk süüdistusi.

“Ma olen täiesti kursis sellega, et ükski normaalne Eesti mees ei vaheta oma Facebooki profiilipilti enne, kui selleks on mingi edasilükkamatu, traagiline või mõni muu äärmiselt oluline põhjus, kui siiski,” selgitab Raimo.

“Minul mingit taolist põhjust teile kahjuks anda ei ole – lihtsalt tuli pähe mõte, et mis oleks, kui vahetaks oma vana profiilipildi uue vastu,” sõnas mees, kes nüüd on sattunud oma mõtete tõttu ka politsei huviorbiiti.

“Tahaksin veelkord kõigile rõhutada, et ma alles KAALUN Facebooki profiilipildi äravahetamist, mitte et ma oleksin selle otsuse juba 100% vastu võtnud,” kinnitab Raimo.

Küsisime antud teema kohta kommentaari ka Politsei- ja Piirivalveametist:

“Oleme Tartus elava 37-aastase meessoost kodaniku plaanidega kursis ja omaltpoolt võime kinnitada, et jälgime kodaniku plaane pingsalt ning oleme vajadusel ja selle teema eskaleerumisel valmis ka jõuliselt sekkuma,” kinnitati meile PPA eriti raskete kuritegude talitusest.

Lugu meeldis? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles