Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

PPA pakub neile, kes igatsevad taga vana head nõukaaega, võimalust selleks tasuta harjutada

Vana hea nõukaaegne sotsiaalmeedia - järjekord.
jagamist

Politsei-ja Piirivalveamet teatas täna, et pakub kõigile neile, kes praegu sotsiaalmeedias vana head nõukaaega taga igatsevad, võimalust pikalt-pikalt järjekorras tasuta seista.

Sama võimalust on juba pakkumas ka värskelt Eestisse saabunud poekett LIDL, kus järjekorrad kohati lausa 50 meetri pikkused.

PPA teatel on viimastel nädalatel olnud sotsiaalmeedias üleskutseid ja postitusi, kus kiidetakse vana head nõukaaega ja ei olda üldse vastu, kui see peaks tagasi tulema.

Peamiselt on postitajateks need, kelle perekonnanimi Facebookis on tavaliselt Olen, hariduseks Eluülikool ja elukohaks mõni Soome pärapõrgu asula.

“Politsei-ja Piirivalveamet pakub nüüd kõigile neile klaviatuurikangelastele võimalust ise omal nahal kogeda ja miks mitte ka pikalt harjutada, kuidas nõukaajal järjekorras seista oli,” seisab PPA pressiteates.

Nõukaaegne sotsiaalmeedia – järjekord.

“Järjekorras seismine ei tohiks üle jõu käia kellelegi ja kindlasti on suureks boonuseks ka see, et oma peaga mõtlemise võib korraks täiesti välja lülitada ja lihtsalt nautida värsket õhku ja pikka jalul seismist – seda võib ju võtta ka kui puhkust klaviatuuri taga klõbistamisest ja sotsiaalmeediast,” märgiti pressiteates.

“Juhul kui järjekord jõuab lõpuks sinuni, näitad PPA ametnikule mõnda oma nõukaaega tagaigatsevat sotsmeedia postitust ning sind suunatakse sujuvalt tagasi järjekorra lõppu uuesti seisma,” juhendab pressiteade.

PPA teatel saab järjekorras tasuta seismist harjutama tulla juba esmaspäeval, 7. märtsil 2022 üle Eesti asuvates PPA kontorites.

NB! Järjekorras seistes ei pea kandma ka maski ja keegi ei küsi sinult ka koroonapassi!

Kliki SIIA ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (5)

 • nojah

  5. märts 2022 - 08:41

  Enamus neist internetis vene aega igatsejatest on ju tavalised “tossuseened”. Astud peale ja järele jääb ainult hall toss. Vene tossuseened tegutsevad hoogsalt kõikjal, ka meie maski vabadusvõitlejate “tegudele” utsitajatena.

  Vasta
 • tapeedimuster

  5. märts 2022 - 08:57

  Nutitelefonid tuleb enne ära anda kui veneaegsesse sappa seisma lähed. Samuti tuleb loobuda väljamaisest garderoobist ja raha muidugi tuleb ka ära anda. No vot siis võid seal jobu näoga seista tunde ja tunde. Peaaegu nagu Vooglaiu meeleavaldustel.

  Vasta
 • Lolita

  5. märts 2022 - 09:29

  Muidugi võib olla ka neid, kes tahaksid seal sabas lihtsalt puhkamas käia. Mõnusalt mõttelagedale lihtsalt seista.

  Vasta
 • Tom

  5. märts 2022 - 09:34

  Vooglaid, brauer jne fb kangelased võiks tulla kohale samal ajal “bairaktalit” laulda

  Vasta
  • Teadja

   5. märts 2022 - 11:29

   Vooglaiu jaoks on laulmine liialt naiselik tegevus. Kui, siis ehk ümiseks: mina tahan, mina olen, mina tulen, mina, mina, mina.

   Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles