Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Putin: plaanisin saata Eestisse rohelised mehikesed aga nüüd võite oodata hoopis mehikesi roosas

Putin tunneb end rahulolevana - lõpuks ometi on ta leidnud Eesti ründamiseks õige vahendi.
jagamist

Venemaa president Vladimir Putin saatis Eestile taasiseseisvumise puhul oma õnnitlused, hoides samal ajal sõrmi selja taga risti ja lubas, et kui ta kedagi Eestisse olukorda destabiliseerima saadab, siis ei saa need olema mitte rohelised mehikesed, vaid mehikesed roosades kleitides.

Vladimir Putin ütles ka, et enne proovib ta mehikesed roosades kleitides järgi ära Valgevenes.

Oodanud oma aega kaua

„Olen tegelikult Eestis toimuvat jälginud suure murega, sest teie poliitilised jõud ei ole suutnud Eestit ja selle rahvast suutnud lõhestada minu jaoks vastuvõetava kiirusega,“ nentis Putin täna usutluses meie toimetusele.

„Olen toetanud rahaliselt ühte teie juhtparteid ja kompame pidevalt ka teisi teie parteisid, et anda neile oma musta raha ja saada nad seeläbi n-ö orgi otsa.“

„Olen pesnud enda ja oma sõprade musta raha läbi teie pankade, et mustata seeläbi Lääne silmis Eesti mainet ja loomulikult teeme igapäevast suurt tööd, et leida teie ametnike hulgast neid reetureid, kes oleksid valmis müüma nii teie kui NATO saladusi meile, kuid ikkagi pole teie riik valmis selleks, et sinna oma väed mingil kujul sisse viia,“ tundis Putin muret.

Otsus sündis üleöö

„Tunnistan ausalt, et veel üleeile oli mul mõistus otsas, et mida Eestiga peale hakata, et ka seal teie juures mingi suurem jama kokku keerata,“ sõnas Putin.

„Aga kogu see Mikk Pärnitsa roosa kleidi lugu ja sellele järgnenud valulikud reaktsioonid panid mind küll kohe käsi õnnest hõõruma,“ rõõmustab Putin.

„Kui teie justiitsminister ja Kaitseliidu ülem kardavad mingit roosas kleidis keigarit kui katku, siis sai mulle kohe selgeks ka strateegia, kuidas me teie juurde siseneme,“ kommenteeris Venemaa president.

„Jah, ärge siis imestage, kui ühel hetkel siseneb Eestisse Narva kaudu kolonn roosades kleitides meigitud mehikesi – vsjoo naši,“ lubas Putin.

Venemaa president Vladimis Putin ei soostunud siiski avaldama täpset kuupäeva, millal mehikesed roosades kleitides Eestisse sisse marsivad.

„Ilmselt kohe peale seda, kui kleidid Hiinast kohale jõuavad,“ lisas ta.

Hakka Lugejakiri.ee jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles