Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Rahulik spaa-päev lõppes peaaegu julma veresaunaga! Lisatud pealtnägija video!

jagamist

Täna ennelõunal leidis Mustamäel aset vahejuhtum, kus pealtnägijate sõnul tungisid Õismäe poolt tulnud kajakad parajasti veeprotseduure nautivate Mustamäe tuvide pesemisalasse ning ajasid viimased laiali. LISATUD PEALTNÄGIJA VIDEO!

„Kas tõesti on tagasi jälle 90ndad või? Enam ei saa oma kodukandis poriloigus rahulikult pladistada nii, et keegi segama ei tuleks? Jälle tulevad mingid teise linnaosa kantpead laiama meie juurde?“ on Mustamäel elav tuvi Jaanus kajakate ülbest käitumisest nördinud.

Sõbrad tulid lihtsalt rahulikku spaa-päeva veetma

„Kas te kujutate üldse ette kui raske on meil saada vaba päeva ja kõigi sõpradega klappima ajad, et üldse spaasse minna? Me planeerisime seda väljasõitu juba kuid. Kõik oligi väga hästi alguses – meid ootas mõnus poriloik Sääse tänaval üha maja ees, maksime pileti eest ja asusime kümblema,“ selgitas Jaanus juhtunut.

„Olime vist saanud oma 15 minutit alles pladistada kui järsku läks taevas tumedaks ja meie poole sööstis parv kajakaid! Kaugelt oli näha, et Õismäe omad, sest neil on seal eriti lollid ja juhmid näod ees,“ kirjeldas Jaanus. „Ja nad lendasid otse meie peale – mis meil enam muud üle jäi kui laiali lennata, et mitte pihta saada!“ meenutas Jaanus.

Pealtnägija sai jõhkra rünnaku videosse

Sääse tänava resident, endine tisler ja praegune pensionär Jaak (72) oli parajasti rõdul suitsu tegemas kui tema ees rullus lahti terve põnevusdraama. “Popsisin seal rahulikult piipu ja vaatasin rõdult alla kui märkasin, et kui ilusti tuvid poriloigus kümblesid. Võtsin siis oma kaamera välja, et seda filmida kui samal hetkel ründasid neid suured kajakad. Olin äärmiselt üllatunud, et kuidas mul õnnestus selline rünnak filmilindile saada,” rõõmustas Jaak.

Tekitatud kahju on suur

„Aga kõik ju teavad seda reeglit, et kui kord oled poriloigust lendu tõusnud, siis kaotab pilet kehtivuse ja pead uue ostma. Aga kus sa selle seal enam ostad kui juba olid varblased kohal ja hakkasid poriloiku nautima,“ on tuvi endiselt  tulivihane.

Jaanus ja tema kaaslased ei osanud veel öelda, kas nad esitavad Õismäe linnuosavalitsusele ka kaebuse ning kahjunõude.

„Hetkel püüame juhtunust toibuda ja alles siis hakkame kahjusid kokku lööma ning edasisi käike paika panema,“ lubas tuvi Jaanus.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles