Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Ratas: Helmesid mõisteti jälle valesti! Nad ütlesid, et Bidenid on korrodeerunud, roostes noh!

Peaminister Jüri Ratas näitas täna, millise tordi ta nüüd Helmedele vabanduseks saatis.
jagamist

„Ma vabandan Helmede ees ja ütlen, et nende sõnu mõisteti taas valesti. Nad mõtlesid tegelikult, et Joe Biden ja Hunter Biden on korrodeerunud tüübid ehk poliitiliselt pisut roostes,“ ütles peaminister Jüri Ratas täna õhtul Stenbocki maja keldris pagaritöökoda avades.

Ratase sõnul ei järgne Helmede väljaütlemistele loomulikult mitte mingit muud reaktsiooni, kui ainult kerge näpuviibutus tema poolt.

Elu läheb jälle edasi, nagu ikka

“Martin Helmel tuleb erakonna juhi ja Eesti Vabariigi rahandusministrina mõista, et USA on meie suurim liitlane ja asendamatu strateegiline partner nii Eesti kui Euroopa Liidu jaoks. Mart Helme peaks siseministrina samuti väga hästi teadma, et ilma tõenditeta ränkade süüdistuste esitamine on lubamatu,“ märkis peaminister Ratas.

„Aga kuna Helmed ju ei öelnud, et Bidenid on korrumpeerunud närakad, vaid tegelikult mõtlesid selle all, et Bidenid on korrodeerunud ehk siis poliitiliselt pisut roostes, siis pole ju midagi hullu lahti ja avalikkus üritab taas tõmmata üles mingit teemat, mida pole olemas,“ märkis peaminister.

Stenbocki maja keldris avatud pagaritöökoda hakkab tootma torte peamiselt EKRE juhtidele. (foto: Jüri Ratase erakogu)

„Seega loomulikult pole ma Eesti peaministrina valmis võtma mitte mingit vastutust oma ministrite väljaütlemiste eest ega plaani ma ka mingit moodi Helmesid karistada peale noomiva postituse sotsiaalmeedias,“ ütles peaminister.

„Ma vabandan Martini ja Mardi ees, et neid taas valesti mõisteti ning saadan neile vabanduseks ka Stenbocki pagaritöökoja esimesed värskeltvalminud tordid – nad on selle igati ära teeninud, sest ka neil oli väga raske nädal jälgides USA presidendivalimisi,“ lisas Ratas.

Sa kuladi kulat ei jälgigi meid veel Facebookis? Parem oleks, kui kohe siia klikiksid ja seda teeksid, rsk!

Kommentaarid (5)

 • Raivo

  9. nov. 2020 - 02:20

  Olen väga mures kuna Stenbocki maja kondiitrilett ei pruugi olla suutlik tagama piisavat koogivalikut ja kogust EKRE juhtidele. Mõistlik oleks valitsusel ära osta Leibur, mis siis spetsialiseeruks saia küpsetamiselt koogiküpsetamisele. Hädakorral saab laieneda ka kõrvalasuvasse CocaCola tsehhi.

  Vasta
 • Eri-Valus Piider

  9. nov. 2020 - 09:52

  Tädi Jüri armastus onu Mardi vastu on piiritu. Alati annab ta andeks kõik joomatuurid ja üleaisalöömised. Koristab maja pealt onu Mardi määrdunud aluspesu ja musti sokke. Kraamib Martin poisi legoklotse. Ikka toimetab köögis, käed jahused ja põll ees. Punetava näoga küpsetab kuuma pliidi taga meesperele maitsvaid kooke. Tõelise eesti talunaise arhetüüp, traditsioonilise perekonnatugisammas. Samas nii magus ja pehme kui sefiir, mis liimib selle pere kindlalt kokku nii, et ükski maapeale jõud ei suuda seda lahutada. Hoiame nende armastusele pöialt.

  Vasta
 • Alma

  9. nov. 2020 - 11:06

  Naljal pole justnagu viga, aga —-
  See nali ajab nutma….😢😢😢

  Vasta
 • Toivo

  10. nov. 2020 - 08:45

  Eks igal oinal oma mihklipäev, praegu alles mardipäev 😉

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles