Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Ratas rahustas kantslereid: nii kaua kui te valitsust ei ohusta, ei juhtu teiega midagi

Peaminister Ratas kinkis igale kantslerile karbi Xanaxit, et viimased saaksid tulevikus oma probleemidega paremini hakkama.
jagamist

Jüri Ratas andis sotsiaalmeedias teada, et kohtus täna hommikul ministeeriumite kantsleritega, et nad maha rahustada. Peaminister kinkis igale kantslerile karbi tugevatoimelist rahustit Xanax.

Jüri Ratas selgitas kohtumisel kantsleritele, miks Illar Lemettile ust näidati ning millistel tingimustel võib teiste kantsleritega sama asi juhtuda.

Tuli oliivioksaga

„Soovin teid tänada igapäevase tubli panuse eest ning julgustada meie ametnikke oma tööd sama hästi ja kohusetundlikult jätkama,” märkis ta kohtumisel.

“Minu sõnum meie riigiteenritele on ühene ja selge: Eesti riigiametnikud peavad vajadusel juhtima seaduserikkumistele õiguskaitseorganite tähelepanu ning saavad teistest probleemsetest olukordadest teavitada oma juhti, riigisekretäri või peaministrit,“ sõnas ta.

„Mina omaltpoolt luban seda, et kui taoline seaduserikkumise teavitus tuleb ja see ei ohusta mingil moel praeguse valitsuse püsimajäämist, siis ei teie ega ka selle rikkumisest teavitanud ametnikuga ei juhtu mitte kui midagi,“ lubas Ratas kantsleritele.

Kinkis kõigile karbi Xanaxit

“Mul on hea meel tõdeda, et teil kõigil on ühine arusaam, et Eesti riiki juhitakse praegu parimal viisil,“ kommenteeris Ratas.

„Et taoline ühine arusaam jätkuks ning kõigil oleks selles riigiametis hea olla, kingin igaühele teile ühe karbikese närvide rahustamiseks.“

„Minu tungiv soovitus on, et kui teil kellelgi tekib samasugune tung käitumaks nii nagu Illar Lemetti tegi, siis võtke siit karbist üks tablett ja probleemid kas kaovad iseenesest või tunduvad teile oluliselt väiksemad kui nad tegelikult on,“ lubas Ratas kantsleritele.

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Sina oled juba selle paki, mida sa ei tellinud, pakiautomaadist ära toonud?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles