Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Ratas saadab Trumpile tänutäheks tordi, et viimane summutas Helmede skandaali

Peaminister Ratas on õnnelik, et lõpuks ometi täitis Trump oma lubaduse ja tuli liitlasele hädas appi.
jagamist

Peaminister Jüri Ratas teatas täna, et veel täna öösel saadab ta Donald Trumpile tordi ning tahvli lõvisokolaadi tänutäheks selle eest, et viimane viis lõpuks ometi tähelepanu eemale järjekordsest Helmede skandaalist.

Peaministri sõnul proovis ta teha kõik selleks, et ise päris probleemidel tähelepanu kõrvale juhtida, kuid see ei õnnestunud.

Suur aitäh liitlasele!

„Uskumatu vedamine,“ kommenteeris Jüri Ratas täna oma sotsiaalmeediakontol.

„Kas keegi üldse märkas, mismoodi ma eile pingutasin, et Helmede järjekordselt skandaalilt tähelepanu kõrvale juhtida? Ei märganud jah? Seda ma kartsingi,“ ütles Ratas.

„Eile ütlesin ma, et uus president peaks olema sildade ehitaja. Kedagi ei huvitanud, et just mina seda ütlesin, kuigi see oleks pidanud olema superimelik, et just mina seda ütlen.“

„Siis ma ütlesin, et uus president võiks olla Mailis Reps, teate ju küll korruptant presidendiks aga ikka ei midagi,“ kurtis Ratas.

„Siis ütlesin ma, et Helmede raadiosaadet tuleks võtta huumoriga ja fakt, et seal esineb de facto peaminister Martin Helme ja iga tema sõna esindab ka praeguse valitsuse seisukohti, ei peaks pidama mitte millekski ehk see ei ole valitsuse seisukoht aga teate mis, jälle kedagi ei huvitanud,“ kommenteeris Ratas.

Ainult üks tort seekord

„Siis jooksis mul juhe kokku – enda arvates olin ma teinud kõik, et tähelepanu kõrvale juhtida ja ikka ei midagi.“

„Aga täna, AGA TÄNA, tuli mulle appi minu sõber Ameerikast ja tema idiootidest järgijad, kes hakkasid ründama sealset Kapitooliumi – ja mida teeb meedia – loomulikult hakkab seda kajastama,“ selgitas Ratas meedia tööpõhimõtteid.

„Nüüd ma siis olengi tänulik Donald Trumpile, et ta viis lõpuks ometi kogu tähelepanu eemale järjekordsest Helmede skandaalist ja sellest, et mina seda riiki enam ammu ei juhi,“ sõnas Ratas.

„Ja ma ei pidanud seekord Helmedele isegi torti saatma, ainult Trumpile,“ kelkis peaminister Ratas.

„Kokkuhoid on ostujõud!“ lisas peaminister võidukalt.

Küsimusele, et kas peaministrile ei tee rohkem muret liitlase USA juures toimuv, vastas Ratas nii:

“Kui seal oleks mingeidki probleeme, siis küllap minu välisminister Urmas Reinsalu, kes on kõigega kursis, oleks mulle sellest juba teada andnud,” ütles Jüri Ratas.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siiaja pane õlg alla!

Kommentaarid (2)

 • Alma

  7. jaan. 2021 - 14:02

  Samuti on isiklik presidentki vägagi tasuv, mis sest, et kaalumisel on ta puhkusele saatmine üsna väikesesse ruumi..
  Kuberner Helme jr. saab oma isa, senaator Helme sr. kaudu nüüd nende isikliku tegevarmee Kapitooliumilt tagasi kutsuda… Tegelasi on reservi vaja- kevadel tarvis abielu definitsioon lahendada…

  Vasta
 • Margus Meigo

  8. jaan. 2021 - 08:23

  Mõte on hea, et millest annaks kirjutada LugejaKiri…, aga toon ja sõnastus peaks targem ja inelligentsem, aristokraatlikum olema,

  Muidugi kui Jüril hääle värisema võttis, et äkki öeldakse otse välja seda mida president ütles: https://www.facebook.com/estonia.eesti/posts/10157282412912047
  Võõrvalitsuste osas, (kui2016st räägib) kes meie Riigi on üle võtnud (sest vallutus käib hooopis tavainimesele nähtamatul moel viimased valimis aastad + moned äkk rünnakud, must black op kus teatud ametnikele teatud asu tehakse ja omakorda teatud signaalide andmiseks riigile endale,et : teie turvalisust pole olemas )

  Kuid kahjuks või õnneks mängis ETVotsestuudio liigasõbralikku kaarti..

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles