Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Reinsalu: Helmede Leedu-skandaali summutamiseks võivad tulla uued piirangud

Urmas Reinsalu on meedia peale pahane, et viimane igat pisiasja niipalju võimendab. (foto: Siim Lõvi)
jagamist

Välisminister Urmas Reinsalu andis täna teada, et kui tema sotsiaalmeedias tehtud noomimine ja Ratase vabandamine ei aita ning Helmede Leedu-skandaal ei vaibu, on valitsus sunnitud tähelepanu kõrvalejuhtimiseks kehtestama uued koroonapiirangud.

Reinsalu sõnul saavad praegused piirangud uute kõrval olema nagu lapse lalin.

Liitlassuhted on tugevad

Välisminister Urmas Reinsalu on enda sõnul leidnud viisi, kuidas olla kindel selles, et isegi taoliste solvangute tõttu ei kannata Eesti suhted meie liitlastega.

„Ma lihtsalt lõpetasin oma mailide ja diplomaatidelt tulnud memode lugemise ära,“ selgitas Reinsalu.

„Seal oli seni praktiliselt iga nädal mingi pidev hala ja negatiivsus, et meie praegune ülitugev koalitsioon rikub taas mingeid suhteid,“ sõnas ta.

„Aga kui sa neid diplomaatide memosid ja e-maile ei loe, pole ka probleemi – elu tundub lust ja siis see lillepidu ka veel,“ märkis välisminister.

Uued piirangud tulevad karmid

„Aga kahjuks on kohalik meedia endiselt pime ja ignorantne ja keskendub ikkagi kõigele negatiivsele, selle asemel, et rääkida praeguse valitsuse suurtest saavutustest, mida ma siinkohal ette lugema ei hakka,“ sõnas ta.

„Ja ma ütlen teile üht – kui minu täna sotsiaalmeedias tehtud noomimine Martin Helme suunal ja peatselt tulev peaminister Jüri Ratase vabandamine ei aita ning Helmede Leedu-skandaal ei vaibu, on valitsus sunnitud tähelepanu kõrvalejuhtimiseks kehtestama uued koroonapiirangud,“ viibutas Reinsalu näppu meedia suunal.

„Kas seda tahategi või? No ma ei usu, et tahate. Seega võiks nüüd minna taas üheskoos ja senisest veelgi tugevamana edasi ning teha nii nagu mina teen taolistel puhkudel – pigistan silmad hästi kõvasti kinni ja probleem kaob iseenesest,“ lisas välisminister Urmas Reinsalu.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

1 kommentaar

  • Mikk Tammik

    5. jaan. 2021 - 22:16

    NL aegne kusehaisune jampsi pole ammu Eestis pop.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles