Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Revolutsioon kõrvapuhastuses: maailma esimene vatipulk, mis ei kao kõrva ära!

MegaVatiPulkXL töös.
jagamist

Inimene on üsna räpakas isend ja vajab tihti põhjalikke puhastusprotseduure, et üldse kodunt välja minna. Erilist hoolt vajavad ka inimese kõrvad. Nüüd on turule jõudnud tõeline revolutsioon kõrvapuhastuses – maailma esimene vatipulk, mis ei kao kõrva ära.

Saatsime asja uurima oma staaruurivpuurivreporter Andres Pearu. Siin on tema ülevaade.

Kõrvade puhastamine on üks imelikke sisseharjunud motoorsetest tegevustest, mida täiskasvanud inimesed enne esimest hommikukohvi teevad – isegi üks eneseväljendusviise – veelgi enam, sel moel, kuidas inimene alguses vatipulga kätte võtab, hakkab ta ka tulevikus kuulma.

Oluline on valida õige vahend

Niisiis on kõrvade puhastamiseks õige vatipulga valimine esimene samm inimese kuulama/kuulma õpetamisel. Parim valik selleks on MegaVatiPulkXL erinevas suuruses vatipulgad. Tegemist on maailma esimese ergonoomilise valtipulgaga, mis on tavapärasest veidi jämedama varre ning vatist otsaga ning seega on inimesel seda lihtsam käes hoida ja ohutult kõrvu puhastada.

Tavaline inimene võtab MegaVatiPulkXL pulga esialgu kätte nagu hariliku nõela või roostes naela (kutselistel autojuhtidel auto süütevõti – toim).

Neil inimestel pole mingit aimu ka, kuidas MegaVatiPulkXLi korrektselt kasutada. Aga nad noored ka veel, las õpivad kõige valusamalt.

Inimese jaoks on vatipulga kasutamine teiste nähes kõige tähtsam eneseväljendusviis. Ja selleks, et olla tõeliselt loominguline, on vaja erinevaid tarvikuid ning mooduseid, kuidas seda kõike teha filigraanselt või isegi graatsiliselt.

Kvaliteetne vatipulk peaks olema vetruv – karvad on elastsed ja vetruvad tagasi sirgeks, kui vatipulk on kõrva surutud ja siis edasi-tagasi liigutatud. Heal vatipulgal võtavad karvad endise asendi.

Vatipulga kvaliteedis ja hinnas mängib rolli see, kui palju tööd on pulga valmistamiseks tehtud käsitsi ja kui palju masinaga. Kuigi paljud tavalised vatipulgad kaotavad üsna kiiresti oma karvad ja mattuvad kõrvavaiguga, siis MegaVatiPulkXLiga seda juba ei juhtu. Tänu ergonoomilisele kujule, sünteetilistele karvadele ning lihtsale puhastusviisile on MegaVatiPulkXL’st kujunenud ka elukunstnike lemmikvatipulk.

Millega paistab MegaVatiPulkXS vatipulk teiste hulgast silma?

Audrus valmistatud MegaVatiPulkXL vatipulkade karvad on kvaliteetsest sünteetilisest materjalist, mistõttu on neid ülilihtne puhastada. Spetsiaalne karvade kuju muudab kõrvade puhastamise lihtsaks ka algajatele.

Pulkade kogupikkus (1,4-1,7 m) on täpselt sobiv täiskasvanud inimese käega. Selle ergonoomiline kolmnurkne kuju on mittelibiseva pinnaga, mis teeb vatipulga haaramise imelihtsaks. Kuna pulga vars on tehtud plastikust, kuivab see pärast pesu kärmelt. Loomulikult on varre värvivalik mõnusalt lai, nii et iga inimene saab valida enda lemmiku. Et kallis vatipulk kodus ära ei kaoks või kellegagi vahetusse ei läheks, on spetsiaalselt koht, kuhu oma nimi kirjutada.

MegaVatiPulkXL seeria vatipulkade müügikomplektide juures on kaasas aasadega kumm, mida saab panna kraanikausi või veetopsi ümber, selliselt on tarbijal kõik vahendid mugavalt koos.

MegaVatiPulkXLil on rahvusvaheline ISO9200 sertifikaadi ja siin pildil pärjatakse ta ka vastava vimpliga.

Vatipulki on viies suuruses:

Suurus 12. Lame vatipulk, et puhastada suuremaid kõrvu. Seda sügavamale torgates on võimalik kuulda näiteks ritsikate pulmamängu helisid. See on kõige tähtsam vatipulk alustavale kõrvapuhastajale.

Suurus 6. Lame vatipulk väikeste kõrvadega isenditele, peale mida on võimalik kuulda laulupeol kolmkõla.

Suurus 10. Suurte karvadega pintsel loob täiuslikud kuulmekäigud – see on ideaalne vahend nendele kellele on karu kõrva peale astunud. Aitab eristada muusikapalu “Põdral maja metsa sees” ja “Kutse tantsule” seda kõike tänu vatipulga koonusjale otsale.

Suurus 6. (sama mis suurus 6 – toim. Aga erineva toimega. Jälle toim.) Terava tipuga vatipulk, mis sobib madalate hertzide (alla 16hz – toim) kuulmiseks (näiteks nahkhiirte ja tulnukate omavaheline kommunikatsioon).

Kassikeele kujuga suurus 10 (Sama, mis Suurus 10 eelnevalt aga veidi erinev – toim.). Lame vatipulk, mis on kassikeele kujuga. See sobib ka lihtsamateks remonditöödeks või intiimsemateks tegevusteks.

Hoiatus – kui sul on nii suured kõrvad kui pildil näha, peaksid kiiremas korras külastama erakorralise meditsiini osakonda, sest tegemist võib olla sõna otseses mõttes mingi suurema tervisejamaga.

Mida arvavad Türi elukunstnikud MegaVatiPulkXL vatipulkadest?

– Suurepärane! Nüüd pole enam nii palju erinevaid vatipulke vaja! Erman (65)

– Nende vatipulkade plussiks on disain ja sünteetilised karvad! Mait(57)

– Oleksin hea meelega nõus maksma veidi rohkem nende sünteetiliste karvadega pintslite eest, kui neid saaks soetada meie külapoest! Kalver (44)

– Kas neid vatipulki müüakse ka komplektina? Tahaksin need tellida oma kassile, naisele ja ämmale, et iga pereliige tunneks kõrvapuhastamisest rohkem rõõmu ja ei iriseks minu kallal. Illimar (34)

Terviseamet, kes asjadest tavaliselt midagi ei tea, on aga arvamusel, et MegaVatiPulkXL vatipulkadega on pigem mõistlikum värvida seinu, sest need ei kaota nii kiirelt karvu kui tavalised pintslid.

MegaVatiPulkXL vatipulgad on kättesaadavad kõigist hästi või siis keskmiselt varustatud poodidest.

HOIATUS! MegaVatiPulkXLi kasutamiseks tootejuhendis ettenähtud viisil peavad teil olema keskmisest suuremad kõrvad või keskmisest suurem julgus neid oma kõrva toppida. Enne MegaVatiPulkXLi kasutamist oleks mõistlik konsulteerida oma perearsti või guugeldada oskava naabrinaisega – kumb ennem ette jääb.

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mida ootad algavalt kevadelt kõige rohkem?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles