Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Riigikogu otsustas: 100 000 eurot on ikkagi liiga vähe, et apteegireformi osta

riigikogu otsustas täna, et 100 000 eurot on ikkagi liiga vähe, et endale seadus osta. (foto: kärbes seinal)
jagamist

Täna otsustas Riigikogu, et 100 000 eurot jääb liiga väheks, et Eesti riigis osta endale seadus. Ka tõid eelnõu tagasilükkamise poolt hääletanud keskerakondlased eraldi välja, et maksma oleks pidanud ka teistele võimuerakondadele, mitte ainult Isamaale.

Mäletatavasti sai Isamaa erakond apteegireformi läbisurumiseks ärimeestelt toetust 100 000 eurot, mis Isamaa juhi Heli-Valdor Seederi sõnul laekus erakonna kontole siiski tema ilusate silmade eest, mis ärimeestele sümpaatsed tundusid.

Keskerakond pahane

“Kuna Keskerakond ei saanud apteegiärimeestelt eelnõu eest sentigi, siis me selle asja vastu ka täna hääletasime,” kommenteeris keskerakondlane Marika Tuus-Laul.

“Võib ju tunduda, et piisab ühele erakonnale raha andmisest aga tõsiasi on see, et kõik erakonnad Eestis kannatavad kroonilise rahapuuduse all ja ka meile oleks taoline summa marjaks ära kulunud,” selgitas Tuus-Laul.

“Kuid kuna ühtegi summat meile antud seaduse ostuga seoses ei laekunud, siis me teema ka põhja lasime,” sõnas Tuus-Laul.

Ootavad laekumist nüüd

Tuus-Laulu sõnul on vaja enne kevadet siiski tarvis apteegiturul valitsevat olukorda muuta. “Meie jääme nüüd muidugi ärimeeste uut sammu ootama,” märkis Tuus-Laul.

“Kui nad otsustavad, et seaduse ostmiseks võiks midagi pudeneda ka teistele võimuerakondadele, siis saame juba täpsemalt edasi vaadata, kuhu suunda uus hääletus kevadel minna võiks,” lubas keskerakondlane Marika Tuus-Laul.

Isamaa erakonna juht Helir-Valdor Seederi hinnangul aga on 100 000 eurot täiesti piisav summa taolise seaduse ostuks ning ta ei mõista koalitsioonipartnerite käitumist.

„Mina ei suuda küll täna mõista, miks Keskerakond niimoodi järsku vastu põtkima hakkas See raha jäi ju perre, noh, ütleme siis nii, et koalitsiooniperre,“ märkis Seeder.

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles