Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Riigikogu otsustas: kuna võtsime rahvalt leiba vähemaks, siis suurendame tsirkusedoosi

Riigikogu. Aga päris kindlalt on see pilt illustreeriv. (foto: Ken Mürk)
jagamist

Riigikogu koalitsioonisaadikud tegid pärast abielureferendumi esimest lugemist ühisavalduse, kus teatasid, et kuna riik on inimeste leivakogust vähendanud, siis on ainuõige otsus suurendada selle võrra tsirkusedoosi.

Toome riigikogu koalitsioonisaadikute ühisavalduse ära täies mahus.

Hea rahvas!

Me mõistame, et teil on hetkel raske ja uskuge meid, meil on veel raskem. Me mõistame suurepäraselt ka, et kuigi te olete hädas ja võib-olla isegi näljas, siis on see teie jaoks topeltkoormus näha ka meid siin, Toompea lossis, kannatamas.

Kannatamas, et me ei suuda kuidagi piisavalt kiiresti viia ellu teie häält ja soovi, korraldada riigi poolt kõigepealt ära eraisikute omavahelised suhted ja alles siis tegeleda muude vähemoluliste teemadega nagu see viirus. Me usume, et isegi teie kannatused pole nii suured kui on need meie omad.

Aga meil on teile lohutuseks rõõmuuudis: et asi oleks tasakaalus, oleme siin riigikogus otsustanud, et kuna riik on tõepoolest võtnud inimestelt leiba kõvasti vähemaks, siis oleks igati aus ja balansseeriv, kui meie ka midagi vastu annaks.

Just seetõttu olemegi otsustanud, et alates tänasest suurendame me teile antavat igapäevast tsirkusedoosi, mida ametlikes paberites nimetame muidugi õige nimega: demokraatia elluviimine.

Püsige terved ja püsige lainel!

P.S. Riigikogu liikmetena lubame, et tsirkust ei paku edasi ainult meie, riigikogu liikmed, vaid seda teevad ka kõikide erakondade ministrid.

Alla kirjutanud:

Keskerakond

EKRE

ISAMAA

.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles